To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole w okolicach ruczaju - pomóżcie!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

An_ki
W wakacje przeprowadzamy się na ruczaj (no tak pomiędzy ruczajem, a borkiem) i już martwię się przedszkolem icon_confused.gif
Ponoć w okolicy zapisanie dziecka do tego przybytku graniczy niemalże z cudem.
Proszę o doradzenie mi, do jakiego przedszkola powinnam "uderzyć" icon_cool.gif
Najblizej będę miała na strąkową lub żywiecką, ale mogę także Olę dowozić kawałek, chcę tylko wiedzieć, które przedszkole wy - mamy - polecacie.
Zależy mi na tym, zeby dzieci wychodziły na spacery, żeby było otwarte przynajmniej od 7ej do 17ej, no i najlepiej aby było państwowe (chyba że jakieś niedrogie prywatne).
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za dość haotyczny styl mojego posta
An_ki
Jak uświadomiła mnie pani z przedszkola na strąkowej - sładamy tylko do jednego przedszkola aby sztucznie nie zapychać miejsc, a potem szuka się ewentualnie w innych miejsca icon_confused.gif
Zaczęliśmy zastanawiać się nad prywatnym (chyba obozowa) bo jest czynne w wakacje, a dla pracujących rodziców (czyli nas) ma to niemałe znaczenie.
Tylko te opłaty icon_sad.gif [/url]
okko
Prywatne w tamtej okolicy czynne całe 2 miesiące wakacji i z codziennym- nawet przy lekkim mrozie wychodzeniem na spacery to Szuwarowa- polecam szczerze bo Kuba już 3 rok w nim jest.
Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowana czymś więcej.
An_ki
Zdecydowaliśmy się na Strąkową - duze przedszkole, my obydwoje pracujemy, Ola chodzi do żłobka, czyli jakieś tam przgotowanie ma. Moze jest szansa że ja przyjmą...
Jak nie to bedziemy się wtedy martwić - ale jestem dobrej myśli icon_wink.gif
karolcia91
Jeżeli ktoś by teraz potrzebował to polecam wspaniałe przedszkole katolickie na Ruczaju - [edit: moderacja] - wspaniała opieka i warunki dla dzieci.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.