To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

maseczka Perfecty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iguana
Zdecydowanie odradzam. Zakupiła sobie maseczkę Perfecta Czysta cera. typu peel-off. Mięta+limonka. Po nałożeniu na skórę, czułam się jakby mnie ktoś kwasem oblał. Ale nic, przeczekałam twardo zalecany czas i potem makabra. Tego badziewia nie da się oderwać od skóry! Wyobraźcie sobie depilowanie twarzy super plastrami....
Nie polecam. Dodam, że stosowałam już różne maski typu peel-off i wszystkie były w porządku.
sdw
A ja polecam icon_lol.gif Jak wszystkie inne tej frirmy. Dla mojej bardzo wrażliwej cery alergika stanowią niemal czyste błogosławieństwo. Oczyszcza doskonale choc trzeba przyznać, ze podczas zrywania miałam wrazenie, że mi mięso od kosci odchodzi icon_lol.gif Alle efekt.. fiuuuuu.
iguana
wiolontela: wszystkie inne tej firmy też polecam, szczególnie te intensywnie nawilżające.
Co żas się tyczy tej jednej: ja więcej jej nie użyję. Jest całe mnóstwo maseczek tego typu, które odchodzą od skóry normalnie, a działają bardzo dobrze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.