To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy które rodziły w Kostrzynie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nadin17
Są tu jakieś mamy z Kostrzyna? a może które tam rodziły? mam parę pytań które bym chciała zadać np.

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=39490

I prosiłabym o wskazówki typu:
Czy położna jest doświadczona?
Czy jest możliwy poród rodzinny w osobnej salce a nie na sali ogólnej
Czy czasem brakuje miejsc w szpitalu (ze odsyłają)
Czy moi bliscy mogliby mnie odwiedzać w każdej chwili
czy trzeba chodzić do szkoły rodzenia przy tym szpitalu żeby tam rodzić?
Karla26
Witaj Nadin 17
Widzę ze tak jak ja jestes z gorzowa i tak jak ja nie zamierzasz rodzić w tutejszym szpitalu. Co do Kostrzyna to nie wiem ale wiele moich znajomych rodziło i polecają szpital w Skwierzynie. Jest tam podobno super fachowa opieka. Nawet byłam tam niedawno osobiście zeby sie troche dowiedziec co nieco i sam szpital jak i personel wywarł na mnie całkiem pozytywne wrazenie.
Nadin17 a w którym tygodniu jestes?? I kto prowadzi ci ciąże jesli mogę spytac??
Nadin17
ja chodze do gawronskiego. jeny tu u nas strasznie sie boje rodzic. myslalam o porodzie w wodzie dlatego pytam o kostrzyn bo slyszlalam ze tam jest to mozliwe. ale ogolnie zastanawiam sie nad kostrzynem,skwierzyna i barlinkiem... jestem w 25 tyg ciazy Karla26 a ty?
Nadin17
Karla26 a orientujesz sie moze ile kosztuje porod w skwierzynie? ja jestem jeszcze na ubezpieczeniu mojej mamy to tez bede cos placic czy jak to jest, wiesz moze?
Karla26
Nadin17 za poród nic się nie płaci a rodzisz w tym szpitalu w którym chcesz. Jedyne za co płacisz i to i tak nie we wszystkich szpitalach to poród rodzinny, w wodzie lub znieczulenie z.o.
Ja jestem w 37 tygodniu więc teraz tylko odliczam dni wink.gif
Nadin17
ja czytalam ze w kostrzyniu szpital nie pobiera oplat i porod w wodzie jest za darmo... chcociaz trudno w to uwierzyc (czytalam o tym w internecie i w gazetach)
Nadin17
Nikt tu mi nie odp na moje pytanie wiec ja sama juz odpowiem bo moze komuÅ› to siÄ™ przyda... szukalam na innych forach jak jest w kostrzyniu i czy warto tam jechac... dowiedzialam sie ze tam nie jest za dobra opieka i nie polecaja tego szpitala i zdecydowalam sie rodzic w gorzowie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.