To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dentysta!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marcia_82
Czy podczas cizy jest mozliwe borowanie ze znieczuleniem?
m4rusia
Wątpie. Z tego co wiem to nawet wyrywanie zębów trzeba odkładać na czas po ciąży właśnie ze względu na dziecko. Ja kiedyś jak spucham i ząb podszedł mi ropą miałam czyszczenie i usuwanie nerwu bez znieczulenia właśnie ze względu na wysoką ciążę. Ból nieporównywalny ze zwykłym borowaniem a i wtedy dentysta nie zdecydował się na znieczulenie. Pozostaje "zacisnąć zęby" wink.gif i dać zrobić bez zastrzyku.
emce
CYTAT(Marcia_82)
Czy podczas cizy jest mozliwe borowanie ze znieczuleniem?


Jak najbardziej, trzeba tylko uprzedzic dentystÄ™, daje wtedy jakis inny srodek.
No i najlepiej leczyć zęby w 2 trymestrze.
Asik 75
Byłam wczoraj u dentysty. Jeden ząb mi zaplombował z borowaniem bez problemu, ale mam jeszcze dziurkę w innym, gdzie do leczenie trzeba by było znieczulić. Na razie dentystka założyła mi opatrunek i kazała spytać ginekologa przy najbliższej wizycie czy mogę mieć znieczulenie (zawiera adrenalinę która może spowodować skurcze). Jeśli lekarz się nie zgodzi zrobi mi to na ile się da, a jeśli ból będzie nie do zniesienia jakoś to zaopatrzy i zrobimy ząb po porodzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.