To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

plamienie implementacyjne?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*Coco
hejka! wysłąłąm ten post też na ciężaróweczkach ale może i wy kochane mi coś doradzicie. napiszcie proszę czy możliwe jest brązowe plamienie implementacyjne? owu była prawdopodobnie 7-9 dni temu i wtedy się staraliśmy. od 8 dni bardzo bolą mnie piersi a wczoraj miałam takie plamienie beżowe, leciutko brązowe i miałam nadzieje ze to plamienie implementacyjne. dziś jednak jest już naprawdę brązowe, takie kawowe (sorki za szczegóły) i nadzieja mi się gdzieś ulotniła. czytałąm że brązowe świadczy o niskim progesteronie, ale ja biorę w tym cyklu luteinę więc czyżby nie pomogła? i dlaczego to plamienie brązowe tak wcześnie się pojawiło? przecież do @ jeszcze ze 4 dni.... serdzeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi.
pozdrawiam
alanis
to jest plamienia IMPLANTACYJNE-taka jest nazwa a co do tego czy to możliwe to oczywiście tak, jak wpiszesz w wyszukiwarce to ci co nieco wyskoczy bo ten temat nie tak dawno poruszałyśmy na wątku staraczkowym, ale nie wkręcaj się za bardzo, ja też myślałam, że mam takie plamienie, niestety już 3 dni po przyszła @ bywa tak, że jest to sprawka zbyt niskiego Progesteronu, wiele kobiet ma takie plamienia przed @. icon_rolleyes.gif ja jednak trzymam kciuki żeby u ciebie to była właśnie implantacja icon_razz.gif
*Coco
wiedziałam że z tych nerwów coś przeinaczyłam ... nevermind...
Alanis ja tez podejrzewam że to plamienia przed @ któe zresztą mam od pół roku i na które biorę luteinę. tym bardziej więc mnie dziwią. dzięki za odp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.