To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak to jest z tym sexem w czasie ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewa43
Mam problem który mnie niepokoi. Co biedne dziecko przeżywa w naszych brzuszkach gdy podczas stosunku mamy orgazm. Jestem w 38 tyg.ciąży i martwie się o maleństwo żeby nic mu się nie stało
meggie
CYTAT
Co biedne dziecko przeżywa w naszych brzuszkach gdy podczas stosunku mamy orgazm. Jestem w 38 tyg.ciąży i martwie się o maleństwo żeby nic mu się nie stało



hmmm a co ma sie mu stac ????? icon_eek.gif
Basia_N
Nic mu nie grozi ani przez sex ani przez orgazm. Nie musisz sie obawiac rowniez ze on wie co robi mamusia z tatusiem. Sex jest calkowicie bezpieczny (pod warunkiem ze ciaza nie jest zagrozona).
Jest duzo informacji na temat sexu podczas ciazy w internecie, wystarczy poszukac.
Mika
CYTAT(ewa43)
Co biedne dziecko przeżywa w naszych brzuszkach gdy podczas stosunku mamy orgazm


czuje kolysanie przez co jest mu bardzo przyjemnie wink.gif
żadnych bajek w stylu "pukania przyrodzeniem w głowę w czasie stosunku" wink.gif icon_lol.gif
jeśli nie było przeciwskazań to kochać się możecie do samego końca
ba-to nawet polecany sposób na wywołanie porodu -sperma wywoła skurcze wtedy kiedy maluszek będzie gotowy do przyjścia na świat wink.gif
incubus
CYTAT(Mika)
CYTAT(ewa43)
Co biedne dziecko przeżywa w naszych brzuszkach gdy podczas stosunku mamy orgazm


czuje kolysanie przez co jest mu bardzo przyjemnie wink.gif


czyli cala trojka na tym korzysta 06.gif
Mili84
tak maluszek czuje lekkie kołysanie i wtedy pewnie zaczyna sobie smacznie spac-bo uwielbia byc kołysany
Wiec korzysta z tego cała trójka icon_smile.gif
smerfna
Ha ha to pukanie przyrodzeniem jest niezle, albo ze dzieciaczek zobaczy przyrzadzik tatusia icon_biggrin.gif
Ja osobiscie nie mam ochoty na seks, ale czekam na II trymestr a wtedy wedlug opinii bede bardzooo napalona.
Buziaczki:)
incubus
ja o dziwo mialam wieksza ochote w 1 trym. niz teraz icon_cool.gif
aluc
nie martw siÄ™, oka mu nie wybije
Dagna
mi spadlo libido tylko w 1 miesiacu.. teraz jest duuuzo wieksze... icon_rolleyes.gif tatus nie ma nic przeciwko icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.