To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dokąd latem z dziećmi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justin
proszę o sprawdzone namiary, dokąd mogę pojechać latem z dwójką dzieci. Jedno 3 lata, drugie rok.
Chciałabym gdzies nad morze, no i żeby nie było strasznie drogo, ale czysto i bezpiecznie icon_biggrin.gif
A.L.
Eeee justin, tak na teraz to ja Ci moge dac namiary gdzie na nartach pojezdzic.
Ale morze? W harmiderze przygotowan do swiat, jest ode mnie odlegle o 100 lat swietlnych. wink.gif
justin
hm, tak was chciałam troche oderwać icon_lol.gif

ale rozumiem, że sie nie da, poczekam do stycznia icon_biggrin.gif
Atunia
CYTAT(justin)
hm, tak was chciałam troche oderwać  :lol:  

ale rozumiem, że sie nie da, poczekam do stycznia icon_biggrin.gif


Czuję się oderwana i sobie powspominam przy okazji, polecam:
https://www.cokprm.gov.pl/grodno.htm
Żarcia do wypęku dużo i urozmaiconego, pusta plaża (fakt, byliśmy pod koniec czerwca, czyli przed sezonem, ale i w sezonie tam nie ma szansy na tłok, plaża z dala od innych ośrodków więc niemal prywatna). Cena, jak się weźmie pod uwagę wyżywienie i to, że tam nie ma żadnych sklepów po trasie na plażę icon_smile.gif to wychodzi bardzo przyzwoita. Ośrodek zalesiony, bardzo spokojny. Obecności członków rządu nie stwierdziłam icon_wink.gif może w sezonie jeżdżą. Aha, byliśmy tam z czterolatką i trzymiesięcznym maluchem, jedyny minusik to zejście na plażę po schodach, ale wózek zostawialiśmy przed schodami i nie było problemów.

Atunia
justin
Atunia,
dziękuję, ale ceny mnie przeraziły icon_eek.gif .
gumis
no no ceny "rewelacyjne" icon_lol.gif icon_rolleyes.gif ja byłam w Grzybowie z 7 i 1,5 rocznym dzieckiem. To obok Kołobrzegu, mała miejscowość -sympatycznie
justin
gumis,
znam Grzybowo doskonale, jeżdzimy tam co roku na ul. Szkolną.
Teraz chcieliśmy cos innego icon_biggrin.gif
agabr
E na szkolnej w Grzybowie jest cool, chyba juz kazda kure tam znam.Justin a gdzie na szkolna jezdzicie?.b
justin
do pani Joli Ptak,
Szkolna 19

zawsze byłam zadowolona i co dla mnie najwazniejsze, jest bardzo czysto icon_biggrin.gif
agabr
to my dalej , ale po tej samej stronie ulicy.b
AnkaSkikanka
CYTAT(Atunia)
Czuję się oderwana i sobie powspominam przy okazji, polecam:
https://www.cokprm.gov.pl/grodno.htm
Żarcia do wypęku dużo i urozmaiconego, pusta plaża (fakt, byliśmy pod koniec czerwca, czyli przed sezonem, ale i w sezonie tam nie ma szansy na tłok, plaża z dala od innych ośrodków więc niemal prywatna). Cena, jak się weźmie pod uwagę wyżywienie i to, że tam nie ma żadnych sklepów po trasie na plażę icon_smile.gif to wychodzi bardzo przyzwoita.

Faktycznie. Dla mojej rodziny jedyne 510zł za dobę przed sezonem. To wręcz okazja. Już lecę icon_lol.gif
KM
Może ktoś mógłby polecić jakieś noclegi w Karwi. Interesuje mnie miejsce blisko morza, z możliwością wykupienia pełnego wyżywienia, koniecznie tanio icon_wink.gif
justin
wyciągam, może ktoś coś poleci.
Pytałam na wątku: morze, ale nikt nie odpowiada.

Interesowałyby mnie Łazy, ale każdy inny zakątek nad polskim morzem też chętnie zobaczę icon_biggrin.gif
szantrapa
Dziewczyny ja proponuję Dziwnówek icon_smile.gif Stamtąd jestem więc jak najbardziej znam i mogę polecić, w razie czego nawet adres do Rodziców podać. Cisza , spokój, las sosnowy cudownie pachnący, jak tylko urodziłam Oliśke od razu pojechałam odpocząć, super sprawa.
justin
gdzie jest położony Dziwnówek?

Ja poproszę adres, możesz mi cos więcej napisać? Może być na pw. Masz jakies zdjęcia? Ceny? Kiedy rezerwować?
hawah
O, ja też lubię Dziwnówek i w ogóle zachodniopomorskie (a szczególnie Wolin). Dziwnówek jest na wschód (ze 2 km) od Dziwnowa, a Dziwnów to miasteczko z mostem zwodzonym, którym się wjeżdza na Wolin.
Tamte okolice bardzo polecam - jest tam sporo do zwiedzania, ładne szerokie plaże, lasy.
hawah
Magda, a Twoi rodzice prowadzą jakiś pensjonat albo kwatery wynajmują ?
szantrapa
Hawah moi rodzice mają tam malutki domeczek i wynajmują kilka pokoi, sami mieszkając w mieszkaniu, raczej kameralne domowe warunki, mozna z kuchni korzystać itp. dlatego polecam jak ktoś chce wypocząć, bo cisza, spokój, żadna masówka, ja osobiście uwielbiam tam się zaszyć, podpacerować po lesie, po plaży icon_smile.gif
hawah
A mogłabym poprosić o namiar (mają jakąs strone w internecie ?) Ja właśnie zawsze szukam kwater prywatnych z dostępem do kuchni i lubię jak jest kameralnie icon_smile.gif

W samym Dziwnówku byliśmy w podróży poślubnej, w tym roku 10 lat już stuknie! Pokój mieliśmy wtedy w jakimś ośrodku kolonijnym.
A w późniejszych latach zwiedzalismy inne zakątki Wybrzeża, by się ostatecznie przekonać, że zachodniopomorskie najbardziej nam odpowiada! Ostatnio byliśmy w Międzywodziu i w Pustkowie. Teraz jak Bałtyk to tylko zachodniopomorskie...
szantrapa
Nie mają strony icon_sad.gif Jeśli Ci zależy to jak któregoś razu będe , porobię zdjęcia. Telefon mogę podać: (091) 38-11-123. Jak masz jakieś pytania to pisz oczywiscie.
hawah
Dziękuję icon_smile.gif
katiek
Magda, a mogłabyś na pw coś nappisać o cenach, wyposażeniu pokoi, czy łazienka jest w każdym czy wspólna, itp?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.