To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki kojec??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Może orientujecie się,jakiej firmy kojec jest najlepszy?Bo widziałam już rożne (w tym dmuchane,zwykłe z siateczką, na nożkach itd.) i w różnych cenach.
Poszukuję przede wszystkim dużego,żeby nie ograniczać zbytnio dziecku wolności i stabilnego kojca (bo w mieszkaniu mam szwedzką podłogę) i zależy mi,żeby mój ruchliwy maluszek nie "jeżdził" w kojcu po całym pokoju icon_rolleyes.gif
mamajul
W naszej rodzinie sprawdził się kojec z drewnianymi szczebelkami.
Nasz był duży, stabilnyi łatwo było utrzymać go w czystości. Wyprodukowany chyba przez Drewex.
Kupowany jakieÅ› 5 lat temu, nie wiem czy teraz jest coÅ› takiego na rynku.
tysia24
Dziękuję za pomoc icon_biggrin.gif poszukam takiego.
tosinkowa
Zastanawiam się ciężko, czy nie kupić dziecku kojca. I nawet nie chodzi o zabawę, ale o spanie. Córcia jest wielkim niemowlaczkiem i obija się o szczebelki. Kojce są większe - 105 cm x 105 cm albo 125 cm x 79 cm.
Powiedzcie proszę, czy maluch może spać w kojcu, zamiast w łóżeczku? Wiadomo, że musi mieć tam materacyk.
tysia24
Oczywiście, że dziecko może spać w kojcu, a raczej w łożeczku turystycznym icon_razz.gif ,które służy też jako kojec. Musisz dobrać tylko odpowiedni materac (moim zdaniem kokosowy jest najlepszy), lub poprostu przełożyć z łóżeczka i gotowe.
Z tego co wiem,wiele osób odchodzi od tradycyjnych łóżeczek i swoje dzieciaczki usypia w turystycznych. My mamy i łóżeczko i kojec (chociaż mały spędza w nim tylko kilka minut dziennie np. gdy lecę otworzyć listonoszowi,wyrzucić śmieci itd., wiem wtedy, że jest bezpieczny icon_razz.gif)ze szczebelkami.
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam. icon_wink.gif
tosinkowa
Jasne, że pomogłaś icon_smile.gif Jedziemy w lipcu z małą na wakacje, więc tym bardziej łóżeczko turystyczne czy kojec się przyda. Na razie jestem na etapie usypiania dziecka w łóżeczku - jak dotąd Tosia spała z nami. Poczekam jeszcze z zakupem, bo nauka samodzielnego spania może nam się nie udać icon_smile.gif
tysia24
Życzę powodzenia icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.