To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poradźcie... /też o zębie :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Byłam przeszło dwa tygodnie temu u dentysty bo bolał mnie ząb zaplombowany już dawno temu amalgantową plombą.Okazało się, że plomba częściowo wypadła i dlatego bolał.Lekrz oczyścił ząb i zaplombował na nowo .... ale .... ten ząb boli mnie przy nagryzaniu, przy zimnym i przy gorącym!Tak jak bolał mnie wcześniej.Nie wiem czy to jest w porządku(moim zdaniem nie)
Byłam więc wczoraj znów u tego dentysty z reklamacją ale stwierdził, że czasem może tak być, że ząb tak długo jest nadwrażliwy po zabiegu.Powiedział, że jeśli tak będzie jeszcze za miesiąc to pomyślimy co z tym zrobić a na razie czekać.
Nie wiem co o tym myśleć.Czy możliwe jest żeby tak było jak powiedział mi lekarz?czy mnie spławił?

A.
aluc
możliwe, nie wiem, od czego to zależy, ale przy pewnych naprawach słyszę właśnie, że ząb może być nadwrażliwy jeszcze przez dwa-trzy tygodnie, a nawet dłużej

btw, tzw. dziura w zębie w zasadzie nigdy mnie nie boli
Eta
Atena a Ty ten ząb miałaś leczony kanałowo?
Ja mogę napisać jak było z moim, który właśnie był leczony kanałowo, najpierw po zatruciu tak mnie bolał że ze wstydu nie powiem ile wziełam ketonali, potem trochę przeszło ale nie na tyle żebym wytzrzymała te 2 umówine tygodnie, więc pani go raz jeszcze wyczyściła a potem po 2 tyg już było właściwe wypełnienie i po tym czsie jeszcze przez dobry miesiąc bolało mnie przy zgryzaniu głównie potem przestało i jest teraz ok.
Atena
Ten ząb nie był leczony kanałowo.Był tylko plombowany na nowo i oczywiście czyszczony bo pod ta starą plombą była pruchnica.

A.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.