To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupić foremki do pierniczków?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamami
kobietki poratujcie.
Czy ktos widział foremki do pierniczków ale duże?
Ja znalazłam w Ikea ale w komplecie jest tylko duże serce i choinka i kosztuje toto 20 zł. Kiedys były takie piernikowe ludki, na których bardzo mi zależy ale teraz nie ma icon_cry.gif

A może ktoś już upiekł sobie pierniki i mogłby pozyczyć desperatowi duże foremki blagam.gif

Ja na razie zamierzam wycinać ręcznie ale już mam dośc, a jeszcze nie zaczęłam icon_lol.gif
Edi Zet :)
Mamami, ja zakupiłam taki komplet Tescoma w którym są dwie czy trzy duże foremki do pierników. W Leclercu.
Ale tu masz: https://www.tescoma.com/pl/katalog/xpoloz.p...&polozka=629720 chyba całą gamę. Może coś wybierzesz icon_wink.gif
mamami
Edi moje Ty słońce :0
Ozłocę Cię icon_smile.gif

dzięki icon_smile.gif
ulcik
teraz w lidlu jest promocja na 100 sztuk przeróżnych za 29.90 .. takie same na allegro 10 zł drożej ..ale są plastikowe !
u.
mamami
Ulcik te z Lidla sa malutkie, bo już je ogladałam.

W tecomie sa dokładnie takie jak potrzebuję icon_smile.gif
Ludzika nie ma ale przeżyję i wynagrodze sobie Mikołajem icon_lol.gif
sdw
Wczoraj widziałam w tesco bardzo fajne, duże icon_exclaim.gif foremki. Dwa różne komplety - jeden typowo świąteczny (zdaje się, ze 20 sztuk) za 4.99 i drugi, nie typowo świąteczny icon_wink.gif znaczy rózne te foremki, i statek tam był, i domek i ryba, za 6.99. Plastikowe ale ranty maja ostre i plastik solidny.

I ja głupia nie kupiłam icon_confused.gif Jutro Ślubnego poślę nazad icon_wink.gif
mamami
Wiola to moze sie pousmiecham do ciebie.
Duze świąteczne, duze czyli takie ok 10-15 cm.
Cleo
Ja kupilam takie duze - Tescomy chya sa... ale kupowalam ze skepu netowego kulinarno-kuchennego. fajnie wygladaja- jeszcze nie wyprobowane. Duzy dzown, i seria gwaizdek-od nawjiekszej do najmneijzej, i serc-icon_smile.gif
sdw
Gosia, o które się pouśmiechasz? icon_lol.gif Jak będzie Ślubny jutro i jeśli jeszcze będą foremki to mogę odpowiedzieć uśmiechem na uśmiech icon_wink.gif
mamami
Wiola świąteczne motywy w duzym rozmiarze.
Mika
ja w Auchan widziałam
nie wiem ile nie wiem po ile icon_lol.gif 19,90 albo 29.90 icon_wink.gif
plastikowe
mamami
Mka to te same co w Lidlu. Tyz małe.
Te Tecomy sa bardzo ok ale czy mi się opłaca wydac 40 zł na kilka foremek, które uzywam raz w roku?? Chiba nie... icon_confused.gif
Cleo
czekajcie ja sprawdze jakie mam, ale na pewno 40 zl nie wydalam! jeszcze byly choiny fajne i zestaw takich mniejszych foremek roznych
ciekawe, czy w ogole ich uzyjÄ™ icon_confused.gif kupilam w szale pt 'w tym roku bede wspaniala matkÄ… i stworzÄ™ swiateczna atmosfere przygotowan dla mojego dziecka'...
mamami
Cleo foremk sa taniutkie, po 4,90 za stuke ale... min zamównie to 20 zł a przesyłka za pobraniem kolejne 20 zł to daje w sumie 40, niestety icon_cry.gif
Cleo
ale sluchaj te foremki bede miala mozliwosc kupic 19-go grudnia. jesli to nie zapozno, to moge ci 20 wyslac priorytetem poleconym. a ty mi zrobisz przelew np
mamami
Cleo myśle ze szkoda ryzykowac, bo poczta przed świętami robi się podwójnie nieobliczalna.
Wytnę pare większych kształtów nożem i już icon_smile.gif
katiek
W carfie dopiero co były takie spore foremki metalowe. Chyba po 4 zł sztuka.... Jak chcesz to jutro-pojutrze będę. Ma pewno były choinki, serca, dzwonki, gwiazdki.
marghe.
w Lidlu znów mają być

https://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...remkido_ciastek
https://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...Foremk_do_ciast

właśnie zauważyłam, ze pisałaś ,ze małe..
mamami
CYTAT(katiek)
W carfie dopiero co były takie spore foremki metalowe. Chyba po 4 zł sztuka.... Jak chcesz to jutro-pojutrze będę. Ma pewno były choinki, serca, dzwonki, gwiazdki.


Ja bedziesz to chce icon_smile.gif wszystkie cztery wzory.
katiek
OK
Poprosze namiary na pw, chyba że mam do mojej siostry zapukać... icon_wink.gif Dość często między Wami paczki krążyły icon_biggrin.gif
burek
Mamami daj adresa. Mam miśka dużego, którego nigdy nie używam bo za wielki jest. Jutro na poczcie będę na pewno, więc bez dodatkowaego latania się uda. icon_wink.gif
sdw
Gosia, to kazać kupować? Bo widzę, że się ruch w interesie zrobił icon_lol.gif
grzałka
ja kupiłam w realu, były duże i małe, różne świateczne motywy, małe po 99 gr, duże po 2 zł z kawałkiem
sdw
Gosia, kupiłam. Aczkolwiek muszę powiedziec, że dokonałam błędnego przeliczenia. Świątecznych jest 10. W zestawie: dzwonek, płatek śniegu, gwiazda, choinka, but, mikołaj z worem, bałwan, sopel, anioł i miś.

Adres dawaj icon_wink.gif
mamami
O mamo ale bede miec foremek icon_lol.gif
Juz pisze do wszystkich icon_smile.gif
Graz
mamami, jeszcze takie zobacz:
https://www.allegro.pl/item132415050_nowosc...uper_wzory.html
i inne u tego SprzedajÄ…cego
Owca
Ja kupilam w sklepie z artykulami gospodarstwa domowego icon_wink.gif Uwielbiam te sklepy tam jest wszystko icon_biggrin.gif

Metalowe, kilka sztuk, dosyc duze , 6.80zl.

Jest choinka, serduszko, dzwoneczek, gwizdka, ksiezyc, jajo icon_eek.gif i jakis blizej nieokreslony ksztalt, sadze, ze moze to byc zajac.. albo krolik.. idac tropem jaja icon_wink.gif
asdfghjklzxcvbnm
CYTAT(Owca)
Ja kupilam w sklepie z artykulami gospodarstwa domowego icon_wink.gif Uwielbiam te sklepy tam jest wszystko icon_biggrin.gif  

Metalowe, kilka sztuk, dosyc duze , 6.80zl.

Jest choinka, serduszko, dzwoneczek, gwizdka, ksiezyc, jajo  :shock: i jakis blizej nieokreslony ksztalt, sadze, ze moze to byc zajac.. albo krolik.. idac tropem jaja icon_wink.gif


zgadam się, w takim sklepiemożna niejedno cudo wygrzebać- i w dodatku taniej niż w "markecie"

a idąc tropem jaja może to kura?
mama_oliwki
w sklepie "wszystko po 4zł"
pigmejka
mnie się udało kupic kilka dni temu cudne foremki w Duka, będziemy z córcią pierniczki świateczne same robiły https://dukapolska.com/przybory-kuchenne/pr...ry-do-pieczenia
Już się nie moge doczekac aż przyjda
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.