To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaką zabawkę dla 6cio miesięcznego niemowlęcia??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Jestem mamusią pół rocznego brzdąca i od dłuższego czasu zastanawiam się,co mu kupić pod choinkę. Wybór w zabawkach jest ogromny,więc wolałam zapytać doświadczonych rodziców.
Mamy już matę edukacyjną,stojak z grzechotkami,same grzechotki,ale to z biegiem czasu wszystko się nudzi,więc pora na coś nowego edukacyjnego, może grającego?
LiczÄ™ na WaszÄ… pomoc icon_wink.gif
Mika
ooo tak -grające i jeszcze żeby świeciło wink.gif
to lubi większość dzieci
polecam zapoznać się z ofertą Fisher Prise`a - maja bardzo fajne zabawki
garnuszek na klocuszek,uczona słuchaweczka,piesek uczniaczek,miękkie książeczki,stolik edukacyjny (można odpiąć nogi postawić bądź położyć na podłodze
bardzo fajne sÄ… kulki i kostki edukacyjne

z resztÄ… sama zobacz wink.gif

jest i Tiny Love ale w/g mnie za te pieniądze można kupić fajniejsze zabawki wink.gif


poza tym zakup nie gwarantuje,że dziecko będzie się interesowało wink.gif
może się okazać (jak w większości przypadków) że najlepszą zabawą są plastikowe miski,butelka wypełniona np. koralikami,pojemniki po maśle czy jogurcie,nakrętki,garnki icon_lol.gif
tysia24
Mika baaardzo dziękuję za pomoc. Długo nie odpowiadałam,bo w każdej chwili wolnej skakałam po stronkach z zabawkami icon_biggrin.gif
i chyba znalazłam icon_wink.gif
Życzę Wesołych i radosnych Świąt icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
freskie
Jesli grajÄ…cego to ja proponuje grajÄ…ce pianinko dla dzieci, bardzo fajne.
Malutsia
Mnóstwo tego w sklepach! Fajnie żeby było kolorowe, jeździło, grało, świeciło icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.