To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BRITA - CZY BEZPIECZNA Z NIEJ WODA DLA ALERGIKA?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emka1
witam
czy ktoś wie coś więcej na temat wody uzyskanej z Brity? Czy nie szkodzi dzieciom, niektórzy mówią że jest jałowa inni że bardzo zdrowa,bo nie ma w niej zanieczyszczeń.Lekarz na rejonie właściwie nie miał zdania? Czy podajecie taką wodę dzieciom?
Ciocia Magda
ja używam wody z filtra Brita do gotowania - do herbaty, kawy. Czuję różnicę w smaku wody, ale woda z tego filtra nie nadaje się do picia bez gotowania, tak było napisane w instrukcji.

Chociaż teraz jest nowy model, może lepszy?
emka1
tak ja wiem że bez gotowania nie nadaje sie do spożycia, chodziło mi głównie o to , czy dziecko może ją pić przegotowaną, czy mozna stosować do herbatek , zup, mleka, bo są wypowiedzi że taka woda jest jałowa.
trylinka
Jałowa (tj. zdemineralizowana) woda może powstać wyłącznie w procesie odwróconej osmozy. Dlatego montuje się na wylocie mineralizator, który przywraca wodzie jej prawidłowy skład.
Nie wiem o jakim filtrze piszesz (Brita to chyba nazwa firmy), ale nawet wielostopniowe filtry nie czynią wody jałową.
mania22
ja tez uzywam wody przefiltrowanej z Brity,podaje ja dziecku od urodzenia teraz ma 13 mieś.Nawet nie pomyślałam zeby dawać zwykła nie przefiltrowaną przecierz ta ma lepszy smak,bez porównania.filtr zmniejsza twardość i usówa metale ciężkie icon_smile.gif
mania22
sory pisze sie usuwa przez u otwarte hihiihiihih
Martija
My tez filtrujemy w Brita. Bez tego Adamek mial problemy z kupami.
agabr
Martja rozciagasz strone.b
Martija
Oj przepraszam. Nie wiedzialam icon_redface.gif U mnie wszystko normalnie. Czy to znaczy ze musze cos zrobic z paskiem i ze zdjeciem?
agabr
dokladnie tak: ).b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.