To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zilce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
Esther@
Gratulacje wielkie icon_smile.gif
i w sumie całkiem ciekawie by było jakby to Konstantynopol był icon_lol.gif
mama_do_kwadratu
A może jednak Parys? icon_wink.gif
Gratulacje!!!
marchewka
Gratulacje icon_biggrin.gif ...a może i Parys i Konstantynopol?
Agnieszka AZJ
Mi się podoba Mediolan icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Bliżej do Florencji icon_wink.gif

Przyłączam się do gratulacji icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

P.S. Ktoś obstawiał Zilkę w wiadomym wątku ???
malinowa i Malina
GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i przepraszam za zadymianie.
Rafaelka
Jak widać, wirus forumowy ma się dobrze icon_wink.gif
Gratulacje!
Cleo
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Brawo , brawo! musze sie pospieszyc z moja Konstancja -tzn namowic ostatecznie męża icon_evil.gif
chlopak- no jak to?> Konstanty przeciez! icon_biggrin.gif
grzałka
Gratulacje !!!!

ja też odetchnęłam z ulgą jak przeczytałam o Florencji i Konstantynopolu icon_lol.gif
CrazyMary
Gratulacje Zilko icon_smile.gif
KM
Gratulacje Zilka icon_exclaim.gif I nie pracuj tyle icon_wink.gif
Doruśka
gratulacje!!
cydorka
gratulowałam na ciązy, gratuluje i tu jeszcze raz
cyd
marghe.
Zilka , ale fajnie icon_smile.gif
okko
Super wiadomość na poprawienie nastroju icon_smile.gif.

Gratulacje icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Agnieszka AZJ)
P.S. Ktoś obstawiał Zilkę w wiadomym wątku ???


Pecia obstawiała icon_smile.gif

I Cleo też.
Maciejka
Zilka, baaardzo się cieszę. I gratuluję. Zdrówka życzę!!!
justin
gratulacje,
cudownej ciąży życzę icon_biggrin.gif
emce
Zilka, GratulujÄ™ jeszcze raz!

Wiesz, jeszcze nie rozrobiłam tego Debridatu. Może więc poczekam czas pewien i odeślę Ci na wypadek uciążliwych kolek wink.gif icon_biggrin.gif
Mika
Gratulacje!!!
no Zilki nie obstawiałam -znaczy,że i pojedyńcze zagrożone?

a to dobrze-im dalej od wielodzietnych ta zaraza tym lepiej dla mnie icon_lol.gif
anita
Gratulacje icon_biggrin.gif
ilona
Bardzo cieplutkie gratulacje Zilka...
Wow! icon_biggrin.gif
zilka
No proszę, ja tutaj w ogóle nie zaglądam a te się nabijają icon_biggrin.gif

Za dobre słowo dziękuję, ciąża taka sobie, w porównaniu do poprzedniej gorsza, no ale lata już nie te wink.gif Chociaż jest szansa, że wreszcie przestanę wymiotować icon_rolleyes.gif

Dzisiaj usłyszłam propozycję Syndey icon_twisted.gif więc mnie nie denerwujcie proszę. Cleo, spoko, na Konstancję są małe szanse icon_biggrin.gif Ktoś zna jakieś długie imię (w miarę, więcej niż 1-2 sylaby) żeby brzmiało tak samo albo bardzo podobnie w polskim, holenderskim i angielskim? hę?
ilona
Alexander
Alexandra
ulcik
raz jeszcze gratulacje wielkie !
u.
mamboo
GratulujÄ™ icon_smile.gif
myszka
GratulujÄ™, Zilka. icon_biggrin.gif
AdusiaR
gratulujÄ™ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
aluc
Maksymilian icon_lol.gif
zilka
CYTAT(ilona)
Alexander
Alexandra

Odpada bo po polsku to Ola a po angielsku Alex.

CYTAT(aluc)
Maksymilian icon_lol.gif

A jest rozpatrywany a jakże ale sporo tych Maksiów dookoła icon_wink.gif

Ostatnia propozycja dla chłopca to Hugo icon_rolleyes.gif a moje Marianny, Matyldy, etc. się nie podobają icon_confused.gif


Na razie omawiamy tylko względy "techniczne" a jeszcze musi nam się podobać icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
milly
Nina
Adam

gratulacje icon_biggrin.gif
addera
Zilka, gratulujÄ™ raz jeszcze icon_biggrin.gif
Może :
Mikołaj albo Robert
Może:
Michalina albo Zofia

wink.gif
Cleo
Jesli chodzi o imię, to ja dzis w koncu ide na USG, bo mnie zmeczyly święta, gdy cezsc rodziny/przyjaciol zyczyla 'syna' (pod katem mego męża), a czsc corki-syna. i pytania:'a jak nazwiecie?'
MUSZE poznac w koncu płeć! icon_twisted.gif
Zilka, Ty kiedy idziesz???
zilka
CYTAT(Cleo)
Zilka, Ty kiedy idziesz???


Ja dopiero w połowie lutego, nie wiem może płeć da się poznać wcześniej ale 2 x na USG nie będę latać. Prawodopodobnie do tego USG imienia nie wymyślimy icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
A poza Konstancją co obstawiacie? Ja chciałam jeszcze Rozalię ale podobno jest kiczowata?
okko
Mnie się podoba Rozalia bardzo- nie jest kiczowata tylko staroświecka.
Stawiam na Rózię icon_smile.gif
Cleo
Zawsze miala byc Hania, ale mnie z ta Konstancja naszło. Noemi tez piekne:)
pewnie Hania zostaine, bo mąż na Kostusię nie zgodzi się.... Płeć omzna dobrze rozpoznac na pewno od 20 tyg
ilona
Rosalyn jest tu dosyc popularne wcale nie kiczowate ale jakos tak z duza kobieta mi sie kojarzy icon_lol.gif
Cleo
Zilka, to moze Aniela?icon_smile.gif
Maciejka
A mnie sie ta Rozalia podoba. I zestawienie Florka i Rózia też. A jak to się z nazwiskiem komponuje w pełnym brzmieniu i zdrobnieniu, dobrze?
Poza tym podoba mi siÄ™ imiÄ™ Emma.
zilka
Dziewczyny, nie dobijajcie mnie bo szykujecie mojemu nieślubnego dziecku rozwód rodziców wink.gif Ja też uważam, że i Rozalia (Rosalia?) jest ładne i Marianna (e) i Mat(h)ylda i w ogóle. No ale to dziecko ma jeszcze ojca icon_biggrin.gif
A jak się z nim podzielę wyborem imion bez znajomości płci dziecka, że np. dziewczynce wybieram ja a chłopcu on i skończę z Sydneyem? icon_twisted.gif to co?
Maciejka
O własnie! Zapomniałam o Matyldzie!!!
A to męskie imię to ma być jakie? Proste czy bardziej wyszukane? Eryk moze, albo Tomasz (Thomas) lub Marek, Robert.
okko
CYTAT(Cleo)
... Płeć omzna dobrze rozpoznac na pewno od 20 tyg


Cleo gdyby tak było zawsze to ja miałabym córkę icon_mrgreen.gif bo w 27 tygodniu ewidentnie wychodziła dziewczynka a 2 tygodnie później klejnoty się ujawniły icon_lol.gif

Ja nadal stawiam na Rozalię icon_smile.gif i o ile sie niemylę to do nazwiska by pasowało fajnie no i w sume międzynarodowa wersja też jest- ito podobna do oryginału
Tobatka
Gratulacje! icon_smile.gif
Ika
Ale poczekajcie, Rozalia będzie miała chyba inne zdrobnienia po polsku i angielsku, a Zilka chciała, żeby się podobnie zdrabniało...?
Esther@
To Matylda się może podobnie zdrabniać icon_smile.gif To moje takie niespełnione marzenie jest ta Matylda 02.gif Przy Małgosi już nawet miałam zamiar się uprzeć, ale mój mąż był jednak zdecydowanie na nie. No i chyba już nie zrealizuję icon_wink.gif

Moja koleżanka w identycznej sytuacji dała córce na imię Malwina; jest Malwa i tu i tam. I nikt nie przekręca icon_smile.gif
A.L.
Gratulacje!

Rozalia mi sie nie podoba, bo kojarzy mi sie z Rozalka z Antka wsadzona do pieca na trzy zdrowaski. Poza tym o ile sie nie myle, to Rozalia w tej pisowni bedzie calkiem inaczej wymawiana w Holandii?

Mi sie osobiscie bardzo podoba imie Valeria a dla chlopca Vicent (Wincenty)
Tylko ze Wicek chyba ostatnio bardzo popularny?
Pecia
CYTAT(skanna)
CYTAT(Agnieszka AZJ)

P.S. Ktoś obstawiał Zilkę w wiadomym wątku ???


Pecia obstawiała icon_smile.gif

I Cleo też.


ma sie tego nosa icon_lol.gif
PakÄ™ tez obstawialam icon_exclaim.gif

Zilko gratuluje i przyznam sie ,odetchnelam z ulga ,ze jednak Aluc nie zwariowala icon_cool.gif
Pecia
Antonina
Antoni

Alicja
Adam icon_exclaim.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.