To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moje przyszłe mieszkanko...czyli mała zmiana

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Przedstawiam Wam moje mieszkanko. Zamieszkam w nim z moją córeczką "już" za 10 miesięcy icon_lol.gif Może powoli zaczyna mi się w życiu układać ... ?

icon_rolleyes.gif



Malutkie, ciasne ale własne .... icon_lol.gif
agak
Gratuluję. Nie "może" ale układa się. icon_smile.gif
m4rusia
CYTAT(agak)
Gratuluję. Nie "może" ale układa się. icon_smile.gif


Noooo, ja też jestem takiej myśli icon_lol.gif
Dzięki za dobre słówko
nikamaja
Oj będzie super. Fajne mieszkanko icon_biggrin.gif

Jakim cudem udało Ci się takie lokum zdobyć?
Ja ledwie wiążę koniec z końcem mieszkając u rodziców.
m4rusia
Mieszkanko udało mi się dostać w TBS-ie. Kosztowało mnie w sumie 7 tysięcy (które będę spłacać jeszcze 4 lata icon_rolleyes.gif ) ale nawet tak wieeelka jak dla mnie kwota nie mogła stanąć mi na przeszkodzie. Stare mieszkanie zostało exowi. Z początku miałam z tego powodu "moralniaka" ale teraz uważam, że dobrze wyszło. On mieszka w starym budownictwie, z piecami, dziurami w oknach a ja będę w nowiutkim bloku icon_lol.gif
Mat Ko Ma
Martucha - nawet nie wiesz jak bardzo czekałam na takie wieści do Ciebie.
Wielkie gratulacje i dalszego szczęścia życzę.Pozdrawiam.
m4rusia
Mój bezmiar szczęścia jest też niepojęty icon_lol.gif
Dzięki za życzonka.
m4rusia
Blok w którym miałam mieszkać rośnie w oczach. Kończą przedostatnie piętro. Piszę "miałam..." bo nastąpiła znacząca zmiana. Udało mi się zamienić tą kawalerkę na inną, lepszą i tańszą również z zasobów TBS-u. Wspomniane mieszkanko zostało wybudowane 6 lat temu. Jest śliczne i co najważniejsze zostało przed obecnych jeszcze lokatorów podzielone na dwa pokoje. Lokatorami są moi znajomi którzy postarali się o nowe, większe lokum i zdają swoją kawalerkę. Byłam więc dzisiaj u Prezesa TBS który wyraził zgodę abym to ja dostała po nich to mieszkanko. W owym mieszkanku ostanie mi się wbudowana na wymiar, nowa szafa. Dodatkowym plusem jest to, że za "używane" nie nowe mieszkanie będę płacić mniejszy czynsz no i kaucja wyniesie mnie 6 stów mniej. Dziewczyny, cieszę się jak rzadko kiedy. Ostatnio to chyba miałam tak wspaniały humor gdy ogłoszono mój rozwód icon_biggrin.gif.
Psi
Martucha gratulacje!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Martucha cały czas do przodu widzę- super cieszę się bardzo icon_smile.gif
skrzynia
Martucha Gratuluje icon_smile.gif Wspaniale ... Może to mnie zmobilizuje do zmiany adresu zamieszkania... A tak po za tym doczytałam się w jakim mieście mieszkasz icon_smile.gif. Ja pracuje w pewnej firmie która ma fabrykę tam gdzie mieszkasz icon_smile.gif . No i bywam tam często, z Krakowa autostradą to tylko 3,5 godz. icon_smile.gif . Pozdrawiam Cię gorąco i bardzo się ciesze razem z Toba . Spełniasz marzenia . WSPANIALE tak trzymać... 06.gif
m4rusia
Dzięki dziewczynki. Nie wytrzymałam i musiałam się Wamj pochwalić wink.gif Fajnie, że mnie wspieracie. Skrzynia to Ty bywasz w moich okolicach? Może kiedyś jakieś spotkanko? Kawusia jakaś u mnie albo coś? wink.gif
Aga H
Gratuluję, osobne pokoje to tym bardziej super. Domyślam się co czujesz, bo ja odliczam dni do 1 października, gdy też na swoje icon_biggrin.gif:D
skrzynia
Bywam, bywam icon_smile.gif . I nawet chyba przyjeżdżam w przyszły wtorek i środę. Będę wiedziała jutro lub w poniedziałek icon_wink.gif. Także zależy gdzie będziemy nocować czy w mieście czy w Iłowej. Bo w pracy to ja na pewno będę siedzieć do 19 lub 20. 29.gif . Dam Ci znać na pw. jak będę coś więcej wiedzieć icon_smile.gif. A pracuje w firmie na "wyspie". Budynki stare firma nowa. Także z chęcią wykombinowałabym parę chwil icon_wink.gif. Pozdrawiam icon_smile.gif Cię serdecznie.
m4rusia
Skrzynia wysłałam Ci namiary na mnie na PW
m4rusia
Nie mogę się powstrzymać żeby nie wkleić schematu nowego mieszkanka wink.gif

m4rusia
Nie mogę się powstrzymać żeby nie wkleić schematu nowego mieszkanka wink.gif


A.L.
Marta super!!!! Ciesze sie razem z Toba.
No to kiedy przeprowadzka?
~*SaaRaa*~
Martucha super ! Ale Ci sie poszczesciło icon_smile.gif Ile teraz bedziecie miały metrów w nowym mieszkanku ? bo wygląda na całkiem spore icon_biggrin.gif
m4rusia
AL - no właśnie... 32.gif Przez to, że jest to użytkowane jeszcze przez innych mieszkanko, moja przeprowadzka opóźni się o ok 2-3 tyg. Ci moi znajomi którzy właśnie "kończą" tam mieszkać muszą się najpierw - wiadomo- przeprowadzić, dopiero TBS może mnie tam "wsadzić" . Wychodzi na to, że w grudniu...
Saaraa- wygląda na spore bo miałam pałę z rysunku zawodowego i nijak nie umiem zachować proporcji rysując coś na oko nie mając schematu icon_wink.gif Mieszkanko ma 35 m2 tak więc nie jest duże ale niestety z moimo możliwościami finansowymi to i tak PAŁAC icon_smile.gif
~*SaaRaa*~
Mysle,ze spokojnie starczy Wam te 35 metrów icon_biggrin.gif To kawał mieszkania icon_biggrin.gif GRATULUJE icon_biggrin.gif
My co prawda mamy ciut wieksze...bo 42,5m ale poki co mam juz o 1 pokoj za duzo, bo nie wiem co z nim zrobic, poki dziecka nie mamy.
Takie małe mieszkanka, jak fajnie sie je urzadzi, sa naprawde przytulne i duzo fajniejsze od wielkich salonów icon_biggrin.gif

ps Nie wiem ile Twoje pokoiki beda miały,ale u mnie jeden ma tylko 6,62m i nie jest porstokątem ,tylko ma chyba z 9 rogów...to bedzie dopiero masakra- takie cudo umeblowac :/
maminka43
Martucha-gratuluję i bardzo zazdroszczę icon_smile.gif
AnkaSkikanka
No no. Gratulacje icon_smile.gif Jest lokum, jest przynajmniej baza. Fajosko icon_smile.gif
m4rusia
No pewnie, że fajosko 06.gif Już tylko tym żyję. Odliczam dni do przeprowadzki a czas się ciągnie jak włoskie spaghetti icon_sad.gif

m4rusia
Nowy ticker zakładam bo tamten juz nieaktualny 32.gif
Chyba się nie doczekam 21.gif Ileż można przekładać termin oddania budynku ??


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.