To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik i listopad w Nowym Roku - cz.14

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Magenta
Witam wszystkich świątecznie i noworocznie z_choinka.gif .





Magenta
grzałka
Magda, jesteś niesamowita icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Magenta
CYTAT(grzalka)
Magda, jesteś niesamowita  :D  :D  :D

E, tam icon_redface.gif . Dzieciaki takie słodkie, że nie sposób żeby galeria była nędzna wink.gif .

Magenta
skanna
Zamykać tamten?
Jeśli tak, to niech ktoś wrzuci linka do tego, żeby dziewczyny się nie dziwiły, że nie dostają powiadomień.
Magenta
CYTAT(skanna)
Zamykać tamten?
Jeśli tak, to niech ktoś wrzuci linka do tego, żeby dziewczyny się nie dziwiły, że nie dostają powiadomień.

Jest już przekierowanie, pomyślałam o tym icon_wink.gif .

Magenta
Magenta
Par, pozwoliłam sobie skopiować Twoje zdjęcia, bo szkoda by było, żeby takie cudne fotki zostały w starym wątku bez komentarza icon_wink.gif .

CYTAT(parasolka)
cd grudniowe spacery z Beciami



choinki ubieranie z J, bez strachu bo bombek szklanych nie mamy




i efekt prawie końcowy



chwila przerwy na zabawę - świateczny porządek icon_twisted.gif  



wieniec robiłam sama


i choinka na tarasie




Magenta
Magenta
CYTAT(Blue)
ooo a mojego Miśka nie ma. icon_sad.gif

Bluśka, sorki, ale go też przygotowałam, zaraz naprawię icon_redface.gif .

Magenta
parasolka
Mag super ta galeria, cudo

no i dzięki za przekopiowanie wink.gif icon_biggrin.gif
Magenta
CYTAT(parasolka)
Mag super ta galeria, cudo

no i dzięki za przekopiowanie wink.gif  :D

Dziękuję za miłe słowa icon_redface.gif . A przekopiowanie należało się zdjęciom icon_lol.gif .

Magenta
grzałka
Misiek wyglada jak młodszy braciszek icon_cool.gif
Magenta
CYTAT(grzalka)
Misiek wyglada jak młodszy braciszek  8)

I Jędrek też icon_wink.gif , ale miejsca było mało icon_confused.gif .

Magenta
Magenta
Może gdzieś podczas świąt znajdę chwilkę i trochę dopracuję dzieło icon_wink.gif .

Magenta
miluczek
Siedmiu krasnoludków icon_lol.gif

Super. Na początku nie mogłam znleźć Tritka. On tymi łapkami pokazywał "gła" (dwa) a z jedną łapką wygląda trochę jak upośledzony icon_lol.gif wink.gif
Ale ogólnie galeryjka przesłodka icon_biggrin.gif

Moje zdjęcia skomentowała tylko Blusia i Kitka icon_sad.gif 31.gif
Żartuję, przecież się nie gniewam. W końcu już prawie Święta.

Popakowałam prezenty, buczo je podpisał i ubrał choinkę.
Wypiliśmy przy tym po piwku i zaraz idziemy spać icon_lol.gif
Magenta
Galeria zmieniona. Mam nadzieję, że już żaden mikołajek nie wygląda jak młodszy braciszek, albo upośledzony wink.gif .

Magenta
Kitka*
A gdzie Dominik? icon_sad.gif

Galeria baaardzo mi się podoba! Brakuje tylko Królewny Śnieżki i... mojego krasnala wink.gif
miluczek
CYTAT(Kitka*)
A gdzie Dominik?  :(


No własnie icon_idea.gif

Ja własnie wyjeżdżam. Nie będzie mnie do wtorku.
Kocham Was moje babolce.

Tylko nie objadajcie się za bardzo nienie.gif

Podzielę się z Wami opłatkiem w myslach. Z każdą z osobna icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Papapapapapapapapapa przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Litka
[size=18]Życzę Wam spokoju na święta, dużych i małych cudów oraz wiary w siebie i innych.
Magenta
CYTAT(Kitka*)
A gdzie Dominik?  :(  

Galeria baaardzo mi się podoba! Brakuje tylko Królewny Śnieżki i... mojego krasnala icon_wink.gif

Oj, widać że zarobiona jestem icon_confused.gif . No nic, jak znajdę czas to znowu zmienię icon_evil.gif .

Magenta
wera1000
Ja juz po kolacji wigilijnej uff ... jutro czeka mnie jeszcze imprezka swiateczna moze ktos sie chce przylaczyc pijak.gif

a to moj elegant, nie mogl sie chlopak doczekac na pierniczki hi hi ...



Parasolko zdjecia super, jak ten twoj Jedrus szybko rosnie icon_biggrin.gif
wera1000
O ja niedobra jestem Magento galeryjka wspaniala, az mi sie buzia usmiechnela jak zobaczylam te nasze krasnalki 06.gif
Magenta
Wera co się dziwić chłopakowi, jak na stole takie pyszności wink.gif .

U nas też już "po". Oto fotorelacja.

Gaba prezentuje się na tle choinki


Mamusia spożywa /ale mi tata nos ujął icon_evil.gif /


Prezentów szał icon_lol.gif







Życzenia z Jackiem


Magenta
parasolka
U nas też już po, goście wyszli, mieszkanie lekko ogarnięte
idziemy lulu
relacja jutro

[size=18]Dziewczyny - wszystkiego dobrego
Magenta
[b][size=18]Wesołych icon_wink.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Magenta
wera1000
z_choinka.gif
Ania_Wroclaw
Moje Drogie mam nadzieje, ze nie jest jeszcze za pozno zeby życzyć Wam i Waszym Bliskim zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w 2007 roku !!
parasolka
Jędrek miesza ostatnie ciasto prze wigilią,
ostatnio strasznie rwie się do pomocy w kuchni, przynosi swoje krzesełko, wchodzi na nie i mieeesza co się da




i Wigilia - dzieli się opłatkiem z tatą





Magenta
Par, no cudny J jak zwykle. A jaki pracowity icon_eek.gif . Nie bez komentarza pozostawiam też ilość prezentów. Szok icon_exclaim.gif U nas prezenty są tylko dla dzieci. Kwestia finansów, zdecydowanie icon_confused.gif .

Magenta
Kitka*
Wera, Bartuś rzeczywiście niezwykle elegancki icon_biggrin.gif

Mag
, dzieciaki wyglądają na zadowolone z prezentów. Gębusie im się śmieją, że hej!

Parasaolko, Jędrek stroi niezłe minki icon_biggrin.gif Dominik nie chciał ruszyć opłatka icon_confused.gif A nuż niedobry?

Blue, mam nadzieję, że u Twoich dzueciaczków to tylko chwilowa, lekka niedyspozycja. Choróbska, trzymać się z daleka od Miśka i Uli icon_exclaim.gif nienie.gif

A moje Święta... ech niezbyt udane icon_sad.gif Takie jakieś bylejakie... Dominika nie mogłam zostawić u moich rodziców, więc z wczorajszej imprezy musiałam zrezygnować i iść z Dzikim do domu. Reszta balowała do rana. Ale za to jak miło było dzisiaj popatrzeć na te cierpiące miny icon_lol.gif
Święta, Święta i po Świętach...
parasolka
Mag fakt Mikołaj mimo że co roku ma być skromny wychodzi właśnie taak
ale na Wigili 10 osób +J więc ilość prezentów też odpowiednia

a MY mamy jutro 10 rocznicę ślubu icon_eek.gif icon_biggrin.gif

Miluk - TU fajne projekty
bardzo popularny na forum tej strony jest BILBO - pisałaś coś o 130 m
a nam się podoba ZACISZE
TU zdjęcia z realizacji w realu i porady
Magenta
CYTAT(parasolka)
bardzo popularny na forum tej strony jest BILBO - pisałaś coś o 130 m

O rany! Koszmarnie drogi dach będzie. Poza tym dla mnie rzut fatalny. Pokój z wejściem od salonu icon_confused.gif Pokoje na poddaszu to długie i wąskie kiszki. Oj, nie. Projekt do bani jak dla mnie. Ale to kwestia gustu.
CYTAT(parasolka)
a nam się podoba ZACISZE
TU zdjęcia z realizacji w realu i porady

To zacisze zdecydowanie ciekawsze, ale dach nadal woła o wór pieniędzy wink.gif . Ja szczerze mówiąc wolę proste konstrukcje i nie za bardzo przemawia za mną takie wydziwiane łączenie... No i jak popatrzyłam w kosztrys to mnie wcięło. Jak dla mnie nie do osiągnięcia jest kwota 370tys icon_evil.gif . "Nasz" projekt zamyka się w 240tys.
Kurcze, szukanie projektu to straszny wyczyn. I cenna rada - jak już się znajdzie ten jedyny, koniec z przeglądaniem kolejnych. Robi się mętlik.

Magenta
miluczek
Witam poświątecznie icon_lol.gif
Pekam w szwach icon_redface.gif . Przywieźlismy całą lodówke chyba. Nie zjemy tego w dwa tygodnie.

Świeta były poprawne, ale dwie blondyny (jedna młoda, druga średnia) skutecznie psuły atmosferę icon_evil.gif
opisze to oże potem, bo trzebaby się rozpisywać icon_rolleyes.gif

Tritek ze wszystkich prezentów najbardziej upodobał sobie małe autko (taki wiekszy resoraczek) icon_wink.gif . Nie odstępuje go na krok icon_lol.gif
Tyle co się dziecko słodyczy objadło (karmione przez dziadków, ciotki, kuzynki) icon_rolleyes.gif
A juz zapomniał prawie osłodyczach icon_sad.gif Teraz znow trzeba go oduczać icon_rolleyes.gif

Mag, Par, zdjęcia swietne. Takie naprawdę Świąteczne.
Wzruszyłam się na zdjęciu jak Mag rozmawia z Jackiem przez telefon icon_sad.gif icon_wink.gif

Par, co do tego projektu Bilbo, to mam identyczne odczucia jak Magenta. Po pierwsze dach, po drugie to okrągłe okno na tyle domu musi być koszmarnie drogie icon_eek.gif

Musimy się zmieścić, łącznie z urządzeniem łazienki i kuchni w 270 tyś. Inaczej się zarżniemy, a to nam niepotrzebne icon_wink.gif

Ale za stronę wielkie dzięki. Poszperam w niej i poszukam.

Na razie lecę rozpakowywac torbę i coś zjeść.
Aż dziwne, że po tych trzech dniach obżarstwa jeszcze śmiem powiedzieć, że jestem głodna icon_eek.gif icon_lol.gif
miluczek
Par, a to tajemne przejście w Zaciszu (tym co Wam się podoba), to chyba nie dla Ł będzie icon_lol.gif wink.gif . Może dla J, ale też nie na długo jak ma odziedziczyć wzrost po tatusiu wink.gif
Magenta
Ja się zachwycałam tym projektem. Ale odpadł od razu właśnie ze względu na dach...

Miluk jak dobrze Cię czytać znowu icon_lol.gif .

Magenta
miluczek
Mag, pisałaś, że Wasz projekt miesci się w 240 tyś. Jesli to jest dom w wiesiołkach, to tam jest kosztorys powyżej 270 tyś.
A może nie patrzeć na te internetowe cenniki icon_question.gif
Chcemy poobcinac koszty gdzie się da, oczywiście tak, żeby projekt nie stacił za wiele icon_lol.gif
Magenta
CYTAT(miluczek)
Mag, pisałaś, że Wasz projekt miesci się w 240 tyś. Jesli to jest dom w wiesiołkach, to tam jest kosztorys powyżej 270 tyś.
A może nie patrzeć na te internetowe cenniki icon_question.gif  
Chcemy poobcinac koszty gdzie się da, oczywiście tak, żeby projekt nie stacił za wiele icon_lol.gif

Miluk, tam jest taka notka: Podane powyżej koszty przewidują wykonanie robót systemem zleconym przez przedsiębiorstwo budowlane. Koszt ten ulegnie obniżeniu przy wykonawstwie systemem gospodarczym, w zależności od wielkości własnego wkładu pracy i użytych materiałów.
Stąd moje optymistyczne kalkulacje o 30tys niższe icon_wink.gif .

Magenta
Magenta
A ja i tak największym sentymentem obdarzyłam ten projekt. Niestey Jacek grymasi. Popatrzcie, jak tam super jest zaplanowany salon z jadalnią i kuchnią, ta półokrągła ścianka, ech... Jackowi nie podoba się to, że na górze do pokoju 5 jest schodek i takie kiszkowate wejście do niego icon_confused.gif .

Magenta
miluczek
Właśnie TEN domek oglądałam i wydaje się ok. Jak myslicie icon_question.gif
Magenta
CYTAT(miluczek)
Właśnie TEN domek oglądałam i wydaje się ok. Jak myslicie  :?:

Optymalne rzuty. Fajny zadaszony taras, ale ten dach w sumie nieco skomplikowany i będzie drogo icon_exclaim.gif

Magenta
miluczek
a ten, też nie ma dachu dwuspadowego, alekosztorys wskazuje taką przystepną opcję
https://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php...id=3&projekt=24
Magenta
W tym projekcie najbardziej podoba mi się 10metrowa łazienka na poddaszu wink.gif .

Magenta
grzałka
no i mamy nowe forum "murator" icon_wink.gif
miluczek
Żeby nie było, że rozmawiam tylko na tematy budowlane, zaraz wkleję kilka zdjęć ze Świąt
miluczek
Miałąm wkleic zdjęcia, ale żaba mi szwankuje przez te laski całujące sie na żabiej stronie. Spowalniają wszystko i mi się zawiesza icon_rolleyes.gif
Wkleję potem.

may dzisiaj gości, a ja szczerze mówiąc ma jak na razie dość icon_rolleyes.gif
Przychodzi fajny nasz kumpel z młodziutką, rozkapryszoną i pyskatą żonką icon_rolleyes.gif

Chcę trochę spokoju.
Za tydzień Sylwek , na szczęście spokojny. a za dwa tyg. wesele Bucza brata icon_rolleyes.gif , nie pasi i to wesele jak diabli icon_rolleyes.gif
grzałka
ja jestem chora więc nie pisze, żeby Was nie pozarażać
miluczek
CYTAT(Blue)
Miluk, to wesele to w Kaliszu? icon_smile.gif


Yes icon_rolleyes.gif wink.gif

Dzis mam chyba zdecydowanie lepszy humor niz wczoraj wink.gif

Gratulacje dla isia z okazji pierwszej nieprzymuszonej kupy na nocnik brawo_bis.gif

Ja też chcę, żeby Tritek już bez pieluszyska biegał icon_sad.gif , ale na razie się na to nie zapowiada icon_rolleyes.gif
miluczek
Mój ma juz pół szuflady gaci, ale jakoś nieprędko w nie wskoczy.
Ma nawet od ciotki zarąbiste 5 par majtek Fruit of the loom, takie jak dorosłe, białe i nawet z otworem na siusiaka icon_lol.gif
Boję się zeby nie powyrastała z tych gatek icon_rolleyes.gif

Jeny, no nie moge posiedzieć minuty i posta napisać. Już podczas pisania tego, cztery razy odchodziłam od kompa, bo mnie mała zaraza ciągnie za ręke i mówi "mama tan" (mama wstań) icon_rolleyes.gif
miluczek
Zespół się nazywa Andante ( 03.gif), jakaś stara baba tam spiewa.
Wesele będzie w motelu Malibu, jakieś 10 km od Kalisza.

Nie chce nam się na to wesele jechać. Żadnych znajomych, z którymi można by się pobawić icon_rolleyes.gif
Magenta
Ja wczoraj róznież wylądowałam z dziećmi u lekarki. Na szczęście to tylko przeziębienie. Rychu dzisiaj ma straszliwe katarzysko, na nieszczęście na ma takiej siły, żeby cokolwiek zakropić mu do nosa. Lekarstwa pije jak soczek, ale ten nos icon_evil.gif . Ja też pociągająca jestem wink.gif .

Magenta
miluczek
CYTAT(Magenta)
Ja też pociągająca jestem wink.gif .

Magenta


He he, i jaka skromna 08.gif
A tak poważnie to zdrówka życzę, dzieciaczkom no i żeby tobie katarzysko przeszło.

Idę zmywać gary po wczorajszej bibce.
Jak widziałam jak Tusiol wieczorem po imprezie wkłada naczynia do zmywary, a rano wyciąga czyściutkie i suche, to stwierdziłam, że bez tego cudu techniki nie wyobrażam sobie urządzania nowej kuchni.
Jezu ile to czasu zaoszczędza no i oczywiście wody.

Trituszki spią icon_biggrin.gif Boże jaka błoga cisza panuje w domu icon_lol.gif
Ania_Wroclaw
witam Was poświątecznie
niestety nie były to moje wymarzone święta, mąż chory...Grześ nadal przeziębiony... eh! nawet sobie specjalnie nie wypoczęłam a najgorsze że kisiliśmy się w domku, tylko w wigilię pojechaliśmy do rodziny

wszystkim chorutkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia, obyśmy w Nowy Rok weszli z pełnią sił, bo ta końcówa roku jakaś takaś niefajna

CYTAT(miluczek)
Jeny, no nie moge posiedzieć minuty i posta napisać. Już podczas pisania tego, cztery razy odchodziłam od kompa, bo mnie mała zaraza ciągnie za ręke i mówi "mama tan" (mama wstań)  :roll:

a mój z kolei wie jak wyłączyć monitor, wiec skrada się do mnie i notorycznie mi wyłącza icon_wink.gif mówiąć "mamusia nie pisiaj" icon_wink.gif
ale teraz grzecznie ogląda bajeczkę, zmęczył sie, bo przed chwilą byliśmy na dworze, wytrzymaliśmy całe 20 minut, taki u nas ziąb icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.