To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zdążymy się spotkać przed świętami?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Jak myślicie? Mamy jakąś szansę? Miesiąc minął prawie od ostatniego spotkania i zaczynam odczuwać braki.
Nie mogę 17-20 grudnia. Każdy inny termin najprawdopodobniej powitam z radością icon_razz.gif
Ktoś chętny? Jakieś propozycje co do miejsca i terminu?
Ja Was zaproszę po Nowym Roku - póki co, w domu ciągle jeszcze sajgon. Wczoraj przywieźli mi meble, ale z dwiema niedoróbkami, które uniemożliwiają załadowanie ich zawartością kartonów stojących w dużym pokoju. Mają mi to poprawić w przyszłym tygodniu. Może do świąt wyrobię ze sprzątaniem icon_confused.gif
Potwora
Ja poważnie myślałam aby zrobic 2 grudnia u mnie, nawet rozmawiałam z Dorusią ale nic z tego nie wyszło icon_rolleyes.gif teraz mam remont, dziecko rzygające i wogóle mały sajgon w domu icon_rolleyes.gif Po remoncie będzie wielkie sprzątanie ( pewnie z tydzień nam to zajmie)
Po Świętach mam wielką nadzieję wyjechac na mini wakacje zimowe.
Ale po Nowym Roku chętnie się z Wami spotkam.
Anita.W
U mnie juz po rzygach, remontu nie mam wiec jak cos to zapraszam do siebie icon_smile.gif . W kominku iskiereczki skacza icon_wink.gif .
Termin zupelnie dowolny. Ja i tak z domu to jedynie do przedszkola sie ruszam wiec jedynie co to pozostanie godzina do ustalenia icon_smile.gif . NO tylko ciagle mam balagan w domu i wszedzie zabawki sie walaja, ale jakos nie moge nad tym zapanowac.
użytkownik usunięty
Ja chętnie, ale dopiero po Nowym Roku.
Ech, chciałabym Was kiedyś zaprosić do siebie, ale to będzie możliwe dopiero na wiosnę, jak wyekspediuję dziewczynki na noc do Teściówki.
Doruśka
ja mogÄ™ i przed swietami:)

to moze żeby nei naruszać domowych porządków i remontów spotakamy sie na miescie? jak damy? icon_wink.gif
Anita.W
CYTAT(Doruśka)
ja mogÄ™ i przed swietami:)

to moze żeby nei naruszać domowych porządków i remontów spotakamy sie na miescie? jak damy? icon_wink.gif


O fajny pomysl. Tylko ja poprosze wobec tego o niedzielny wypad na miasto. W tygodniu i sobote nie mam z kim dzieci zostawic icon_sad.gif .
ewabi
ja chcÄ™ jak damy !!!!
tylko o poźną porę proszę jeśli w tygodniu, a wolę w tygodniu, bo weekendy przedświąteczne mam nieco obłożone icon_rolleyes.gif
skanna
Też chętnie zostanę na jeden wieczór damą. Ale nie w środę i między sobotą a wtorkiem.
Doruśka
no to w niedzielÄ™:)
pasuje?
skanna
No mnie nie, niedziela jest między sobotą a wtorkiem icon_biggrin.gif
Doruśka
hmmm SOBOTA niedziela,poniedziałek WTOREK jakby jest...
Doruśka
a juz wiem,nie moze byc pomiedzy sobotÄ… a wtorkiem icon_wink.gif
ja nei mogę w przyszły wtorek i w ten czwartek.
skanna
A co powiecie o piątku wieczorem? (M. mi łeb ukręci icon_twisted.gif)
ewabi
Co do zasady, to ja w piatek raczej mogę, ale - mam taką delikatną sugestię - jeśli spotykamy się w mieście - to w piątek wszędzie będzie tłum icon_confused.gif
Ale - chcę dodać - pójdę z Wami nawet w tłum!
menada
PiÄ…tek jest ok icon_biggrin.gif
Potwora
W piÄ…tek to ja idÄ™ na kurs nurkowania icon_wink.gif
skanna
I cały wieczór na nim spędzisz?
skanna
Anita, w piÄ…tek wieczorem K. nie ma w domu? Na pewno?
Potwora
CYTAT(skanna)
I cały wieczór na nim spędzisz?


Zaczyna siÄ™ ok 20.30 potrwa jakieÅ› 2 godziny, przecie to i teoria i praktyka icon_wink.gif
Anita.W
Kurcze ja mam przechlapane wieczorami. Ok 19 dzieciaki myjemy to moze zrobic Krzysiek ale potem jest cycek. Nastepny cycek ok. 22. Krzysiek jest w domu ok. 18, ale ale idzie na urlop chyba od eeee od poniedzialku. Ech no musze pogadac z Krzyskiem i moze uda mi sie sciagnac pokarm. No jak sie nie uda to trudno, jeszcze mam zamiar karmic te 3 miesiace a potem juz zamykam bar mleczny i mam nadzieje ze mi sie to uda i ze bede mogla nareszcie bez problemu ruszyc sie z domu. Bo juz bym chcial troche do ludzi icon_smile.gif
Anita.W
Tak wiec maz myslal od wczoraj i dzisiaj mi oznajmil ze on sobie nie wyobraza nawet co to bedzie sie dzialo jak sam zostanie z dziecmi. Przyznal sie ze sobie nie poradzi he he he a mnie czasami zostawia sama i musze ich umyc i polozyc spac. Uroslam w jego oczach he he he. Nawet sie poczulam dowartosciowana icon_lol.gif .
Doruśka
Anita ,zartujesz? tak?
ewabi
Anita żąrtuje jak nic icon_smile.gif
Ale ja nie żartuję - w piątek nie mogę icon_sad.gif jedziemy do teściowej choinkę ubierać... no taki przedświąteczny lajf, nie poradzę
Monika ww
Ja chętnie się wyrwę z domu icon_biggrin.gif
Anita.W
CYTAT(Doruśka)
Anita ,zartujesz? tak?


No dwa ostatnie zdania to zart ale reszta to juz samo zycie icon_wink.gif .
Krzysiek doslownie powiedzial "... nie zostawiaj mnie z tymi oprawcami..." (oprawcy to nasze dzieci). No coz zrobic nawet ojciec z nimi sam na sam nie chce zostac. Kacper jest teraz na etapie tylko i wylacznie mama. Troche bym sie bala go zostawic bo u nas wieczory sa ciezkie. Ja po 19 jestem niezbedna a wlasciwie cyce.
Ale czytam i czekam gdzie sie spotkacie i o ktorej bo moze namowie Krzyska aby wsadzil dzieci do samochodu i pokazal im rynek a ja choc na 15 min. do was wpadne.
Doruśka
uff,otórz anitko, powiem Ci że jedna ,nie wymienie z imienia,ale Ila bała sie zostawić Męża z dziećmi(czy raczej on sie bał;) ale wszystko posżło świetnie i obyło się bez telefonów .
to w piÄ…tek gdzie?

rynek neich im pokazuje a jakże,pełno światełek jest,lodowisko, mc donald z grajacymi zabawkami,jak nic z godzinke moze poszalec:))
cola
To gdzie i o której spotkanie? Dawno tu nie wpadałam, ale jak już zajżałam, to okazuje się, że w bardzo dobrym momencie icon_biggrin.gif
Pozdrawiam serdecznie.
ewabi
ha!!
Mój mąż przed Świętami zapadł na manię zmiany zdania icon_biggrin.gif podsłuchałam, że się z mamą umawiał na niedzielę, zatem piątek jest jeszcze odrobinę realny icon_biggrin.gif
proponuję Novocainę w Rynku. Ja mogę być ok. 20:15 - 20:30
skanna
Novocaina to tam, gdzie był kiedyś sklep fotograficzny?
20.30 jest całkiem przyjemną porą, jak dla mnie. Tylko może warto byłoby zarezerwować jakiś stolik?
ewabi
CYTAT(skanna)
Novocaina to tam, gdzie był kiedyś sklep fotograficzny?
20.30 jest całkiem przyjemną porą, jak dla mnie. Tylko może warto byłoby zarezerwować jakiś stolik?


właśnie tam.
Bardzo przyjemne miejsce, znakomite latte i tiramisu pono najlepsze w mieście (nie wiem nie jadłam, ale mówiła mi koleżanka, która jadła), wytrawne martini też niczego icon_smile.gif

a propos rezerwacji - Sylwia icon_smile.gif możemy pchnąć któregoś z naszych mężów haha! na pewno się ucieszą, że pomogą zorganizować rozrywkę dla ukochanych icon_biggrin.gif
skanna
Haha, zakładamy się, w jakim czasie odpowiedzą: "Nie dam rady się wyrwać?" icon_twisted.gif
Telefonicznie by trza, ale ja dopiero po pracy będę mogła - mamy nagranie i komórki wszystkie wyłączone. Dałby radę ktoś wcześniej? No i na ile osób?
Doruśka
to moze i ja?
cola
Godz. 20-ta, ale kiedy? Dzisiaj?
menada
To co, 20.30 w Novocainie ??
proszÄ™ o szybkie potwierdzenie przybycia icon_wink.gif
skanna
A mamy rezerwacjÄ™?

Ja już spisałam spotkanie na straty, bo w sumie odzew mało zdecydowany icon_sad.gif
Ila
Ja bede. Gdzie dokladnie ta Novocaina jest?
Kolo pl. Solnego?
Ila
Jak sie dowiedzialam, nici ze spotkania.
Trudno.

W takim razie Skanna zaproponowala spotkanie po Åšwietach i przed Nowym Rokiem:)
Tez Novocaina? Nabralam ochoty na latte i tiramisu wink.gif

A swoja droga pomyslalam, ze my chyba jednak nie mozemy jak damy. W domu to frekwencja dopisuje, a tak, to zobaczcie jak sie spotkalysmy icon_rolleyes.gif
Doruśka
no bo my kury jestesmy icon_wink.gif i grzędy nam sa dane a nie fotele knajpiane icon_smile.gif)
menada
Szkoda icon_sad.gif
Kolacji nie zjadłam, robiłam miejsce dla tiramisu icon_wink.gif
Ila
Ula, na szczescie co sie odwlecze, to nie uciecze wink.gif
Szybko rob kolacje icon_biggrin.gif
kachaaa
o matko czy moze mnie ktoś jakimś sesemesem powiadamiać albo na gg że coś sie szykuje ...bo ja teraz w pracy mam sajgon i nie zaglądam bo nawet nie byłabym zdolna to napisania linka maluchowego icon_lol.gif
Potwora
Ha! I bardzo dobrze, na następnym spotkaniu to ja się stawię jak najbardziej. Błagam nie wybierajcie piątków bo wasza koleżanka wtedy nurkuje icon_wink.gif Ja jak najbardziej, najchętniej spotkam się gdzieśw knajpie!!!!!!
Doruśka jakie tam grzędy, ja wam dam grzędy!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.