To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kto ma klocki COBI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Chcę zamówić u Mikołaja zestaw dla mojego syna https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=148011112
i teraz pytanie: czy te klocki są dobre, czy pasują do LEGO tzn. można je łączyć? Bo cenowo jest dużo taniej.
Proszę o szybką ocenę klocków. Z góry dziękuję icon_wink.gif
grzałka
my mamy trochę, dostaliśmy w spadku po kuzynach- szczerze?

moim zdaniem nie warto, kiepsko się łączą ze soba, a z lego to już w ogóle (mówię o tej wielkości jak duplo, innych nie mam)
irminka2
Wojtuś ma chyba ze dwa zestawy takich "normalnych " klocków Cobi(nie wielkości duplo) i przy budowaniu helikoptera narzekał że ciężko łączą sie ze sobą, natomiast widzę ,że bez problemów łączy je z lego i buduje cuda wg własnego pomysłu.

Irmina
semi
nie lubimy. kiepsko siÄ™ Å‚Ä…czÄ… ze sobÄ….
Kocurek
Kompatybilne z Lego, jednak dużo gorsze jakosciowo. Lepiej kupic używane oryginalne Lego na Allegro na kilogramy.
Dorka
Nie polecam!! Instrukcje złożenia modeli mało czytelne nawet dla dorosłych (efekt- i dorosłemu czasami trudno złozyć), klocki kiepsko sie łączą, mielismy taki model, który zawsze icon_evil.gif rozlatywał się kiedy dokładało się ostatni element składanki-zagmatwanki. Frustrujące nawet dla dorosłych.
KM
Kacper ma zestaw: łódź piracka + kilka klocków wielkości duplo. Klocków nie układa, woli lego za to łodzią bawi się bardzo często.
gosiagosia
podbijam. wczoraj widzialam w tesco te klocki. wiecej elementow, o polowe tansze od lego, ale ze nie znamy marki, to wzielismy duplo. jakies nowe opinie nt COBI?
Martucha_
Wciąż są kiepskie. Słabo się łączą. Pasują do Lego, owszem, ale moje dziecko szczerze nie lubi, co zbuduje, to mu się rozpada, bo klocki nie są tak porządnie ściśnięte jak Lego. No nie trzyma się to wszystko jakoś.
Dorotka25
Hmm mój syn ma sporo i Lego i Cobi i jestem zaskoczona opiniami - uwielbia i jedne i drugie, bez problemu jedne łączy z drugimi, nie ma żadnych problemów z instrukcjami, w zasadzie intuicyjnie buduje sam (pierwszy raz to co na obrazku, a potem już własne projekty). Aż żałuję, że zaczyna z nich wyrastać, wkrótce klocki będą już tylko wspomnieniem z dzieciństwa....
Bogna
My mamy takie same zdanie jak większość w tym temacie. Kiepsko łączą się z lego, odpadają niektóre klocki i jakość też nadal kiepska. Synek się denerwuje jak coś zbuduje z cobi i to za chwilę się zaczyna rozpadać, Zdecydowanie najlepsze lego.
~Luna~
CYTAT(Dorotka25 @ Sun, 19 May 2013 - 10:08) *
Hmm mój syn ma sporo i Lego i Cobi i jestem zaskoczona opiniami - uwielbia i jedne i drugie, bez problemu jedne łączy z drugimi, nie ma żadnych problemów z instrukcjami, w zasadzie intuicyjnie buduje sam (pierwszy raz to co na obrazku, a potem już własne projekty). Aż żałuję, że zaczyna z nich wyrastać, wkrótce klocki będą już tylko wspomnieniem z dzieciństwa....

Również jestem zaskoczona, u nas jak u Dorotki, mamy Cobi i Lego, wszystko pasuje, nic nie odpada, ani się nie rozpada, syn zadowolony, nie ma dnia żeby czegoś nie budował.

Za to te klocki, które sprzedają w Biedronce, nie pamiętam nazwy firmy, to jest prawdziwa porażka.
Kupiliśmy raz, dwa komplety i powiedziałam nigdy więcej.
Jeśli uważacie że Cobi się rozpada, to spróbujcie zbudować coś trwałego z biedronkowych.
gosiagosia
ja lego zchwycona nie jestem, bo tez sie rozpadaja, wiec nie wiem jakiej jakosci musza byc te cobi 29.gif

a te cobi gdzie kupowalyscie?
Dorotka25
My zamawialiśmy u producenta - większe zestawy z okazji świąt, lub po prostu w markecie.
anulka212
[edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.