To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

test ciążowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kate forster
Po jakim czasie od "stosunkowo udanej nocy" mozna zrobić test ciążowy aby sprawdzic czy jest się w ciązy? czy po 10 dniach cos wykarze?
malinka1978
tp w zaleznosci jakie masz cykle dlugie. Ja robilam w jeden dzien przed spodziewanym okresem, a mam cykle 30 dniowe wiec juz mi wyszedl test pozytywny w moim przypadku. wiec jak zrobisz w dzien spodziewanego okesu to powinno cos wyjść, jak jestes w ciazy to wyjdą II kreski, czego ci zycze.
Najlepiej robic rano z porannego moczu, bo wtedy stezenie hormonu jest wysokie po nocy, i test go latwiej wykrywa. zycze powodzenia
BasiaB
Najpewniejszy jest test krwi Beta HCG, kosztuje on ok. 35 zł., ale wykrywa bardzo maleńką ciążę icon_biggrin.gif Pozdrawiam i życzę powodzenia icon_smile.gif
Ptasia
Haha mi beta wyszła zero (za wczesnie poszłam)a test zrobiony dwa dni przed spodziewana @ wyszedł ale bardzo słabiutki, w dzien @ był juz bardzo widoczny choc do kontroli mu jeszcze brakowało.Powodzenia
kate forster
wiecie, ja mam jeszcze chyba z milion pytan. Nie mam zadnych oznak ciazy, ani mdlosci ani nic,,ale to dopiero 11 dni po "stosunkowo udanej nocy". Chyba wpadlam w jakas paranoje...tak bardzo chce dziecka..
Po jakim czasie przychodza "oznaki" ciÄ…zy?
dominika1
oznaki ciazy sa rózne zalezy czego oczekujesz zeby byc pewnym ze to to, ja juz od samego poczatku czułąm sie zmeczona ale to potwornie zmeczona ciezko mi bylo wstac z łozka byłam ciagle spiąca, pobolewa brzuszek, a ostania miałam @ 13.11 i oczywiscie mocno bolą piersi ale to tak ze ni emozna sie dotknąc , spac na brzuchu a pieszczoty nawet nie wchodza w gre,a mdłosci to róznie mnie dopiero od dzis cos ciaga a to juz troch eod tego 13.11, takze biegnij po test jak wyjdzie I to poczekaj do dnia @ i spróbuj ponownie
kate forster
hmmm.... spiaca jestem potwornie. tu sie zgadza icon_smile.gif
co do bolacych piersi...nic icon_sad.gif
co do bolacego brzucha...troche icon_confused.gif
czekam dalej i pozdrawiam wszystkie cierpilwe kobiety!!
okruszek
ja jakos nie byłam nastawiona pozytywnie ze cos z tego bedzie i co?
dzis zobaczylam dwie rozowe kreseczki icon_smile.gif icon_smile.gif
kate forster
KONKELEK gratuluje ci...czekam na dzien zeby powiedziec ci o tym samym:)
tulla
kate forster-a zajrzalas juz do nas na staraczki? icon_smile.gif
MiE
mi test pokazal dwie kreski na ponad tydzien przed spodziewanym terminem @, a beta potwierdzila ciaze icon_wink.gif

zycze Ci tego samego z calego serca icon_smile.gif
asiaad2
A moje kiedy bym nie robiła pokazuja I, chyba mam zawsze jakies popsute wink.gif
tulla
asiaad - zareklamuj, może oddadzą do serwisu wink.gif
Laluna
witam wszystkich!!

mnie potwornie bolały piersi... słyszałam równiez przypadkach gdy kobieta mimo ciazy comiesiąc krwawiła... jak by mięsiączka... nie było to zwiazane oczywiscie z zadnym niebezpeiczeństwem dla maluszka...
a tak wogole to jestem w 20 tyg icon_smile.gif
pozdrawiam wszystkie wyczekujÄ…ce icon_smile.gif
Laluna
icon_smile.gif
kejtlin
Gratulacje icon_biggrin.gif
Laluna
dziekuje icon_smile.gif a mam pytanko przy okazji... Jak byłas w ciazy zdarzały Ci sie przeziebienia? Jakie lekarstwa najlepie jest przyjmować? Które sa najbezpieczniejsze?
kejtlin
Jak ja byłam w ciąży to przeziębiona byłam kilka razy, udało mi się nawet grypę żołądkową załapać icon_mad.gif, ale leków radzę nie przyjmować samemu bez konsultacji z lekarzem! Dlatego że część z nich źle działa na dziecko w różnych okresach ciąży. Jeśli jednak zdecydujesz wziąć leki na własną rękę to przeczytaj uważnie ulotkę tam jest zawsze napisane czy można go przyjmować, możesz też zapytać farmaceutki.;
Rada osobista - ja tak robiłam, herbatka z sokiem malinowym, czosnek, i pod kołderkę icon_biggrin.gif zero chemii a skutek dobry.
Laluna
ktoś ostatnio mi doradził ze moge spokojnie barc wsyztskie lekarstwa ktore sa bez recepty, bo skoro bez recepty i kazdy je moze kupic tzn ze bezpieczne... podchodze do tego oczywiscie sceptycznie...
kejtlin
Nie prawda icon_exclaim.gif Ktoś Ci bardzo źle doradził.
Laluna
dzieki serdeczne za rade!!!
lece do sklepu po malinki icon_smile.gif
Anabel89
Pierwszy test powinno wykonać się w dzień spodziewanej miesiączki, jeśli wyjdzie pozytywny to należy iść na badania labo, ja wyznaczałam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway on robił to w bardzo precyzyjny sposób na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego, i wiedziałam że współżycie powinno zakończyć się ciążą i udało się, a komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.
Soho98
test z dzień spodziewanej miesiączki, ale i tak najbardziej wiarygodne to beta i usg już później, ja starałam się długo, badałam owulację cyklotesterem myway i testowałam się bardzo często, przy kolejnym dziecku już wyluzowałam
agusiak123
Test ciążowy najlepiej wykonać kilka dni po planowanym terminie miesiączki. Czyli jeśli okres nam się spóźnia, a wiemy, że ciąża jest możliwa, wówczas najlepiej wykonać test. Będzie on wiarygodny.
Brigit
Zgadza się, test warto robić w terminie spodziewanej miesiączki lub od razu, gdy zorientujemy się, że się spóźnia.
Brigit
Zgadza się, test warto robić w terminie spodziewanej miesiączki lub od razu, gdy zorientujemy się, że się spóźnia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.