To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ibuprom.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cos_cos
Dziewczyny, wybaczcie, że tutaj, ale potrzebuję szybciutko rady, a tu najwięcej osób wchodzi. Jutro juz mozna bedzie ten post usunąć icon_smile.gif Chyba ze sie innym przyda.

Chciałam się Was zapytać czy mogę się napić parę lampek wina, jeśli biorę ibuprom. Jestem przeziębiona, chwilami mam gorączkę, co jednak nie odbiera mi chęci do świętowania urodzinek icon_biggrin.gif
Więc czy mogę się napić jeśli wezmę po południu ten ibuprom?
Czekam na odpowiedzi icon_lol.gif
MamaLenki
raczej nie powinnas, zawsze alkohol+leki to niebezpieczne, mozna zapasci dostac. Jednak jak nei wezmiesz od rana, pare godzin przed to ok
Użytkownik usunięty
Nadia, generalnie nie zapija się żadnych leków alkoholem... Ja przynajmniej raczej bym nie ryzykowała. Może po prostu kilka godzin po leku?
cos_cos
No to dziękuję Wam bardzo Kochane. tak zrobię, wezmę ibuprom ok 17 a napiję się ok 21. chyba, ze jeszcze dluzej czekac?
Albo sie po prostu tym winkiem wyleczÄ™ i tyle :]
anita
na serio tak bardzo sie tego trzymacie?

antybotyk to rozumiem ale jedna tabletka przeciwbólowa i 2-3 lapki wina? w życiu by mi do głowy nie przyszło sie tym przejąć,
MamaLenki
lekcewazylam to do momentu, jak moj tata dostal zapasci po wypiciu 1 piwa po lekach...
Onika
Wszystiego najlepszego z okazji urodzin!
anita
CYTAT(MamaLenki)
lekcewazylam to do momentu, jak moj tata dostal zapasci po wypiciu 1 piwa po lekach...


ale po jakich lekach? bo sa leki i leki

p.s. ja absolutnie nie mówie ze można pic po lekach bo tak naprawde sie po tym nie znam wink.gif
MamaLenki
posluchaj, nic wielkiego, byl przeziebiony, wzial garsc jakis przeciwko goraczce, etc. Drugi raz pogotowie przyjechalo jak napil sie po furaginie, bleh
cos_cos
Weronka dziękuję bardzo icon_smile.gif

W końcu wzięłam ten ibuprom, napiłam się troszkę parę godzin później, ale było wszystko ok :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.