To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WÅ‚oska pizzeria w Toruniu - info potrzebne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgoś.dz
Poszukuję namiarów na pizzerię prowadzoną przez rodowitego Włocha.
Podobno o owym Włochu, w Waszym mieście ostatnio głośno jest (awantury urządza pod toruńskimi urzędami? tak w mediach mówią icon_wink.gif ).
Co prawda, awantury mnie nie interesują, tylko sam lokal. Prawdopodobnie będę wkrótce w Waszym pięknym mieście i mam szczerą chęć zajechać do tegoż lokalu na obiad. icon_smile.gif
Małgoś.dz
NaprawdÄ™ nie ma nikogo z Torunia?
Meggi
Hej dawno nie wchodziłam na ten watek icon_redface.gif , mowa w jest o włascicielu restauracji Staromiejskiej , znajduje się na ul. Szczytnej czyli w samym centrum Starówki.Osamej restautracji nie wypowiem się bo tam nuie bywam ,znam tylko tego własciciela z opowiadań , prawdopodbnie nerwus , ale to tak od siebie icon_wink.gif . Restauracja chyba cieszy się powodzeniem , duzo tych kasiornych tam je, ale ceny chyba nie sa takie tragiczne.Sa w Toruniu jeszcze dwie typowo włoskie restauracje , ale ceny naprwdę powalajace , jak chcesz to przeslę namiary , chociaż niechętnie bo szefowej nie lubię icon_evil.gif jej mąż to rodowity włoch.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.