To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krzyki:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

EwaiMati
Witam czy są jakies mamy zamieszkujące Krzyki??
Adzia_29
Witaj icon_smile.gif
Ja jestem z Krzyków, ale Krzyki to duża dzielnica icon_smile.gif.
Z której części Ty jestes?
Podrawiam Adzia
EwaiMati
icon_lol.gif icon_lol.gif
Ewa;-)
hej!!

mam na imię Ewa i mieszkam na krzykach-huby-wieczysta.
mam synka Kacperka.ma 1,5 roczku :D .chciałabym nawiązać z Tobą kontakt.Ewa :) :lol:
EwaiMati
CYTAT(Ewa;-))
hej!!

mam na imię Ewa i mieszkam na krzykach-huby-wieczysta.
mam synka Kacperka.ma 1,5 roczku icon_biggrin.gif .chciałabym nawiązać z Tobą kontakt.Ewa icon_smile.gif  :lol:
Jasne ze tak Ewo ale daj jakis znak
agulek8
czesc

ja tez mieszkam na krzykach....ale w okolicach poltegoru icon_smile.gif
Ewa;-)
szkoda że nie bliżej icon_sad.gif .cosik Nas mało w okolicach krzyki-wieczysta. icon_confused.gif
Monia i Wika
Cześć dziewczyny ja mieszkam na Skarbowców od 3-ch tygodni. Jeszcze nie zdążyłam nikogo poznać icon_cry.gif . Termin mam na luty, i miło by było połazic razem na spacerki.
Mam pytanie: w którym szpitalu robia znieczulenia zewnątrzoponowe???
fascia
Krzyki- Orzechowa icon_smile.gif
basha
hej dziewczyny, no to nie pozostaje nic innego jak tylko się umówić na spacer. Ja mieszkam na nyskiej icon_smile.gif
klaudia77
HEJ! MIESZKAM NA SZTABOWEJ,MAM TERMIN NA KWIECIEN icon_biggrin.gif MOZE DOŁACZE SIE DO SPACERKÓW icon_biggrin.gif POZDRAWIAM
tosinkowa
Witam i pozdrawiam z ul. Przyjaźni. Na spacerek zapraszam do parku klecińskiego.
klaudia77
Fakt! jest bardzo ładny:)pozdrawiam icon_biggrin.gif bliżej mam południowy,ja równiez zapraszam icon_biggrin.gif
Kasia-Wrocław
Krzyki, ul. Brzeska. Okolica Kościuszki i Krakowskiej.
Ptysiak
ja w listopadzie przeprowadzilam sie z parku poludniowego w okolice borowskiej icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
jamama:)
Ja mieszkam na inzynierskiej to jest koło FATu jest czy jest ktoś z tej okolicy? Mam koło siebie bardzo fajny park...nie wiem jak sie nazywa ale jest super...też mieszkam tu od niedawna...bardzo chetnie wybiorę się na wspolny spacer ...już niedługo będę miała jedną małą partnerkę do spacerów..mam termin na 10 maja pozdrawiam
EwaiMati
CYTAT(użytkownik usunięty)
cytowany post usunięto
Mieszkamy niedaleko siebie
klaudia77 ja mieszkam na słowiczej może jakis spacer??
moj nr gg 2257266
agulek8
EwaiMati to mieszkamy dosyc blisko siebie....bo rondo i poltegor są blisko icon_smile.gif
chociaz to ja bliżej hotelu wrocław...ale to i tak blisko icon_smile.gif

na kiedy masz termin? ja niby na lipiec icon_smile.gif chetnie sie spotkam na spacerku......
EwaiMati
CYTAT(agulek8 @ pon, 18 cze 2007 - 13:30) *
EwaiMati to mieszkamy dosyc blisko siebie....bo rondo i poltegor są blisko icon_smile.gif
chociaz to ja bliżej hotelu wrocław...ale to i tak blisko icon_smile.gif

na kiedy masz termin? ja niby na lipiec icon_smile.gif chetnie sie spotkam na spacerku......

Hej ja mieszkam na Słowiczej
i jestem już mamą od ponad 3 lat
mam synka Mateuszka
ale bardzo chętnie się spotkam
barbamami
Witam!! od 4 miesiecy mieszkam na Drukarskiej mam 3 letniego synka i teraz spodziewam sie córci chętnie poznam mamuśki z okolicy i umówie sie na jesienny spacer!! icon_lol.gif icon_lol.gif
anulkamamulka
Hej Barbamami!


To w zasadzie tak samo jak ja: mam 3-letniego brzdąca, a za miesiąc będzie z nami na świecie Zosia icon_smile.gif

Codziennie ok. 15.00-16.00 odbieram Bartka z przedszkola na AL. Jaworowej. Jak dasz radę to proponuję spacer w parku (jak będzie ładna pogoda) , albo na podwórku z placem zabaw na Drukarskiej koło przedszkola (mieszka tam moja teściowa). A jak będzie brzydko, to może jakaś knajpka w okolicy?
[color="#000080"][/color]
barbamami
Hej!!Dziękuję za odzew, bo juz myśłałam, że nikt tutaj nie zagląda:) Bardzo chętnie piszę się na każdą wymienioną propozycje spotkania, a na początek możemy spotkać się np. jutro w parku rozumiem,że mówisz tutaj o Poludniowym ok 15.30 jakoś się tam dotocze icon_smile.gif mój adres emaila bb1980@interia.pl napisz czy Ci to odpowiada:)!! pozdrawiam
nellie
CYTAT(tosinkowa @ śro, 28 mar 2007 - 23:01) *
Witam i pozdrawiam z ul. Przyjaźni. Na spacerek zapraszam do parku klecińskiego.



hej Tosinkowa!
PRZYJAŹNI brzmi przyjaźnie... icon_smile.gif
Całkiem rzut beretem od Partynickiej.
Ja w poniedziałki i piątki zajmuję się dwumiesięczną Julcią i też chodzę na spacerki do Klecińskiego icon_smile.gif
Zazwyczaj w godzinach 11-14, zależnie od pogody.
Może się kiedyś razem wybierzemy?

Pozdrawiam słonecznie icon_smile.gif
gosiek289
Odświeżam wątek - ja mieszkam też na Krzykach - na Orzechowej
fascia
CYTAT(gosiek289 @ Fri, 27 Feb 2009 - 13:59) *
Odświeżam wątek - ja mieszkam też na Krzykach - na Orzechowej


pozdrawiam z Orzechowej icon_wink.gif
gosiek289
fascia - mamy w podobnym wieku dzieci - mój Mirek w kwietniu będzie mieć 3 latka

my mieszkamy na Orzechowej 114 - koło przychodni
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.