To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eJustynka
Oglądałyśmy z eOlą zdjęcia, wspominałyśmy spotkania i nagle naszło nas. Dziewczyny może jakiś wypad do Parku? Co Wy na to?? Wykorzystajmy ostatnie ciepłe dni.

Jeśli jesteście za, rzućcie jakimiś terminami. (Od razu mówię, że ten tydzień odpada - jeśli chodzi o mnie icon_wink.gif )
anonimowy
eJustynko, dzieki za posta!!!! (u ust mi go wyjęłaś!)
Mogę zaproponować termin? Pasuje Wam 20.09.2003? Sobota!
Pozdrawiam!

eOla
eOla
To pisałam ja! Nie zalogowałam się, pozdrawiam Wszystkich!

eOla
eJustynka
u mnie odpada icon_sad.gif Teściowa ma urodziny icon_sad.gif
beattta
Chętnie znowu się z Wami spotkamy. Tylko termin podany przez Olę niezbyt nam odpowiada - będziemy w sobotę obchodzić urodziny Julki. Może jednak niedziela (21.09) icon_question.gif icon_smile.gif

Pozdrawiam
Izunia
Witam icon_smile.gif
Nam 20 wrzesień też nie pasuje (moja mama ma urodziny), ale 21 września
jak najbardziej icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Może uda mi się poznać Was
i Wasze dzieciaczki icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Czekam na propozycje, jeśli chodzi o miejsce spotkania.

Pozdrawiam
Iza, mama Marcina i Saruni icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
eOla
To kumu pasuje 21.09 (niedziela)?
Pozdrawiam!
beattta
Nam odpowiada icon_biggrin.gif
Izunia
icon_smile.gif Cześć icon_smile.gif
Nam też, jak najbardziej icon_biggrin.gif
Tylko napiszcie jeszcze o której godzinie. Mnie osobiście pasowałoby ok 16.00-17.00, ponieważ wcześniej niunia śpi. I spotykamy się w Chorzowskim parku??? Beatta, a może wybierzemy się razem????

POzdrawiam
Iza, mama Marcina i Saruni icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
agulla
Ja też chcem razem z moją Zuzką! Wstępnie data mi odpowiada, hym niedziela popołudniem, dla mnie super, czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Pozdrawiam Agula! icon_biggrin.gif
ejolcia
Ja tez bym chciała ale niedziela /21.09/ niezbyt mi pasuje. To jedyny wolny dzień w tym miesiącu mojego męża, pozatym maluszek ma zajecia na basenie.

Pozdrawiam
Jola
eJustynka
u mnie niedziela jak najbardziej icon_smile.gif
iff
my wstępnie także przyjedziemy,, mam nazdieję, że chłopcy nie będą chorzy..


ejolciu a na jaki basen chodzisz ? na Źelazną ? mogłabyś jakiegos osobnego posta o tym napisać, co gdzie kiedy i za ile ?
iff
aha, a którą godzinę proponujecie ?

ja nieśmiało powiem 14-14.30 , odpowiada Wam ?

aha rozumiem, że spotkanie obok Źyrafy ?
eJustynka
Ja bym powiedziała 14.30 - 15.00 z akcentem na 15.00.
Agulka 333
Oj mnie 20,21 nie odpowiada bo jedziemy na wesele icon_sad.gif
Bardziej następny weekend by nam odpowiadał.
Bardzo chcielibyśmy się z Pawełkiem pojawić.
eOla
21.09 (niedziela) pasuje chyba większosci. To może umówmy się na 15.00 pod Żyrafą, co Wy na to?

Pozdrawiam!
eJustynka
Ja jestem za, tymbardziej, żę ma być w miarę ładna pogoda.
Izunia
icon_smile.gif Witam icon_smile.gif
Może być, muszę tylko coś wymyslić, bo moja niunia akurat o 15.00 śpi.
Ale coÅ› wykombinujemy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Iza, mama Marcina i Saruni icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Agulka 333
W takim razie życze Wam udanego spotkania no i oczywiście pogody - czego i sobie życzę icon_smile.gif
eJustynka
Kochane wstyd mi okrutnie, że zaczęłam ten wątek a teraz niestety ale nie będę mogła przyjść na spotkanie icon_sad.gif Mam nadzieję, że spotkamy się następnym razem.
Życzę udanego spotkania - róbcie dużo zdjęć.
iff
hmmm to moze przelozmy spotkanko, bo najprawdopodobniej maz mi wraca w ten weekend, i nie bede miala sumienia zostawic go w domku icon_wink.gif))
eOla
Jestem za przelożeniem spotkania, coraz więcej emam się wykrusza icon_sad.gif Co Wy na to, bo chyba nikomu nie bedzie się chciało przyjeżdzać dwa razy. Może uda się nam spotkać wszystkie razem!!!
Czekam na odzew!!

eOla
beattta
Trzeba będzie przełożyć na inny termin, żebyśmy mogły spotkać się w większym gronie icon_biggrin.gif Nie mam na razie planów weekendowych więc czekam na propozycję terminu icon_smile.gif
Pozdrawiam
Agulka 333
Ja też jestem za przełożeniem spotkania. Może następny weekend ? Co o tym sądzicie ?
burek
Baaardzo nieśmiało pomyślałam sobie, że może i ja spróbowałabym się wybrać w następny weekend? Trochę daleko ta żyrafa, ale spróbuję. Może małżonek szanowny się zlituje i nas zawiezie. Dręczy mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie: co ze sobą zrobimy jak pogoda nie dopisze? Macie jakieś pomysły?
burek icon_biggrin.gif
eJustynka
Następny weekend? Postaram się być - planów żadnych nie mam, ale nie będę też miała męża (czyt. transportu icon_wink.gif ), przez weekend będę słomianą wdową.... Jeśli mi się uda wybrać to przyjadę, ale nie obiecuję.
agulla
Dziewczyny co z tym spodkaniem ???
Jutro sobota a ja tylko dziś do 16 mam kontakt z kompem i chciałabym wiedzieć o której i gdzie się spodkami. Zuzka trochę chora ale może jak pogoda dopisze to się wybiorę, bardzo chcę zobaczyć rosarium, mam jutro rocznicę ślubu i jakoś tak bym chciała coś fajnego zrobić icon_smile.gif .
Pozdrawiam gorÄ…co agulla
wobysk
Napiszcie czy spotkanie doszło do skutku. Ostatnio rzadko bywałam na forum i trochę głupio było mi sie z wami spotkać. Pomyślałam sobie, że nie będziecie wiedziały kim jestem. Bardzo chętnie przyjadę z Artkiem na kolejne spotkanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.