To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwiec / Lipiec -cz.14 zmieniam tytuł :) wiosennie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
mamami
grabinka- 6 czerwca Idalia
kasiulek -10 czerwca Zosia
mamuśka.chłidzw- 14 czerwca Idalia 3070g, 56cm. naturalnie edytam78@interia.pl
Sylkot - 16 czerwca Ignaś 4370g, 57 cm, cesarka komincz@wp.pl
Aneea- 17 czerwca Maciuś
Kasiek11- 18 czerwca Karolinka
Jaguar - 18 czerwca Michalina
Ez- 20 czerwca Maciuś ważył 3550 g i mierzył 60 cm cesarka
AgaJ- 22 czerwca Zosia 2800g i miala 52 cm cesarka
Mamami- 25 czerwca Maciuś mamami@gazeta.pl
dankinek - 30 czerwca Tommy
Agusiao - 5 lipca Kubuś agusiao@wp.pl
kasiakorpik - 5 lipca Maks
madziula- 12 lipca Damian
Kocurek- 14 lipca Dominisia
MonikaS. - 14 lipca Maja
Luśka - 16 lipca, Oliwia 3250g, 54 cm, cesarka GG 4147323, reziolki@poczta.onet.pl
Agnieszka- 19 lipiec Jakub 3400 g 54 cm naturalnie
Patiar- 19 lipca Karolek aneta.stocka@wp.pl
Alatanta-19 lipca Konrad alatanta@op.pl
Monga - 22 lipiec Krzyś
Moonk- 23 lipiec Alicja
gagatek- 23 lipca Karol 3250g, 58cm
karoleenka - 23 lipiec Natan Karoleenka@poczta.onet.pl
anai&julas - 23 lipca Juliusz
Mariola- 26 lipiec Miłosz 3480 g 56 cm mn2001@op.pl
AniaR- 26 lipiec Bartek
Aguś- 27 lipiec Wojtuś
Kojkoj- 31 lipiec Michał, waga 4400, 59 cm, cesarka saval@tlen.pl

Nowy wątek po napomnieniu kierowniczki icon_lol.gif
Kocurek
No to się zamelduję pierwsza icon_smile.gif
Mariola***
Kocurku- chgyb każdy bedzie się tylko meldował.

A ja zaczynam mieć chyba depresję zimową. Nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy, najchętniej to bym leżałą włóżku i spała i czytała coś na przemian. Pozdrawiam
grabinka
Melduję się i ja.
Nadal bez netu w domu icon_confused.gif ,ale czytam co u Was cały czas z pracy icon_biggrin.gif
karoleenka
No to i my sie meldujemy ! icon_smile.gif
Kurka nadal nie mam netu w chałupie co mnie bardzo wkurza - no cóż jestem uzależniona icon_smile.gif

Jaguar- pytałaś się niedawno o malowanie farbą strukturalna..? Niestety nie pomoge ale ostatnimi czasy namiętnie przeglądam fora gazety dot. wnętrz i muratora- skarbnica wiedzy, pomysłów...
Zazdroszczę Ci tych dech - my stchórzyliśmy bo nas w sklepie Pan nastraszył szybką demolką drewnianej podłogi w przy takiej ilości zwierząt i 2,5 letniego chłopca (tak też uważam, że dziewczynki są spokojniejsze - prawie wszystkie znane mi równolatki Natana czy w podobnym wieku są aniołkami - a Natan i jego przyjaciel Wiktor...diabły wcielone icon_twisted.gif ) - ale wracając do podłogi:) Mam boskie panele ( no nie powinnam tak pisać ale naprawdę jestem zachwycona icon_redface.gif ) po których Natan jeździ motorem i jest git!

Mariola - ja codziennie rano mam takiego doła - jak musze wstać do pracy icon_sad.gif i też bym tak sobie posiedziała przez kilka dni w tym łózku śpiąc lub czytając buuu - musimy dac rade do wiosny to juz niedługo icon_smile.gif

Kupiłam sobie książkę super niani na gwiazdkę icon_biggrin.gif - i zamierzam ostro wziąć soę za wychowywanie Natana - zaczyna nam jeździc po głowach - robi się z buntownik i awanturnik - a ja nie mam zamiaru tracić panowania, cierpliowści i dystansu - ja oczywiście dzieje sie notorycznie teraz icon_evil.gif nie ma sił czasem na niego - oczywiście ulubionym tekstem jest : "nie lubim mamy" icon_evil.gif icon_confused.gif
kasiakorpik
Melduję się i ja icon_smile.gif

karoleenka frajer.gif dobre Też myślałam o książce niani ale i tak nie mam czas czytać, w razie czego poproszę o streszczenie icon_smile.gif

Maks dalej mówi po swojemu i dalej ignoruje nocnik albo robi siku na nocnik przez majtki.Odpuściłam na razie bo co się będę denerwować.Przebieram te mokre gacie i tyle.W zainteresowaniach mojego młodszego dziecka też w zasadzie nic się nie zmieniło.Ostatnio ulubionym miejscem zabaw jest łazienka i pralka.Ciekawe kiedy mi ją rozwali ;(Ja nie pozwalam i co z tego jak przy tatusiu mozna wszystko.A niedawno ukochaną zabawką Maksa był zepsuty czajnik bezprzewodowy, którego nie zdążyłam wyrzucić. Spał z nim nawet icon_rolleyes.gif

Mamami na zdjęciu z dziećmi wyglądasz jak ich starsza siostra icon_wink.gif
A ja rozjaśniłam włosy i jakoś nie mogę się przyzwyczaić chociaz większość opinii jest pozytywna.

Mariola a jak Twoja teczka? Skończyłaś?
MonikaS.
CYTAT(karoleenka)
Kupiłam sobie książkę super niani na gwiazdkę icon_biggrin.gif - i zamierzam ostro wziąć soę za wychowywanie Natana - zaczyna nam jeździc po głowach - robi się z buntownik i awanturnik - a ja nie mam zamiaru tracić panowania, cierpliowści i dystansu - ja oczywiście dzieje sie notorycznie teraz icon_evil.gif nie ma sił czasem na niego - oczywiście ulubionym tekstem jest : "nie lubim mamy" icon_evil.gif  :?

He, he.. też kupiłam tę książkę przy okazji zakupów świątecznych, na razie stoi sobie na półce i czeka...
Jeśli większość dziewczynek to aniołki, to Maja należy do tej niechlubnej mniejszości - uwielbia rozrabiać, a juz najlepiej jak spotka takich np. 5-latków, najlepiej chłopaków - o! wtedy jest najlepsza zabawa! icon_lol.gif Do tego buzia jej sie nie zamyka, takze o spokoju w domu jak na razie możemy sobie tylko pomarzyć..
grabinka
Monika to tak jak bym czytała o Idalce do tego dochodzi wieczny malkontent Irmina ,która też potrafi gadulic jak trajkota.
Ida załatwia potrzeby na nocniczek niestety nie w nocy.Na noc nadal pampek. A no i najwieksza bolaczka nie rozróżnia kolorów.Wszystko dla niej jest "czejwony" lub "gjanatowy" icon_rolleyes.gif .(nadal nie wymawia "r" tylko "j")
Ulubiona książka Idy to "Kamilka" wałkujemy co wieczór ,ulubiony bohater "duży czerwony pies Cliford".Ulubiona zabawa ciastolina ,moze siedzieć i lepić nawet 2 godziny icon_rolleyes.gif cały czas cos tam mrucząc sobie pod noskiem(opowiada jakieś historyjki,rozmawia z tą ciastoliną icon_rolleyes.gif ) bo wyobrazni to jej nie brakuje.
monga
To ja podzielam zdanie, że ogólnie dziewczynki są spokojniejsze. A biorąc pod uwagę, że ponoć to drugie dziecko jest aniołkiem jeśli pierwsze nim nie było, to liczę na sielankowy i spokojny urlop macierzyński i anielsko grzeczną Kasię wink.gif

CYTAT(karoleenka)
oczywiście ulubionym tekstem jest : "nie lubim mamy" icon_evil.gif  :?

U Krzysia na odmianę "mamusiu, ja cie baldzo kocham" icon_biggrin.gif Ale rozrabia, broi i nie słucha niestety prawie wcale icon_evil.gif

Poza tym dzisiaj moje ostatnie urodziny z 2 na początku, czemu ten czas tak szybko leci ? Wszystko przez pracę, przynajmniej ja jak nie pracuję to jakoś wiem, że żyję, czuję że dzień trwa jakiś czas, a tak normalnie wracając o 17 z pracy, niewiele już tego dnia zostaje. I jakoś tak życie ucieka między tymi godzinami spędzonymi w pracy.
alatanta
Monga [b]WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO


a córcia napewno bedzie tak jak piszą dziewczyny super grzeczniutka

bo faktycznie i u mnie jest tak, ze Konrad maruda, i leniuchowaty uparciuch,do którego nie potrafię w zaden mądry sposób dotrzeć, a Karolina mimo , ze bunt dwulatka przechodziła baaardzo wybuchowo teraz do rany przyłóż, Kaska tez oaza spokoju

Mariola a na depreche to masz multum wytłumaczeń... tylko słońce Ty nasze nie daj się boś Ty tu najbardziej roześmiana.
Kocurek
CYTAT(karoleenka)
nie ma sił czasem na niego - oczywiście ulubionym tekstem jest : "nie lubim mamy" icon_evil.gif  :?


Dominika mówi "gupia mama, nie jubie cie" icon_lol.gif Pocieszmy się więc, że to taka faza rozwoju icon_wink.gif
Grabinko, Domi też nie mów "R" zastępuje je "J", a co gorsza woła często "HURRA" jak jej sie cos uda icon_lol.gif
Kory rozróznia jóżowy, czejwony i żółty, reszta się jej myli icon_wink.gif


CYTAT(kasiakorpik)
A ja rozjaśniłam włosy i jakoś nie mogę się przyzwyczaić chociaz większość opinii jest pozytywna.


A ja się wczoraj obciachałam na króciutko, juz dostawałam bzika z moimi włosami icon_evil.gif
Opinii na razie niet icon_wink.gif

Monga, 100 lat!!! impreza.gif
monga
CYTAT(grabinka)
A no i najwieksza bolaczka nie rozróżnia kolorów.Wszystko dla niej jest "czejwony" lub "gjanatowy" icon_rolleyes.gif .(nadal nie wymawia "r" tylko "j")

Krzyś koloru już od dawna rozróżnia poza zielonym i czerwonym - i nie wiem czy to znaczy że daltonista z niego, czy po prostu te kolory są na tyle podobne, że nie może sobie z nimi dać rady. Czasem nazywa je poprawnie, a czasem odwrotnie. Nawet wydaje mi się, że częściej niż kiedyś nazywa je poprawnie, ale może to kwestia pamięci i tego, że w domu po prostu wie już co jest czerwone a co zielone.

A 'r' Krzyś też dalej nie mówi - tylko że zamiast 'r' mówi 'l'. Zamiast 'k' w dużej liczbie słów mówi 't', zamiast 'sz' jest 's', zamiasr 'rz czy ż' jest 'z' i jeszcze jakiejś litery nie wymawia, nie pamiętam w tej chwili jakiej.
monga
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif

CYTAT(Kocurek)
[color=darkblue]A ja się wczoraj obciachałam na króciutko, juz dostawałam bzika z moimi włosami  :evil:  
Opinii na razie niet icon_wink.gif  

Dawaj zdjęcie, opinie będą od razu icon_lol.gif
mamuśka.chłidzw
ja włosy dla odmiany zapuszczam. Chociaż korci mnie żeby sie ciachnąć.

dobrze wam z tymi kolorami. Ida najbardziej lubi różowy a reszta to w cały świat. Nie martwie się tym, bo Artur też długo nie rozrózniał kolorów a teraz zna wszystkie. W ogóle to widzę ile daje mu przedszkole. Panie odwalają kawał niezłej roboty a może to zasługa tego że chodzi do grupy 4-5 lat? W marcu zapisuje Idalke a od września zdecydujemy czy jest gotowa. Czy ktoś tez rozpocznie edukacje przedszkolną?
Ida jest strasznie charakterna. Mam wrażenie, że Artur jest i był grzeczniejszy icon_rolleyes.gif Ona potrafi tupać i krzyczeć do skutku. icon_evil.gif Jednoczesnie usmiechnie się i przechyli głowke cżłowiekowi serce topnieje. Szczególnie mojemu M. Nie potrafi jej odmówić.
KasiaKorpik kup małemu pralke- zabawke. Ida z Arturem dostali na spółke. Kiedy wiruje to Ida wychodzi z pokoju icon_lol.gif

monga wszystkiego najlepszego Juz nie długo bedzie zmiana kodu i "3" z przodu icon_cool.gif Nie narzekaj jednak, sama doceń to że mamy urodziny w grudniu icon_wink.gif
Ida nie wyznaje uczuc słownie. Artur potrafi za to kilka razy dziennie powiedzieć: kocham cie mamo icon_exclaim.gif To takie słodkie. Jak mu źle to pyta czy może się przytulić.[color=red][/color]
ksiązka "Super niani" ja nie mam i nie planuje zakupu. Artur zaś przy każdej okazji kiedy ja widzi mówi, żeby kupić. Ja swego czasu dostałam na gwiazdke w prezencie:" Posprzątaj zabawki kochanie". Sa w niej rady jak postepować z dziećmi w róznym wieku i podzielone na działy np zrozumienie dziecka, siebie i sytuacji, planowanie aby zapobiec przyszłym problemom, wskazówki wychowawcze itp.
mamami
Maciek jest specem od kolorów, rozróżna wszystkie włącznie z brązowym, fioletowym i takimi tam.
"r" tez nie wymawia i nie wymawia czesto "f" zastepując je "h".

Manga sto lat, zapewniam zię że po trzydziestce żyje się dokładnie tak samo już przed, a na dodatek mozna sobie wmawiać ze po trzydziestce trudniej schudnąc i obżerać sie do woli icon_evil.gif
monga
CYTAT(mamami)
Manga sto lat, zapewniam zię że po trzydziestce żyje się dokładnie tak samo już przed, a na dodatek mozna sobie wmawiać ze po trzydziestce trudniej schudnąc i obżerać sie do woli  :evil:

Dobrze, że urodzę jeszcze przed 30, nie będę mogła sobie nic wmawiać tylko chudnąć trzeba będzie do tej trzydziestki. Tak mi się marzy osiągnąć wagę idealną na 30-te urodziny, ale biorąc pod uwagę tempo w jakim tyję w tej ciąży, raczej mało to będzie realne icon_evil.gif

mamuśka Krzyś też od września do przedszkola idzie, przynajmniej na chwilę obecną taki jest plan. Na przełomie lutego / marca chcę go zapisać a od września przedszkole. W tej chwili myślę, że jest jużgotowy, mam nadzieję, że nie zmieni się to jak się pojawi rodzeństwo. A jak dobrze pójdzie to przedszkole będę miała okolo 30 - 40 sekund drogi od naszego bloku icon_biggrin.gif

A urodziny w grudniu jak najbardziej doceniam wink.gif Tyle, że mam w takim okresie, że nigdy się nie opłacało robić na nie ciasta czy tortu, bo zawsze wszyscy byli po świętach przeżarci ciastami, jeszcze jakieś resztki po świętach były, a do tego przed Sylwestrem, na którego piekło się kolejne ciasto icon_rolleyes.gif Kiedyś w desperacji upiekłam pizzę dla koleżanek i dmuchałam świeczki na pizzy icon_twisted.gif
kasiakorpik
Monga wszystkiego najlepszego

U mnie się sprawdziło tzn Kamil był spokojny (czego wcale nie doceniałam ) a Maks to wulkan energii.

mamuśka dzięki za pomysł, też na to wpadłam ale w momencie kiedy prezenty były już kupione więc następnym razem icon_smile.gif
Anai_
Jestem i ja.
Co do wychowywania Chłopców... muszę powiedzieć, że Julas to diabeł wcielony i sama nie wiem, kiedy Go okiełznam... Z każdym dniem jest coraz gorzej, bo zaczyna być coraz bardziej przekorny. Choć zauważam poprawę, bo coraz bardziej skupia się na zabawie. Hitem ostatnio jest zestaw naczyń ze zlewozmywakiem z Wadera (prezent Gwiazdkowy), siedzi i robi kawę i pije i nalewa... Musiał takie coś dostać, bo mi gary z kuchni podprowadzał. A wszystko dlatego, że u nas w Rodzinie po prostu Faceci też gotują.
Z kolorami Julas nie ma kłopotu już dość dawno.
A co do książki Super Niani... warto ją kupić? Może sobie na prezent urodzinowy zamówię? Hmmm? Czekam na opinie.
karoleenka
Monga - Wszystkiego najlepszego!!!!!!!

Opinia na temat książki super niani - będzie za kilka dni jak Daro ją skończy. Wtedy mi poopowiada icon_biggrin.gif Ja jak mam poczytac poradnik to mimo tego, że uwielbiam czytać..no własnie sięgam po co innego icon_redface.gif

Natan kolory tak sobie rozróżnia - raczej jeszcze myli.
A gada jak najęty - nieraz tak, że nikt go nie rozumie - wygłupia sie i mówi do nas po swojemu i się śmieje , że go nie rozumiemy icon_eek.gif
Nadal nie mówi k -tylko t i d zamiast g - smiesznie czasem jak coś deklamuje albo śpiewa. Ale generalnie mówi ładnie i zna tyle słów , że czasem jestem w szoku.
moonk *
melduje się i ja...

Monga - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!

Przepraszam za brak życzeń od nas Świątecznych... i zwale to na totalny brak czasu.
Na święta była u mnie cała rodzina, było nas na Wigilii 13 osób icon_smile.gif
Potem w II dzień Świąt pożegnałam w końcu stan panieński ... przy tym też było tyle roboty - dobrze ze to tylko raz w życiu icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

[b]I składam już zawczasu dla Was i Waszych rodzin życzenia fantastycznej zabawy, do białego rana w tą niezwykłą noc Sylwestrową! A w Nowym Roku wszystkiego, co dobre, aby był pod każdym względem lepszy od odchodzącego. I co najważniejsze zdrowych, uśmiechniętych, grzecznych dzieciaczków przez cały następny rok!! icon_biggrin.gif
kasiakorpik
moonk GRATULACJE :)

ANAI GRABINKA mieszkamy tak blisko a jeszcze się nie spotkałyśmy icon_redface.gif bierzmy przykład z wrocławianek, musimy to koniecznie nadrobić icon_biggrin.gif

Anai Maks podprowadza mi pokrywki d garnków z kuchni kładzie na nich klocki i kręci pokrywką to jedna z ulubionych zabaw icon_biggrin.gif

Maks bardzo lubi wyglądać przez okno, wdrapuje się po tapczanie Kamila i siedzi na parapecie(okno oczywiście zawiązane) maż się śmieje, że mamy 2,5 letniego emeryta co w oknie siedzi icon_smile.gif
Mariola***
Depresja mija mi potroszeczku....
Wczorajk przez cały dzień udało mi się poukładac zdjęcia datami, niestety brakło mi albumów do powkładania. I odwiedziłał kumpelę. Miłosz pojechał do Mifałka. icon_wink.gif
Oczywiście teczzkę juz dawno oddałam i juz jkestem dawno po rozmowie i juz wszystko się skończyło czekam teraz na wyższa pensję,zeby zachłysnąć się tymi 200 zł, które wydam 8 stycznia na USG 3D.

Tak poza tym to pochodze sobie jeszce 1,5 miesiaca do szkoły, potem ferie, potem jakis miesiąc i siedzę w domu, przynajmniej mam taki zamiar.

Dzisiaj byłam z młodym na spacerze wymarzły mi nogi paskudnie.
W ogóle mIłosz nie chce wychodzioć z domu. Żeby go ubrać to mija 1 godzina.
Zawsze się bawi, ma cos do roboty, jest zajęty itd....

A co do niani...to dzzisiaj rano Miłosza zastałam nad lekturą. Myślałam, że padnę. A co do ksiązek to mam całe mnóstwo w domu, nianie przegladałam jak na razie tylko i chyba wystarczy obejrzeć kilka odcinków w telewizji i bedziemy w temacie. Jak przeczytam to podzielę się czy cos odkrywczego tam było.
alatanta
Konrad kolorów nie rozróznia icon_sad.gif

Dziewczyny wszystkiego naj najlepszego w Nowym Roku
mamami
ja równiez składam Wam już życzenia Noworoczne icon_smile.gif
Wszystkiego dobrego icon_smile.gif
kasiek11
ja również życzę Wam szampańskiej zabawy w tę noc sylwestrową i wszystkiego naj, naj w nowym roku
Jaguar
Szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego, przede wzystkim zdrowia dobrego icon_smile.gif
Agusiao
melduję sie i ja icon_smile.gif niestety mam ograniczony dostęp do netu i nie mogę na bieżąco pisać i czytać icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif mam nadzieję iż po nowym roku zainstaluję sobie internet i nie będe musiała nikogo prosić o pozwolenie na korzystanie z sieci...
sładam Wam wszystkim spóźnione życzenia świąteczne i wszystkiego najlepszego w NOwym Roku.
mamuśka.chłidzw
Drogie dziewczyny wszystkiego najlepszego dla waszych rodzin i tych dużych i tych mniejszych Niech Nowy Rok przyniesie szczęśliwe i radosne chwile. Aby nasze maluchy były zdrowe i przysparzały jak najmniej trosk.
kasiakorpik
Szampańskiego Sylwestra i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku icon_biggrin.gif
MonikaS.
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!

Jak spędzacie Sylwka? Bo my bez rewelacji - w domku przed TV. Nawet mi się nie chce na Rynek jechac - a tam ponoc wielka impreza się szykuje..
Agusiao
MOnika, gdyby u nas była taka impreza napewno bym tam pojechała icon_twisted.gif
Anai_
A ja uprzejmie donoszę, że Julo od dwóch nocy spał bez pampka icon_smile.gif i mieliśmy jak do tej pory stuprocentowy sukces icon_smile.gif.
Decyzja była podyktowana faktem, że nasz kochany Synek rankiem jak wiedział, że ma pieluchę doił ile się da icon_smile.gif, więc stwierdziliśmy, że skoro to kontroluje... to trzeba spróbować. Jakbym miała czekać, aż będę przez np. tydzień zdejmować Mu suchą pieluchę, to bym czekała jeszcze ze 100 lat icon_smile.gif.
Mariola***
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
To tak na początek.

Anai- no to sukces, bo ja dalej czekam,aż MIłosz obudzi się z sucha pieluchą. Uczyłabym Go spać bez, ale nie mam ochoty spać jeszce wmokrym łózeczku. Gdyby tak zechciał łaskawie spać u siebie...

Książkę super niani przeczytałam w godzinę i tak jak myślałam, jak na mój gust drętwa. Dwa programy człowiek obejrzy i ma wszystko streszczone. Dla mnie wwyrzucenie pieniędzy. Poza tym same sprawy ogólne, duży druk sporo pierduł, książka generalnie gruba a rozprawiłam się z nią w godzinę jak Miłosz spał.

A mnie się nie chce iść jutro do pracy ale może dzięki temu trochę się rozruszam bo jestem strasznie skapcaniała.
karoleenka
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZELKIEJ POMYSLNOŚCI!!!

No i mamy 2007 rok - jestem przerażona upływem czasu...i za kilka miesięcy 30 urodziny icon_eek.gif icon_eek.gif a tak niedawno 20 obchodziłam icon_sad.gif
Kurde dostałam krem przeciwzmarszczkowy pod choinkę..ciekawe kto uznał , że juz powinnam icon_evil.gif icon_twisted.gif

Anai - ale super! Natan nadal ma pampka zakładanego na noc , no i na kupę niestety bo o nocniku lub toalecie nie ma mowy.

Natan ma trzeciego migdała...no i jak skończy 3 lata powinniśmy go usunąć:( Mam pietra na maksa tymbardziej, że będzie to zabieg pod narkozą icon_sad.gif
monga
Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 Roku icon_smile.gif

CYTAT(MonikaS.)
Jak spędzacie Sylwka? Bo my bez rewelacji - w domku przed TV. Nawet mi się nie chce na Rynek jechac - a tam ponoc wielka impreza się szykuje..

My właśnie tak go spędziliśmy - w domu przed TV. A z chęcią bym się wybrała na rynek, gdybym tylko miała co zrobić z Krzysiem w tym czasie.

CYTAT(Mariola ***)
Anai- no to sukces, bo ja dalej czekam,aż MIłosz obudzi się z sucha pieluchą. Uczyłabym Go spać bez, ale nie mam ochoty spać jeszce  wmokrym łózeczku. Gdyby tak zechciał łaskawie spać u siebie...

Ja na noc pieluchę też cały czas zakładam - i co z tego, że prawie zawsze jest sucha, kiedy zdarza się ten raz na parę tygodni (4-5), kiedy sucha nie jest icon_confused.gif I dla tych rzadkich bo rzadkich, ale jednak wpadek, pieluchę zakładam na każdą noc, jako że przebieranie w środku nocy zasikanego i ryczącego Krzysia, zmiana pościeli itp. zupełnie mi nie leżą.
Anai_
Ale Julas w nocy nigdy nie sika, jedynie rano, jak się bawi... I tylko wtedy jak wie, że ma pieluchę... z premedytacją.
Mariola***
Anai - ja myślę,ze Miłosz podopbnie jak Julas sika bo wie,ze moze. Gdyby nie miał pieluchy byc moze by nie siurkał tak sobie. Tyle tylko,zze on strasznie dużo pije przed snem i w nocy równiez jak się obudzi czasami.
Anai_
Ano Julas w nocy nigdy nie pije, to znacznie ulatwia temat icon_biggrin.gif , a wieczorem ograniczam, wyrodna matka ze mnie icon_twisted.gif
kasiakorpik
My również Sylwka w domu spędziliśmy.

Najwiekszy ubaw mieliśmy o pólnocy jak chłopaki przez okno fajerwerki oglądali.Akurat z kuchennego okna był dobry widok. Maluch nic się nie bał wołał tylko "bam bam".

Dalej nic nie mówi tak sam z siebie bo powtórzyć potrafi coraz więcej. I tak sobie myślę że to czyste lenistwo w jego wydaniu.

Dalej sika przez majtki do nocnika icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Anai_
CYTAT(kasiakorpik)
ANAI GRABINKA mieszkamy tak blisko a jeszcze się nie spotkałyśmy  :oops: bierzmy przykład z wrocławianek, musimy to koniecznie nadrobić  :D

Też się nad tym zastanawiałam icon_smile.gif. Kiedyś nawet wpisałam sobie Twoje gg do kontaktów i ostatnio Julas wysłał Tobie parę bezsensownie połączonych znaków (na nieszczęście nauczyliśmy Go gdzie się rozpoczyna rozmowę i gdzie jest Enter icon_smile.gif. Może kiedyś się uda, ja otwarta na propozycje jestem, tym bardziej, że często jestem w Toruniu. Jutro też będę icon_smile.gif.[/url]
kasiakorpik
Ja za to w Chełmży icon_rolleyes.gif i nie wiem o której wrócę bo szef się zapowiedział z wizytacją icon_eek.gif
Kocurek
My spędziliśmy sylwestra w domu, odwiedzili nas znajomi i nocowali - było super icon_smile.gif były nawet hulanki, nawet charlestona tańczyłam icon_lol.gif i puszczaliśmy rakiety w ogródku icon_cool.gif
Najbardziej zadowolone były dzieci - Mikołaj - bo odwiedziła go ukochana, a Dominika, bo Natalka to jej guru icon_wink.gif
Przed 2 dni nie wiedziałam, że mam dzieci icon_eek.gif
mamuśka.chłidzw
Anai Wiwat Julas. Ida wreszcie tez pożegnała na noc pieluche. Tyle, że żadna zasługa w tym nasza, bo tata zapomniał założyć pieluchę. Nie założył bo ja podczas porządków świątecznych przełożyłam paczke. Dopiero rano się okazało, że panna jej nie miała. Wszystko było suche a jak miała pieluchę to noc w noc pielucha zasikana po brzegi, bo tez pije w nocy. Teraz budzi męzula więc ja mam luz icon_wink.gif Woła: Ta-ta tak smiesznie przeciągając

Sylwester spędzilismy w domku i było super dopóki dzieci nie spały tzn do 22. bo sam Alek urzędował do 1 w nocy icon_evil.gif Były tańce i zabawa balonem.
mamami
Witam noworocznie :0

Kochane co powiecie na rozpoczęcie przygotowań do spotkania naszego?
Czy pasowałoby Wam znowu w Sulejowie?
A co powiecie na termin 29 czerwca, oczywiście jeśli maja wolne co zaraz sprawdze.
monga
CYTAT(mamami)
Witam noworocznie :0

Kochane co powiecie na rozpoczęcie przygotowań do spotkania naszego?
Czy pasowałoby Wam znowu w Sulejowie?
A co powiecie na termin 29 czerwca, oczywiście jeśli maja wolne co zaraz sprawdze.

Widzę mamami, że natchnął Cię wątek zlotowy icon_smile.gif Jak dla mnie termin całkiem niezły, jeżeli do tego czasu kupię samochód to mam nadzieję się zjawić icon_biggrin.gif
Mariola***
Ja samochód dla odmiany mam ale czy chęci będą, a raczej odwaga.
Chociaż obstawiam,że córcia będzie grzeczniutka icon_wink.gif
Bo cały czas mam nadzieję,ze to ona. icon_biggrin.gif
Mariola***
A jezeli chodzi o miejsce to jestem jak najbardziej za Sulejowem.
mamami
Sprawdziałam termin jest wolny.
wstepnie go zarezerwowałam icon_wink.gif
Monga chce uniknac sytuacji sprzed roku kiedy w marcu nie było juz wolnych miejsc.
kasiakorpik
Ja też się piszę na Sulejów icon_biggrin.gif Mam nadzieję że trafię sama icon_redface.gif bo mąż pewnie wybędzie do tego czasu.
mamami
kasiu musisz mi napisac jakis kontakt do twojego meza bo moj chlop bedzie plakal jak nie przyjedzie icon_smile.gif
juz wczoraj mowil ze przeciez samoloty z anglii nie sa takie drogie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.