To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciemno zielona kupka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

elaelas
Mój synek ma 4 miesiące od miesiąca dokarmiam go mlekiem NAN HA i raz na dobę piersią bo nie mam już pokarmu od trzech dni rano robi ciemno zielone kupki i pręży się przy jedzeniu nie wiem czy to mleko mu nie służy czy ma jakieś zatrucie pokarmowe
mania22
moja córeczka tez robi zielone kupki.Zaczeło sie jak miała 6 mieś. teraz ma 13 mieś. Lekarz stwierdził że to alergia na mleko przepisał Bebilon Pepti nie pomogło później był Nutramigen -nic i wreszcie ProSobee jest poprawa ale na krótko ,2 tygodnie dobrze pozniej znowu zielone kupki i znowu poprawa i tak w kółko, sama lekarka juz nie wie co jej jest. Skierowała nas do alergologa mamy zrobić testy z krwi IgE całkowite i na białka mleka zobaczymy jak wyjdą.
elaelas
cześć ja też byłam u lekarza ale stwierdziła że to nic poważnego poprostu przewaga jednych bakterii nad drugimi i zapisała lakcyd podaje go rano i wieczorem przez 10 dni a kupy są różna raz normalne raz zielone a innym razem pomieszane zielono -żółte inna lekarka stwierdziła że jeżeli kupki nie są rzadkie to nie ma powodu do obaw natomiast pielęgniarka środowiskowa którą spotkałam przypadkiem powiedziała że tak się często dzieje jak dzieci jedzą mleko hypoalergiczna wię już sama nie wiem. Na szczęście synek jest spokojny nie płacze więc raczej nic go nie boli dlatego tak bardzo się nie martwię
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.