To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

IgE całkowite

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fugu
witam. dzis spadla na mnie wiadomosc, ze moj trzymiesieczny synek jest "dzieckiem alergicznym". Ma szorstkie, zaczerwianione policzki, kupki ze sluzem. Sek w tym, ze mleka pije tyle co nic (i to od niedawna) - do kawy rozpuszczalnej, zadnych jogurto ani serkow. nie mam bladego pojecia, co moze powodowac te alergie. Mam pytanie, czy u trzymiesieczniaka poziom IgE całk. <2 to dobry, czy niedobry wynik? w normach napisane, ze 1-11 m-c ma byc 12.
z tego, co wyszperalam w necie, na zdrowy rozum to chyba im nizsze IgE tym lepiej??? prosze o odzew.
ale jestem przygnebiona..... icon_cry.gif
funia
MOja Hanula też alergiczka więc powoli robie sie "wyedukowana" w temacie. wink.gif

Z tego co wiem, testy u niemowląt dotknięte są błędem, ponieważ dziecko za bardzo reaguje na pokermy matki i na tym etapie nie poleca sie testów IgE.

Na razie spróbuj się nie przejmować (wiem, ze to nie łatwo)
kama_
Tu jest strona z wynikami i podają ze IGE całkowite u dziecka od narodzin do 1-go roku od 1,5 do 15 wiec jak najbardziej Twoja pociecha ma w normie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.