To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wózek bugaboo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

hajduczek
jestem nim zainteresowana icon_smile.gif, czy ktoras z mam uzywa tego wozka??
https://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/a...y_1928_33363635 - to cudenko mi sie podoba icon_smile.gif
cydorka
o ile siÄ™ nie myle to mamami, taki albo coÅ› w podobie ma
zapukaj do niej
cyd
mamami
Cyd dobrze cie sie wydaje icon_smile.gif

mamami ma i za nic w świecie nie odda.
Po przetestowaniu kilkunastu wózkow, twierdzę że bugaboo jest wózkiem idealnym, choć do tej pory byłam pewna że taki nie istnieje.

Cudnie sie nim jeździ w mieście, bo jest bardzo zwrotny (przez to że przednie kola sa blisko tylnych da sie nim zawrócic wszędzie.)
całkiem dobrze radzi sobie terenowo, bo wystarczy przełozyć raczkę tak żeby duże koła jechały pierwsze.

Ja w nim znalazłam dwie wady. Dośc trudno jest wypakowac po brzegi kosz na zakupy jak sie ma założona gondolę a druga to sposób w jaki sie go rozkłada, trzeba to po prostu opanowac że nie szamotac sie z wózkiem i zrobić to w powietrzu, bez położenia go na ziemię.

Jesli masz jakieÅ› konkretne pytania to pisz tu lub na PW.
hajduczek
teraz zagladnelam na ten watek i icon_eek.gif icon_eek.gif wózek napisalam przez u otwarte icon_sad.gif Przepraszam za ortografa
Esther@
Ma go moja była icon_wink.gif sąsiadka i jest baaaardzo zadowolona. Z tego co opowiadała, to rzeczywiście rewelacja. Sprawdza się w różnych warunkach i jest bardzo funkcjonalny.

Ale mi siÄ™ jakoÅ› nie podoba tak na wyglÄ…d...
Kocurek
CYTAT(hajduczek)
teraz zagladnelam na ten watek i  :shock:  :shock:  wózek napisalam przez u otwarte icon_sad.gif  Przepraszam za ortografa


Popraw zatem icon_wink.gif (edytuj pierwszego posta)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.