To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mojemu Pierworodnemu z okazji urodzin

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamami
Mój prezenciku, który dostałam w wigilie Wigilii dziękuję Ci że jesteś z nami icon_smile.gif
Dzielny duży chłopaku, bez którego mama byłaby już w wariatkowie, życzę Ci, żebys przeszedł spokojnie przez to swoje, jeszcze długie życie.
mama_do_kwadratu
Samych cudownych prezentów, duuuużo zdrówka i radości dla Michała!
Ila
Michałku, wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif
skanna
Wszystkiego najlepszego, przystojniaku icon_smile.gif
Esther@
Wszystkiego dobrego Michał icon_smile.gif (bo Michałku już chyba nie wypada, co? icon_wink.gif )
Samych słonecznych dni i dobrych ludzi na Twojej drodze icon_smile.gif
alatanta
........
cydorka
wszystkiego najlepszego, cydorka z chłopakami
anetadr
Serdeczne życzenia urodzinowe. Samych miłych, słonecznych i szczęśliwych chwil icon_smile.gif.

Aneta i Karolinka
Five
wszystkiego najlepszego Michałku!!
myszka
Trochę spóźnione, ale i od nas, Michał - wszystkiego naj. Uśmiechu wiele i radości wszelkich.
Edi Zet :)
Spóźnione, ale szczere życzenia przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia i spełnienia marzeń dla Michała przesyła rodzinka Zet. icon_wink.gif
Tobatka
Michale, mały mężczyzno - spełnienia marzeń! icon_smile.gif
ilona
Wszystkiego najserdeczniejszego icon_biggrin.gif
mamami
Bardzo, bardzo dziękujemy za życzenia. Michał był bardzo dumny, kiedy mu pokazałam ile forumowych ciotek złożyło mu życzenia icon_biggrin.gif
Graz
No to jeszcze jedna stara ciotka dołącza najserdeczniejsze zyczenia dla najprzystojniejszego !!!!
amania
niestety mocno spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe dla przystojnego Michała!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.