To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Strój pasterza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Dziewczyny poratujcie.
Kamyk ma byc we wtorek pasterzem na przedszkolnym koledowaniu.
Nie mam pomyslu na stroj, a moze ktos ma pozyczyc gotowy?
justin
ila,
skombinuj jakies futerko, kamizelkÄ™, kapelusz, pasek od taty i gotowe icon_biggrin.gif

może jakis lumpeks?
Duszek
Kochana Dorusia poratowala kamizelka wink.gif Ponoc sliczna jest icon_biggrin.gif
Jeszcze kapelusza potrzebujemy, poszperajcie w szafach, prosze 08.gif
moze natraficie na taki, ktory sie dla pastuszka nada icon_cool.gif
Doruśka
Duszku ,czy ja powiedziałam ,ze sliczna? wydaje mi się ,że coś innego o niej rzekłam icon_wink.gif)
co do kapelusza: proponuje taką czapkę jak noszą malarze, albo nawet letni kapelutek tylko go lekko przybrudzić flamastrami czy farbka ciemna w kolorach pieknej kamizelki icon_wink.gif)
malinowa i Malina
u nas też pastuszek. Do jutra muszę cos zrobić - brakuje mi właściwie tylko nakrycia głowy. Będzie chyba bez.
Ila
W sprawie kapelusza, poratowaly nas panie z przedszkola. Pani z mlodszej grupy pozyczyla Kamykowi swietny kapelusz.
Takze Kalinkowa kamizelka plus kapelusz i wyszedl z Kamyka swietny pastuszek wink.gif
Oczywiscie mial jeszcze spodnie i koszule w krate icon_biggrin.gif Aha i ciupaga zakupiona w Szklarskiej nareszcie na cos sie przydala wink.gif
Litka
Piter jutro też będzie pastuszkiem i nada się moja ciupaga sprzed 15 lat icon_biggrin.gif Kapelusz z Zakopca z zeszłego roku, za mała koszula w kratę, spodnie wywinięte na lewą stronę icon_wink.gif i kamizelka zrobiona z Igorowej kurtki icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.