To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jestem, czy nie jestem w ciąży???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lornetka
Witajcie Staraczki!

Znalazłam w internecie test ciążowy icon_biggrin.gif

Strona jest po rosyjsku, należy przyłożyć kciuk lewej dłoni do zielonego kwadratu i potrzymać ok 2 min
czerwony- ciąża
niebieski- brak ciąży

https://emagia.narod.ru/index.htm

mi wyszedł czerwony...

Miłej zabawy! icon_biggrin.gif
Ewa23
Mi wyszedł niebieski..... no ale niby jak mozna przez monitor to wykryc? hehe jakas bzdura.... ale zabawa fajna:) Pozdrawiam
kasiask
A mnie nic nie wyszło!! To niby co znaczy?? Że na odstrzał?????
kasiask
O nie! Przepraszam! Jednak wyszło niebieskie! icon_smile.gif))
Nunusia
hmmm, mnie też niebieskie :/
asdfghjklzxcvbnm
he he he czerwony:-)

ale to ja chyba waran jestem- podobno one ostatnio po dłuższej nieobecności samców "same z się" zaszły...
asdfghjklzxcvbnm
01.gif jednak następne trzy razy niebieski.... a już się szykowałam po jakąś nagrodę za warana w wydaniu człowieczym icon_wink.gif
dominika1
mnie wyszedł czerwony- dobre 04.gif
Ptasia
Mi wyszedł niebieski icon_confused.gif ico ja teraz biedna zrobię icon_sad.gif wink.gif
Takie cos tylko Ruscy mogli wymysleć
MiE
hehe mi wyszedl niebieski icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Nunusia
za drugim razem nie zdążyłam przyłożyć i się sam w czerwony zamienił icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
lornetka
mi tylko na początku wyszło czerwone..

teraz cały czas wychodzi niebieskie...heheh
Asik 75
Nieźle mnie wyszło niebieskie. Haha!
mama nadzieja
fajna zabawa, a ja w drugim dniu @ i wyszlo mi czerwone, niezly numer, chyba przestanę wierrzyć w mity okresowe....
TAQILLA
Ale człowiek głupi - poleciał i sprawdził icon_lol.gif
NIEBIESKI jak w mordę strzelił

dobre, dobre
BasiaB
Mi wyszedł niebieski icon_lol.gif
agniesia :)
Mi wyszedł czerwony:) haha:) dzidziuś???icon_smile.gif
tissaia
Mój chłop jest w ciąży!!!! 37.gif 37.gif 37.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
agniesia :)
hahaha. a juz sie cieszyłam że ten test mówi prawdę icon_wink.gif hahaha
juta
Świetna zabawa- żeby wszystko w życiu takie było-łatwo dostępne, za darmo i spełniało marzenia w 2 min!
icon_lol.gif
Niestety na taki wynik testu muszę jeszcze poczekać...... icon_sad.gif
agniesia :)
powodzenia Juta!!:)
juta
Życzę Ci agniesia774 z całego serca wystrzałowego nastroju po wizycie-tą 1 kreseczką się nie przejmuj-będzie dobrze.
Z moich obserwacji wynika, że to forum ma jakąś magiczną moc-wszystkim odwiedzającym spełnia się (prędzej czy później) to najsłodsze MARZENIE......mam nadzieję że również dla Ciebie ta 7demka-(2007r) będzie szczęśliwa icon_lol.gif
agniesia :)
Nie dziekuję zeby nie zapeszyc:) I ja zycze Tobie tego samego:) A jak długo juz starasz sie o dziecko? / Powodzenia!!:)
juta
Dopiero 2 miesiące temu zdecydowaliśmy że nie ma na co czekać,mam nadzieję że nasze ŚWIĄTECZNE starania nie poszły na marne, niestety z testem poczekam do przyszłego tygodnia-już teraz sie lekko denerwuje.....[ icon_eek.gif
agniesia :)
W takim razie trzyamam mocno kciuki w przyszłym tygodiu za twoją fasolcię:) Daj znać jaki wynik:)
Aggatt
czerwony - i to bez dotykania ekranu icon_wink.gif icon_lol.gif
tulla
niebieski po raz drugi icon_rolleyes.gif a już myślałam, że przechytrzę program i powtórzyłam po kilku dniach diabel.gif chyba jest cwańszy ode mnie wink.gif
alanis
czerwony, smieszne to icon_lol.gif ale niech to będzie dobra wróżba icon_razz.gif
ewita 77
Mnie wyszedł niebieski icon_biggrin.gif a liczyłam na czerwony ups... icon_lol.gif icon_lol.gif
ewita 77
CYTAT(juta)
Dopiero 2 miesiące temu zdecydowaliśmy że nie ma na co czekać,mam nadzieję że nasze ŚWIĄTECZNE starania nie poszły na marne, niestety z testem poczekam do przyszłego tygodnia-już teraz sie lekko denerwuje.....[ icon_eek.gif


Daj znać Juta jak test wypadł?
Powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
agniesia :)
Witajcie Dziewczyny. Własnie wróciłam od gina:( zrobiła mi USG ale nic nie wykazało, więc chyba testy mówiły prawdę. Dostałam luteinę na wywołanie @ icon_sad.gif Niestety...gina rozwiała moje nadzieje...icon_sad.gif
majaaa
he he czerwony ale jazda oby się sprawdził icon_biggrin.gif
siaja
Rany chyba padnę :bua teścik rewelacja ci to zawsze wymyślą! u mnie niebieski icon_sad.gif Całuski
ewita 77
CYTAT(agniesia774)
Witajcie Dziewczyny. Własnie wróciłam od gina:( zrobiła mi USG ale nic nie wykazało, więc chyba testy mówiły prawdę. Dostałam luteinę na wywołanie @ icon_sad.gif Niestety...gina rozwiała moje nadzieje...icon_sad.gif


Nie martw się agniesia przytul.gif .Kiedys ten dzień nastąpi, zobaczysz icon_biggrin.gif .
Zazwyczaj kiedy się tak bardzo chce zajśc w ciąże to skutek jest odwrotny,nie czekaj na każdy opózniony okres bo wpadniesz jakąś paranoje a nie o to chodzi,prawda icon_wink.gif .
Ciesz się życiem,a natura sama zadecyduje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam.
elinek
A mi wyszedł czerwony, dwa razy icon_eek.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Chociaż taki test pokazał mi ciążę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Zobaczymy jak będzie za parę dni icon_biggrin.gif
juta
Dzięki za wsparcie,dam znać jak tylko zrobie test-czekam z tym do czwartku.
Nie wiem co się ze mną dzieje ale mam wilczy apetyt-nigdy tyle nie jadłam, mogłabym przespać całą dobę choć zawsze wystarczało mi 7h snu, co najgorsze nic mi sie nie chce robić.......gdzie się podziała moja energia icon_sad.gif
juta
agnisia774-nie przejmuj się głowa do góry, popatrz na to z innej strony-ILE PRZYJEMNEJ PRACY CIĘ CZEKA ŻEBY MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO.....powodzenia i wytrwałości w dążeniu do cudu.....pa pa
agniesia :)
Dziewczyny dziś około północy dostałam tak silnego bólu w podbrzuszu że o mało nie wyladowałam na pogotowiu icon_sad.gif nie miałam zadnego krwawienia ani nic takiego to podobno jakies zaburzenia jelitowe icon_sad.gif dostalam leki rozkurczowe i juz jest lepiej ale strachu się najadłam....Mam nadziję ze juz wszystko będzie dobrze... i bede spokojnie mogła kontynuować starania:)
Juta w czwartek trzymam mocno kciuki!!!!icon_smile.gif[/img]
Madziara78
hyhy pierwszy raz wyszła mi ciąża... jak nic czerwony!!!! icon_eek.gif
Dziewczyny, której ciąża się potwierdziła icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Może to działa icon_question.gif

Mam nadzieję że u mnie się sprawdzi... hyhyhy niezła zabawka.
Tak mocno cisnęłam w ten kwadracik że mało co monitora nie popsułam hyhy icon_twisted.gif
juta
agnisia774-Dobrze że to nic groźnego, musisz o siebie dbać - luz przede wszystkim,stres obija się na naszym zdrowiu a my w obecnej sytuacji musimy być zdrowe, silne i pełne optymizmu! icon_cool.gif
juta
agniesia774-Dobrze że to nic groźnego, musisz o siebie dbać - luz przede wszystkim,stres obija się na naszym zdrowiu a my w obecnej sytuacji musimy być zdrowe, silne i pełne optymizmu! icon_cool.gif
agniesia :)
Tak tak:) To samo usłyszałam:sero stresów, odpoczynek, wysypianie sie i racjonalne zdrowe odżywianie:) musimy się do tego stosować + miłe przytulanie icon_wink.gif a na efekty mam nadzieję nie trzeba bedzie długo czekać:)
Martalka
Niezłe icon_lol.gif Wyszedł mi czerwony i co ciekawe, okres mu się z lekka spóźnia icon_biggrin.gif Zobaczymy icon_biggrin.gif
klaudia.beluczi
mi wyszedł niebieski. dobrze że nie jestem. fajne to. jak pomyślę o drugim dziecku to sobie sprawdzę. szkoda że płci nie podają icon_biggrin.gif



julka2006
Martalka
No i w końcu nie jestem w ciąży... Byłoby to co prawda nieco niezaplanowane drugie dzieciątko, ale w sumie szkoda.
~*SaaRaa*~
Trzy dni temu wieczorkiem naczytałam się o objawach ciąży, o mdłościach itp (na forum)... i co ? Budzę się następnego dnia rano i nagle mam jakieś zawroty głowy, co chwile czuje delikatne mdłości... przy gwałtownych ruchach głową trace równowage, jest mi chwilami słabo.... Do tego stwierdzam,że @ powinien być jakieś 3 dni temu...a nie ma... więc madra ja co sobie myśle? pewnie jestem w ciąży icon_biggrin.gif:D... Męczę się z "dolegliwościami ciążowymi" dwa dni, po czym dziś decyduję się na zakup testu... Robię test i co ? I tylko jedna kreseczka icon_eek.gif 41.gif buuuuu.... Mimo,ze sie nie starałam o dzidzie i w sumie cud musiałby się stać żebym akurat teraz była w ciąży 10.gif , bo za dużo w ostatnim czasie z moim kochanym nie szalałam....no ale jak się w głowie coś ubzdura to już koniec... 06.gif

I co najśmieszniejsze, po zrobieniu testu, kiedy zobaczyłam tylko jedną kreseczkę wszystkie dolegliwości mijają.... Wychodzę z założenia, że te dolegliwości chyba sobie ubzdurałam 41.gif eh....

No ale dzis uczyniłam chociaz pewnien postep w temacie fasolki 10.gif - chyba udało mi sie namowic kochanego na małe "próbowanki" w nastepnym cyklu icon_smile.gif Na poczatek tylko 3 razy aniolek.gif aniolek.gif aniolek.gif ... uda sie to super 02.gif , nie uda.... 32.gif trudno, odpuscimy na pare miesiecy....widocznie nie czas na mnie narazie rycze.gif Wiec dziewczynki trzymajcie kciuki.... to bedzie nasz pierwszy raz icon_redface.gif tak z zamiarem zafasolkowania 01.gif
agniesia :)
Powodzenia Sara:)
~*SaaRaa*~
agniesia774 czyli mam rozumiec, ze zaraz jak wstreciucha odejdzie bedziesz znow sie starała ? icon_biggrin.gif:D:D

Bedziemy musialy sie mocno wspierac, bo ja tez jakos w podobnym terminie bede probowala icon_smile.gif pozdrawiam:)
alanis
dziewczyny zapraszam na watek a my się wciąż staramy tam mozna znaleźć wsparcie, pogadać, pochwalić się, wyżalić jak trzeba icon_razz.gif [/url]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.