To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Uczulenie - POMOCY!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magenta
Nie wiem skąd się to cholerstwo wzięło. Zaczęło się od łydek, teraz mam na rękach... Są to takie plamki, sucha skóra, swędzi niemiłosiernie. Te plamki są szorstkie i po użyciu balsamu do ciała skóra w tych miejscach jest jaśniejsza, wyglądam jakbym była chora na bielactwo icon_eek.gif . Narazie nie mam szans wybrać się do dermatologa, z powodów organizacyjnych /dzieci, opieka, czas/. Czym to chwilowo potraktować? Pomojam efekt kosmetyczny, ale mam już rany od drapania icon_exclaim.gif

Magenta
skanna
Majce na takie suche, szorstkie plamki pomaga alantan plus (maść).
Lizia
Na takie ekstremanlnie suche miejsca, na które nie pomagają zwykłe balsamy polecam Bepanthen maść. Odkryłam go przypadkiem jak Hani smarowałam pupkę jak była niemowlakiem, a ja wtedy miałam straszne problemy ze skórą rąk. Spróbuj poza tym namierzyć od czego Ci się to zrobiło. Może nowy proszek do prania, albo do płukania? albo nowe ubranie lub jakiś nwy preparat któeym sprzatasz mieszkanie?
Magenta
Dziewczyny - potraktowałam gada Elocomem. I poszedł na to icon_wink.gif . Wracam do świata gładkoskórych icon_exclaim.gif

Magenta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.