To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Huśtawka Fisher Price Aquarium - opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

piotr2806
Witam icon_cool.gif
Proszę o opinie użytkowników huśtawki Aquarium.
Kupiłem taką niedawni i po złożeniu okazało się że mimo nastawienia najwolniejszej prędkości huśtawka sama przyśpiesz, po obciążaniu jej tak samo. Czy coś jest nie tak czy to norma.
ProszÄ™ o rady i opinie.
Z góry dziękuję.
aronka
Po obciążeniu powinno być OK. Nie przypominam sobie, żebyśmy mieli z naszą huśtawką tego typu problemy. Myślę, że coś jest nie tak. icon_confused.gif
Monika ww
My też nie mieliśmy takich problemów.
Karina mama Mateusza
Moja też jest OK, prędkość jest taka jaką nastawię.
malinka1313
Czy nadal huśtawka za mocno się buja? Pamiętam że jak kupiliśmy swoją to też nam się wydawało że za mocno się buja ale jak tylko ją wyłaczaliśmy to mała płakała. Teraz już się przyzwyczailiśmy.

Gdyby ktoś się zastanawiał: Zakup jak najbardziej polecam. W swoim czasie było to jedyne miejsce gdzie mogłam odłośżyć malucha. Mała lubiła i lubi huśtać się w niej
(nie)dzielna
Ja rozpatruję zakupienie dla Alki takiej huśtawki, nie wiem, czy to właśnie o takim typie mówicie icon_question.gif https://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=200...s&ctype=article
Jeśli o tym jest mowa to mam pytanko gdzie je można dostać poza allegro? Najbardziej interesowałyby mnie sklepy w Poznaniu i Wrocku (i okolice)
Ryjek
My cały czas uzytkujemy hustawke i jest ona dla nas bardzo przydatna i tak jak napisała malinka1313 chwilami tylko ona dawała nam chwile oddechu, gdy mały sie w niej bujał. Teraz gdy junior ma juz 6 miesiecy, hustawke wykorzystujemy głównie do uspienia malca lub gdy nam sie przebudzi w nocy to hustawka nie pozwala na całkowite rozbudzenie icon_smile.gif U nas hustawka na wolniejszym biedu i tak sie husta. Dla dziecka nie jest to chyba za szybka predkosc, bo nasz mały lubi sie hustawc nawet na 5-6 biegu icon_smile.gif Zaleta tej hustawki jest to, ze moze ona słuzyc za kolejna zabawke, lub za odciazenie w ciagłym noszeniu lub zabawianiu dziecka.

Co do zakupu hustawki poza allegro to napewno jest gdzie w sklepach dostepna, ale podejrzewam, ze jest o wiele droższa.
(nie)dzielna
Zakupiliśmy huśtaweczkę, co prawda nie model Aquarium a Baby Papasan, ale idea ta sama.

Mam pytanie do użytkowników, czy wasze huśtawki gdy jest włączona opcja bujania też tak dziwnie stukają, bo nie wiem czy tak być musi, czy huśtawkę reklamować.
Ryjek
Nasza hustawka zawsze stukala, gdyz zawsze była bardziej obciazona jedna strona. Niewiem czy to wada fabryczna czy wina uzytkowania, bo my kupowalismy uzywana.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.