To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co robić z makulaturą?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewcia!
Krajanki i krajanie!
jak w temacie - do niedawna były u nas na osiedlu pojemniki, ale w czasie wakacji zniknęły. Co robicie z zalewającymi nas stertami papieru icon_confused.gif Nie chcę tego wyrzucać do śmieci - staram sie segergować. Czy w waszych okolicach są jakies miejsca, gdzie można pozbyć sie makulatury? Moge podjechać gdzieś dalej raz w miesiącu czy coś takiego...
Ewcia z "wielkim" icon_eek.gif problemem
skanna
Ja zbieram, wiążę w paczkę i zostawiam przy śmietniku - zbieracze zabierają.
Agnisma
W Łodzi nie poznikały "dzwony" i wiąż obok śmietnika stoi niebieski pojemnik.
Jednak gdyby go zabrakło też zawiązałabym sznurkiem i pozostawiła obok kosza dla zbieraczy.
Doruśka
Ewciu,każdą ilość makulatury z pocałowaniem ręki przyjmą w schronisku na skarbowców.
użytkownik usunięty
Dorusia, po co im? Wyścielają klatki dla zwierząt? (Pytam poważnie)

Paka
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Doruśka
Tak Paka,na podsciółkę .
joakar
Ja tak jak dziewczyny wiążę i zostawiam pod kubłem, a zaraz znika. A jeśli chcesz oddac do skupu makulatury to u mnie na osiedlu taki funkcjonuje na ulicy litomskiej koło Hitu (teraz Tesco).
Ewcia!
uff
są klopoty z kompem, wiec kontakt z Wami mi sie urwal, teraz nadrabiam icon_wink.gif
Za radą - zostawialam kolo smietnika. I czasem paczka leżała pare dni.
Zbieracze wolą puszki, papier sie nie oplaca
Późniejsza jesienia bylo lepiej, bo ludzie biorą na podpałkę.
Od miesiaca stoi niedaleko pojemnik Transformersa.
Do skupu to mi sie tez nie opłaca icon_wink.gif do Hitu i carrefoura daleko
Jak bede miała wiecej, to faktycznie pojade na Skarbowcow (przecie rok temu o tym pamietałam, tylko ta skleroza...)

A u nas czesc gazetek zuzywa teraz zwierze świnka icon_smile.gif , wiec i wynoszenia mniej

Dzieki za odzew!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.