To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A my się wciąż staramy ;) ;) Part II + II + II + I

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80
Aylin
[size=24]Daguusia i Anek życzą wam wesołego karnawału, bawcie się i nie patrzcie na odliczanie... Niech moc będzie z wami icon_smile.gif

Acha i wypijcie koniecznie nasze zdrowie bo wyjechałyśmy na różowe wakacje dla weteranek icon_lol.gif

Rusz na róż i już: https://dziecko.samelamy.net/index.php?ap=222

[size=24]Sadzimy las II z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif

[u][b][size=24]II kreseczki zobaczyły: 04.gif 06.gif 01.gif 02.gif
[b]Madziara78 06.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
[b]Tulla
[b]Zaaneta
[b]Monja
[b]Karzoo
[b]Łajka
[b]Gdamalena
[b]Aggatt
[b]Konkelek
[b]Ptasia
[b]Dziecina90
[b]Malinka1978
[b]Kamar
[b]Nunusia
[b]dominika1
[b]Alusia27
[b]Magda2209


[u][b][size=24]A oto wszystkie staraczki a wkrótce ciężarówki: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

[b]Majaaa
[b]AniaS.
[b]Elinek
[b]Duszyczka

Nutka1
Daguusia
asiaad2
[b]Anek
[b]Editt32

Wenua
[b]Alutek
[b]Megi26
[b]Kaczuszka77
[b]Kasiaczek
[b]Minka79
[b]Niusia85

Migotka
Hipcia
LidkaM
[b]Martunia25
[b]Karola24
[b]aga.s
[b]Mama nadzieja
[b]Moniczka102
[b]Majul
[b]Agniesia 774
[b]AGITUSEK
[b]Jully
[b]Mam
[b]Artemizja
[b]Alanis
[b]Anax
[b]Cocobaby
[b](użytkownik usunięty)77
[b]Małgorzata30
[b]Alex
[b]Lorienna

MonaLisa
s_a_r_a21
[b]Heidi
[b]Martas

[size=18]

Prosimy nie wysyłać aktualizacji powód wyjaśniamy u góry. Pozdrawiamy wszystkie dziewczyny i życzymy by powiodły się wam starania. Dziewczynom które zaciążyły przesyłamy ogomniaste gratulacje !!!


[b]Daguusia i Anek
daguusia
[size=24]Daguusia i Anek życzą wam wesołego karnawału, bawcie się i nie patrzcie na odliczanie... Niech moc będzie z wami icon_smile.gif

Acha i wypijcie koniecznie nasze zdrowie bo wyjechałyśmy na różowe wakacje dla weteranek icon_lol.gif

[b]Rusz na róż i już: https://dziecko.samelamy.net/index.php?ap=222
majaaa
Ja też witam no i zapraszam na imprezkę za Owocny i Szczęśliwy nowy wątek impreza.gif
Kasiaczek
no ja tez oczywiscie witam i mam nadzieje ze bede na tym drzewku tym razem icon_wink.gif
Madziara78
Witajcie Staraczki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Życzę Wam i sobie oby ten wątek wykopał nas szybciutko na ciężarówki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
impreza.gif pijak.gif impreza.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Aylin
Proszę sprawdzić czy dane na liście się zgadzają. Proszę o zmiany na pri icon_smile.gif
Łajka
Milusio tu icon_biggrin.gif

oby tak szcześliwy jak poprzedni impreza.gif
Madziara78
Anek Witamy Gospodynię wątku i stawiamy kolejeczkę za Twoje zdrówko impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Co do danych... niestety się zgadzają... Ale szybko je zamienimy na te z górnej listy icon_smile.gif icon_wink.gif
Megi26
To ja tez sie melduje na nowym watku.
Musi byc tak owocny jak ten poprzedni, prawda??? icon_biggrin.gif
Do dziela dziewczynki:D icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Za nowy watek impreza.gif impreza.gif impreza.gif
mam(a)
icon_cool.gif icon_lol.gif icon_cool.gif icon_lol.gif Udało się icon_lol.gif
Ale nie zajść w ciążę wink.gif
Tylko być na pierwszej stronie icon_cool.gif

A ja już czuję ból brzuszka jak na okres, no cóż chyba jutro nawet nie będę musiała marnować testu icon_confused.gif icon_sad.gif
MiE
To ja Was zasile na nowym watku fluidkami icon_wink.gif
*********************
*********************
*********************
*********************
*********************
*********************
*********************
*********************
Madziara78
M&B pyszne te Twoje fluidki... Dziękujemy icon_exclaim.gif
Ja poczęstuję się linijeczką icon_smile.gif

A ja nadal czekam tym razem na owulację... czemu to wszystko tak długo trwa... icon_rolleyes.gif
Nie uważacie że powinno być owulacja, 3 dni przerwy i znowu owulacja icon_smile.gif
Może wtedy by nam było łatwiej icon_twisted.gif
Łajka
CYTAT(Madziara78)
Nie uważacie że powinno być owulacja, 3 dni przerwy i znowu owulacja icon_smile.gif
Może wtedy by nam było łatwiej  :twisted:

a myślisz, że nasze chłopy by to wytrzymali wink.gif
alanis
widzę świeżutki wątek i świeżutkie fluidki, to życzę nam wszystkim kochane staraczki żebyśmy tym razem nie dobrnęły do 300 postów a następny wątek to już ciążowy zakładamy icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

za owocne staranka impreza.gif impreza.gif impreza.gif

niech ten wątek będzie równie szczęsliwy jak poprzedni blagam.gif blagam.gif blagam.gif

mam nadzieję że też będzie mi dane posadzić jedno drzewko w tym lesie z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
majaaa
to ja też łyknę tych M&B -ch fluidków dzięki ale pycha icon_razz.gif
karzoo
Ja też się melduję na nowym wątku icon_biggrin.gif

Mam prośbę, czy któraś z Was dysponuje linkiem do strony, gdzie podane są wartości bety w zależności od tygodnia ciąży?
Nunusia
witam nowy wątek

może na tym się wreszcie uda
blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif


no to babeczki musimy iść na rekord - 17 ciężarówek na poprzednim

bierzemy się do roboty, nie ma lekko
icon_cool.gif
Nunusia
no i stawiam za mój 400 pościk impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
♫ agitusek ♫
icon_biggrin.gif witam z samego ranca...ja zaraz na rabotku kusze isc. Trzymam kciuki za nas wszystkie,abysmy szybko przeniosly sie na ciezaroweczki icon_biggrin.gif. To za nowy watek impreza.gif oby las II wyrosl pieknych i zdrowych icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif . Pozdrowienka dla wszystich. Ale jestem ciekawa kto pierwszy zasadzi fasolkowe drzewko icon_rolleyes.gif Za pierwsze fasolkowe drzewko z_choinka.gif impreza.gif z_choinka.gif
Trzymajcie sie babeczki icon_razz.gif .Do pozniej.
karzoo
Majaaa. bardzo dziękuję icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
dominika1
Ja takze witam wszystkich na nowym wątku, Nunusiu rzeczywiscie nie ma lekko tzreba pzregonic poprzedni rekord, ja juz od kilku dni na tad tym pracuje icon_biggrin.gif
Dugusiu musisz nas podopisywac tak jak poprzednio kto ile czasu jeszcze ma i kto dzis testuje, wtedy jest duzo łatwiej icon_biggrin.gif
Aylin
Witam icon_smile.gif

Widzę, że już się rozgościłyście icon_smile.gif to dobrze icon_smile.gif

Dominika
odliczanie będzie. W weekend ja robię za daguusię, ale na razie muszę się zbierać bo mam trochę roboty. Później się tym zajmę więc nie zabraknie icon_smile.gif To dlatego zakombinowałam, żeby daga była druga icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Karola24
Melduję się na nowym wątku. Oby był tak samo szczęśliwy jak poprzedni.
(nie)dzielna
No to trochę dojrzałych fluidków, oby ten wątek był jeszcze lepszy od poprzedniego icon_lol.gif

^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^
dominika1
ja fluidki chętnie icon_biggrin.gif dziękuję
duszyczka
Ja tez witam na nowym watku.Mam nadzieje,ze ten tez bedzie szczesliwy i duzo kobitek przeniesie sie na ciezarowki,czego wszystkim serdecznie zycze!!!!!!!!!!!
Joka
Dziewczynki fluidków nigdy dość, oby ten wątek był równie udany co poprzedni a może i lepszy icon_biggrin.gif
********************
********************
********************
********************
********************
********************
********************

Tym, które jeszcze mnie pamiętają chciałam powiedzieć, że prawdopodobnie mój dzidek będzie dziewczynką icon_biggrin.gif Ale to jeszcze nie na 100% wink.gif
Aylin
Agusia gratulacje. Jej jak ten czas leci. Ty zaraz urodzisz a my ciągle tu siedzimy icon_confused.gif icon_confused.gif Pogłaskaj brzuszek od nas icon_smile.gif

niedzielna grudzień się zbliża icon_wink.gif
Karola24
Dziś kupiłam test i chyba jutro zrobię. Chyba ze mi odwagi zabraknie.
daguusia
Dzień dobry w nowym wątku icon_biggrin.gif

Nunusia no to za 400 pościk impreza.gif impreza.gif impreza.gif

dominika1
proszę bardzo juz jest odliczanie niestety dziewczyny które nie zameldowały czy dostały @ zostały usunięte. Jeżeli kogoś brakuje dajcie mi znać na priv

Anek
dzisiaj masz szczęście bo jestem w pracy ale poproszę o pomoc w niedzielę icon_biggrin.gif Acha i dzięki za umieszczenie mnie w drugim poście icon_biggrin.gif
rozan
Hej dziewczyny
przesyłam nową porcję fluidków:

************************
************************
************************
************************
************************
************************
************************
************************

i zyczę szybkiego przejścia do ciężarówek
POWODZONKA
dominika1 trzymamy kciuki wink.gif
alanis
Witajcie!

dzięki za fluidki mamuśki!!! icon_razz.gif

Nunusia to za 400 impreza.gif i masz rację bierzemy się do roboty trzeba posadzić trochę drzewek z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif

Karola24 czekamy na dobre wieści, trzymam kciuki za twoje II !!! icon_razz.gif

moja tempka zaskakująco równa - już 6 dzień mam 36,5 jak w zegarku, czekam teraz na skok, jeszcze kilka dni do owu icon_wink.gif
Karola24
Alanis jak zrobiłaś ten odnosnik do wykresiku??
alanis
Karola24 jesli masz taki wykresik to w profilu w podpisie wrzucasz [url= tutaj adres wykresiku

jeśli chcecie żeby cos było wyróżnione jakimś colorem to zawsze wpisujecie tutaj nazwa coloru np.

a tutaj info dla tych, które chcą sobie taki wykresik zrobić i umieścić na forum:
1. Wejdź na stronkę www.fertilityfriend.com

2. Zarejestruj się za darmo. Po przyjsciu potwierdzenia na maila, otrzymasz hasło i teraz możesz się zalogowac na stronke.

3. Poczatkowy miesiac uzytkowania FF jest jako VIP. Masz wtedy dostepne wszystkie funkcje, które po miesiacu sa platne. Jest to analizator plodnosci, analizator objawow ciazowych, specjalne wydarzenia nanoszone na wykres. Po uplywie miesiaca masz wersje podstawowa, która i tak pokaze ci owulacje i dni plodne.

4. Wchodzac na swoja stronke widzisz kalendarz-My chart potem calendar

5. Najpierw zanim zaczniesz nanosic dane musisz kliknac zakladke DATA – CYCLES – START NEW CYCLE

UWAGA! Kolejny cykl zacznie sie automatycznie gdy wprowadzisz w pozycji MENSES krwawienie.

6. Tam wpisujesz pierwszy dzien cyklu i możesz już nanosic kolejne temperaturki klikajac na poszczegolnym dniu-pokażą ci się wtedy ikonki-pierwsza to temperatura.

7. Wazne, żeby temperaturke nanosic z kropka (np. 36.1 a nie 36,1) zaznacza się też kiedy mierzona am czy pm.

Napisze jeszcze wyjasnienie podstawowych zakladek podczas nanoszenia temperaturki:

- discarded – nanosisz temperaturke, ale nie jest ona uwzgledniona w wykresie (w czasie goraczki, po nieprzespanej nocy)

- Cervical Fluid – śluz (suchy,klejacy, kremowy, wodnisty, bialko kurze)
- Menses/spotting – miesiaczka/plamienie ( plamienie, lekka, srednia, mocna)
- Intercourse / insemination – stosunek , sztuczne zaplodnienie (Tak – jeśli nie pamietasz o jakiej porze dnia było, AM – rano; PM – popoludniu, wieczorem; both – rano i wieczorem, IUI – inseminacja, IVF – in vitro)
- Cervix – szyjka macicy – pozycja(nisko, srednio, wysoko), tekstura (twarda, srednia, miekka), otwarcie (zamknieta, srednio, otwarta)
- Testy
OPK (owulacyjny) – reszta – Monitor i Ferning Test raczej u nas nie sa stosowane (mozna podac wyniki z Mikroskopu)
Ciazowy ( blood oznacza test z krwi )

8. W zakładce SHARING jest HOME PAGE SETUP.

Tutaj ustawiasz wszystko co jest zwiazane z Twoim wykresem.

U gory jest tez adres twojego wykresu, który możesz podac na forum w podpisie. W HOME PAGE SETUP najwazniejsze jest żeby ustawic temperature na stopnie CELSJUSZA. Domyslnie sa to Faherneheity. Możesz tez zaznaczyc, żeby wykres, który będzie widoczny po kliknieci linku pokzaywal wyniki testu ciazowego, kiedy się przytulalas (Intercourse).
Możesz tez zaznaczyc, żeby pokazywal Twój suwaczek cyklu. (Suwaczki sa dostepne także w dziale SHARING – TICKERS – CHARTING TICKERS)
W tym miejscu ustaw wykresy, ktore chcesz aby byly widoczne na Twoje stronce głownej:



W wersji VIP (tylko tej pocztakowej) mozesz pokazac wszytskie swoje wykresy. Pozniej beda pokazane tylko biezacy i ten ktory wskazesz.

9. Po ustawieniu tych wszystkich rzeczy klikasz oczywiście SAVE SETTINGS.

10. w OPTIONS / SETUP ustaw dzisiejsza date i godzine. Podaj tez jeszcze raz jak mierzysz temperature ( jakich stopniach i gdzie – w pochwie, odbycie) Podaj tez swoja date urodzin, jak dlugo się starasz i od kiedy mierzysz tempke.

powodzenia!!! jak cos to pytajcie postaram się pomóc, sama robiłam to metoda prób i błędów, chociaz dużo pomógł mi powyższy opis znaleziony na innym forum. icon_razz.gif
Aylin
no dzięki daguusia icon_smile.gif dziś mi się udało icon_lol.gif icon_lol.gif A właśnie miałam zabrać się za odliczanie icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif no to mam fajrant icon_smile.gif
dominika1
Dziewczyny mam pytanko kiedy nalezy zrbic badanie prolaktyny w którym dc i ile to mniej wiecej kosztuje?
mi co s lekarz mówił ze 2X prolaktyna z MTc?
Megi26
Witam dziewczynki! Milo sie zrobilo na tym wateczku! icon_biggrin.gif Ale....mam nadzieje, ze wrkotce na ciezarowkach sie spotkamy i Anek tez otworzy tam watek icon_biggrin.gif
Ja stawiam kolejke za moje 400 dni w malzenstwie!!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Megi26
Dominiko, o ile sie nie myle, ale pamiec zawodna jest to u mnie jakies 20 pare zlotych i ja robilam w 6-7 dniu, max do 8, ale mozna juz chyba w 3???Moze inne dziewczyny maja inne zdanie.
dominika1
Megi chętnie wypije za twoje 400dni impreza.gif
wiecie co dziewczyny jestem starsznie zakręcona, byłam w zesżłym miesiącu u lekarza i taka zadowola byłam ze jesty ładne jajeczko ze chyba zagadałm faceta bo dostałam od niego luteine i zadowolona poszłam do domu dzis(minął miesiąc od tamtej wizyty) cos mnie natknęło zeby poprzeglądac te wyniki badań , bo niosłam do niego rózne wyniki i wyapada mi karteczka na której am zlecenie do laboratorium w na prolaktyne mam ją zrobic ok. 22dc 2X zMtc az mi sie gorąco zrobiło, bo lekarz mi nic nie mówił, albo ja go zadałam a on tylko dał mi karteczke ze sama bede wiedziała co i jak, naszczęśći dodzwoniłam sie do pani do rejestracji i ona mówi zebym zrobiło to badanie tak jak jest na karteczce i ze w sumie lepeij póżniej niz w ogole.
a jestem zła na siebie bo bym juz dawno zrobiła to badanie.
Łajka
Witajcie w sobotnie popołudnie,
Niedzielna: Już za niedługo będziesz tuliła swoja Alicje icon_biggrin.gif Masz stracha przed porodem? Jak sie czujesz?

Agusia79: Oczywsicie że Cię pamiętamy, skąd te zwątpienie. Gratuluję córeczki. icon_lol.gif

alanis: cóz za instrukcja icon_eek.gif

Nunusiu za 400 pościk. impreza.gif

Daguusiu i Anek: Jesteście kapitalne icon_lol.gif

własnie wróciłam do domku i jestem padnieta. Chodzę w soboty na kurs z zamówień publicznych. Dodatkowe zajecie żeby zajac czymś głowe i nie mysleć o starankach.
alanis
Dominiko badanie PRL wykonuje się zwykle między 1 a 7 dniem cyklu oraz ok. 7 dni po owulacji to wypada 21-23 dzień cyklu-preferuje się jednak żeby badać PRL w II fazie cyklu

Ważne jest to żeby iść na to badanie na czczo i w miarę wyluzowanym, dzień przed zaleca się unikanie sexu-prolaktyna to taki dziwny hormon, który reaguje na wszystko-stres, zmęcznie , wysiłek fizyczny, a nawet jedzenie

Poniżej kilka informacji o PRL i tym badaniu PRL z obciążeniem MTC

tu sa linki o PRL:
https://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1567694&start=150
https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name...ewtopic&t=33426

Prolaktyna to hormon stresu i zdenerwowanie może mieć wpływ na wynik. Badanie należy robić w godzinach porannych, ale nie wczesnych rannych, ze względu na rytm dobowy prolaktyny (w nocy jej poziom wzrasta), więc najlepiej ok. 9.00 - 10.00. Najlepiej przyjść na badanie wcześniej, żeby organizm się wyciszył.

W sytuacji, gdy podstawowy wynik jest w normie a występuje któryś z niżej wymienionych objawów hiperprolaktynemii zaleca się (ale patrz też na odpowiedzi ekspertów, linki podane poniżej) wykonanie testu pobudzenia wydzielania prolaktyny metoklopramidem , który ma na celu ocenę stężenia prolaktyny w próbkach krwi pobranych w 0, 60 i 120 minucie testu .

W warunkach prawidłowych po 60 minutach obserwuje się 2-5-krotne zwiększenie stężenia prolaktyny, utrzymujące się przez ok. 1 godz. - i żeby to stwierdzić robi się własnie badanie po 120 min od podania tabletki.

Wzmożona reakcja na metoklopamid występuje w przypadku gruczolaków z przerostem pozostałych komórek laktotropowych oraz w samym rozroście laktotropów przedniego płata przysadki mózgowej bez wyraźnego guza przysadki . Wzmożona reakcja jest objawem czynnościowej hiperprolaktynemii a nie gruczolaka i jeśli nie ma zaburzeń typowych dla hiperprolaktynemii, to nie ma się co tym wynikiem przejmować, leczy się przyczynę a nie wynik .
dominika1
alanis dziękuję ci bardzo za tak wyczerpująca odpowiedz, dobrze ze mi powiedziąłs o tym seksie bo wcale bym sie nie zdziwiła jak bysmy w nocy baraszkowali albo rano przed badaniem powtórzyli, cos ostanio oboje jestesmy nienasyceni icon_redface.gif , a nie orientujesz si emoze czy m awpływ na ten wynik luteina bo od 16dc mam brac luteine
alanis
niestety o wpływie luteiny nie wiem za wiele bo ja sama mam problem tylko z PRL ale znalazłam taki wątek bo z tego co się orientuje luteina jest związana z niedomogą fazy lutealnej
https://nasz-bocian.pl/modules.php?name=For...cf67a072252042c
wydaje mi się, że to nie ma wpływu czytałam że dziewczyny biorą luteine na niedomoge fazy lutealnej i bromergon na wyregulowanie cyklów-wysoka PRL więc wynika z tego że to że bierzesz luteinę nie powinno miec wpływu bo ona działa na coś innego icon_rolleyes.gif
dominika1
alanis jeszcze raz dzieki za tak szybką odpowiedz, a powiedz mijescze tak za zdrowy rozum jakie sa objawy hiperprolaktynemi bo czytałam w tychlinkach ale nic takiego u siebie nie widze, tam było brak lub problemy z owulacją, brak miesiaczki, problemy z fazą luteinalna , owulacje mam bo nawet dzis mi tescik owulacyjny ładnie wyszedł, zrbie ok.22dc te badanie moze rzeczywiscie mam wyniki podwyższone?
mam(a)
Łykam fluidki i mam nadzieję, że ten miesiąc będzie bardziej owocny... icon_sad.gif
♫ agitusek ♫
[size=24]Dagusia, Anek jestescie fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!![
♫ agitusek ♫
wiecie co zauwazylam ?! Jak tylko wchodze na watek to nikogo nie ma icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif albo nikt nie chce ze mna pisac icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif


W kazdym razie gorace pozdrowienka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! przytul.gif


Ja juz nie moge sie dovzekac kiedy do Polski jade....oby do 16.12!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko ze w Polsce kompa nie mam i nie bedzie mnie na watku okolo3 tygodni....ech...pewnie zapiszecie 10000000000000000000000000000000000 stron. icon_wink.gif [color=red][/color]
agabr
s_a_r_a_21



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 4

Wysłany: Sob Lis 25, 2006 2:18 pm Temat postu: Staraczki - rocznik 1985 icon_biggrin.gif

--------------------------------------------------------------------------------

Czesc dziewczny...
Interesuje mnie, czy sa dziewczyny w moim wieku, ktore mysla juz powaznie o dzieciaczku ?
Mi sie od jakiegos czasu tak udziela instynkt, ze nie wiem czy to normalne w tak młodym wieku
Czekam na Wasze opinie buziaki :*
Aylin
Witam wieczorową porą icon_smile.gif

Agitusek icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif no nie przesedzaj icon_smile.gif

Teraz dziewczyny musimy tylko pierwszą część listy szybciutko zapełnić icon_smile.gif Mam nadzieję, że nad tym pracujecie, bo coś tu cicho icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Agitusek myślę, że masz pecha icon_smile.gif my chcemy z tobą rozmawiać icon_smile.gif szkoda że cię nie ma teraz to bym chętnie poklikała icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.