To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzebuję spotkania termin 17 wrzesień lub 20 z dziećmi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
I co wy na to
Doruśka
ja chętnie.
Monisia
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo chętnie się z Wami spotkam jeśli tylko dziecię moję zdrowe będzie icon_smile.gif
A gdzie to spotkanko planujecie???
Dorka
Ja też chętnie, ale raczej wolimy 17.09. A jak pasuje innym? I w jakim miejscu miałoby być spotkanie?
Ewcia!
witaj!
niech żyje spotkanie!
tylko gdzie, żeby było niezależnie od pogody?
znacie jakiÅ› zadaszony plac zabaw?
Rozumiem, że jesli 17, to po południu (nam pasuje)
pa pa, Ewcia (z rodzinÄ…)
Monisia
A co myslicie o Dżunglii Atomików w Koronie?Teren zadaszony , dzieciaki mają gdzie poszaleć a można posiedzieć ile się chce.
Co Wy na to???
Doruśka
ja słyszałamże tam ciemno, icon_sad.gif
a na świdnickiej?koło solpolu też coś takie jest,ale nie wiem ile kosztuje.
Monisia
Mi w środku tygodnia raczej nie pasuje ale w niedziele to chętnie.

Dorusia- cimno w Dżungli?Możę ciutke ale powiem Ci ,że jak byłam 3 tygodnie temu to wcale nie zauważyłam że ciemno więc chyba aż tak żle to nie jest:)
cola
Ja też chętnie się z Wami spotkam. Jeszcze nie widziałam żadnej z Was na żywo. Nie wiem tylko czy zdrowie dopisze, bo na razie jestem przeziębiona. To kiedy to spotkanie i gdzie? Do korony mam bardzo daleko i nie mam samochodu, więc dla mnie lepiej by było gdzieś bliżej.
Monisia
Marzenko a gdzie mieszkasz?Ja tez mam daleko do Korony i nie mam auta ale czasami warto tam pojechać ze względu na dzieciaczki.Moja córa wprost uwielbia szaleć w Dżungli.
Ewcia!
Ja sie obawiam, ze Dzungla atomikow (teraz to sie chyba nazywa jakos inaczej) nie jest najlepsza dla dzieciaczkow ok. 1-2 lat, a takich jest wsrod nas icon_wink.gif sporo. Trzeba by chodzic za kazdym krokiem takiego malca, a kiedy pogadać? Poza tym może tam byc sporo innych dzieci, a teren nie jest zbyt duzy. Moze jednak w jakimś parku... ale w razie deszczu??? Dorusia, a co to jest kolo Solpolu? Moze wariantowo, ale żeby mozna bylo na piechte przemiescic sie ? Ez, a co Ty na to wszystko?
Doruśka
Ewcia,ja tam nie byłam,ale podobne to jest do dzungli atomików tylko fajniej podobno
jak się robi urodziny to 15zł od dziecka,ale inaczej to nie wiem...

Teraz to pogoda nie bardzo parkowa.Poznałam mamy z "mamusiek "wrocławskich,one wynajmują salę organizują mikołajki i inne spotkania,może plagiat?
Dorusia i zakichana Karolusia
Monisia
Fajny pomysł Dorusia icon_razz.gif Ja jestem za....
Doruśka
icon_biggrin.gif
u nas na osiedlu jest klub i oni wynajmują sale,są dwie,połączone,mozna sobie herbatkę zrobić,ciasta przynieść...
ale tam nic dla dzieciaczków nie ma..
ale jest nas sporo,może coś wymyślimy icon_biggrin.gif
Potwora
Chętnie się spotkam, pasuje mi każdy dzień oprócz niedzieli.
Ja też potrzebuję spotkania, jestem ostatnio baaaardzo samotna icon_cry.gif
kachaaa
buuuu icon_cry.gif a ja też tak strasznie bym chciała z wami się zobaczyć ale mój Wojtuś 400 km odemnie
buuuuuu
ide sobie poryczeć
jak ja wam zazdroszcze
Anita.W
Czesc
Ja tez jestem chetna na to spotkanie icon_biggrin.gif . Miło was bedzie zobaczyc po wypoczynku wakacyjnym icon_smile.gif, a nasze dzieciaczki juz są bardziej ruchliwe to sobie tak spokojnie nie posiedzimy jak w czewrcu.

Oto strona tego hopbęc na Świdnickiej https://hopbec.republika.pl/main.htm
cola
Monisiu mieszkam na Klecinie, na słynnej ulicy Marchewkowej. Dorusiu mnie też się podoba twój pomysł. icon_biggrin.gif
Monisia
Przycichło coś tu icon_sad.gif Czemu?
17 minÄ…Å‚ a co z 20?
Ewcia!
No ja na przykład niecnie wykorzystałam tę ciszę icon_wink.gif , gdyż dziecko moje nr3 zachorzało i wczoraj i tak bym nie przyszła. A sobota od początku nie bardzo nam pasowała i musialabym zmieniać plany (bo pokusie spotkania z Wami trudno się oprzeć ). Ja tak naprawdę to czekam na inny termin... icon_rolleyes.gif najchętniej w środku tygodnia.
Za to dzwoniłam (nie dotarłam) do Hopbęc - wczesniej iobejrzałam stronkę - mają sprzety nawet dla malych maluszkow i sporo miejsca.
Jeśli będziemy grupą, to mogą nam wydzielić pokoik + stolik na herbatkę itp Poza łykendem i przy ładnej pogodzie łatwiej o luzy.
pozdrawiam, Ewcia
Anita.W
Dla mnie hopbec tez kuszaco wyglada icon_biggrin.gif ale samej to mi sie nie chce tam isc. Tez by mi raczej pasowal termin w tygodniu.
Pozdrawiam Anita
Doruśka
A rodzice też płacą w tym hop-bęc?
Anita,ja mogę się wybrać!
Ewcia!
no nie, rodzice nie...
dzieci 10 zl za 1. godzinÄ™, po 5 za kazda nastepnÄ…
użytkownik usunięty
Hop Bęc mnie też kusi... oj kusi... Zwłaszcza ten pokoik na herbatkę icon_wink.gif

A zajrzyjcie też na propozycję Ez dot. Akademii Pampersa.
Doruśka
Paka.a gdzie ta propozycja Ez? bo ja nie widzÄ™ icon_redface.gif
oj źle ze mną żle...
użytkownik usunięty
Na Dolnośląskim icon_smile.gif

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=4182

Pozdrawiam.
Paka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.