To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rozwód

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Esther@
Ja gościnnie, ale w imieniu przyjacółki mam pytanie. Szukam namiarów na:
1. dobrego adwokata zajmujÄ…cego siÄ™ rozwodami, takimi mocno problemowymi - dzieci icon_sad.gif,
2. organizację, stowarzyszenie, które radzi, pomaga matkom z dziećmi w sytuacji rozwodu (groźby, próby zabrania dzieci siłą...),
3. jakiekolwiek źródła informacji o sytuacji rozwodu, przebiegu sprawy, jak się zachować, jak wywalczyć sprawy związane z dziećmi.

Bardzo proszę o cokolwiek, facet cały czas straszy, dziewczyna już nie umie myśleć racjonalnie, a ja tak daleko że nie pomogę na już i teraz... icon_cry.gif
Coco
Centrum Interwencji Kryzysowej pomaga w sytuacjach problemowych rodzinnych.
Jest też Niebieska Linia - telefon zaufania i strona w necie - dotyczy przemocy. Życzę pomyślności dla koleżanki.
agula112
x
Grażyna7
Ja polecam adwokata i gwarantuję za Pana Cejrowskiego. uczciwy, nie wciska żadnych bzdur, fachowiec i zawsze miał czas dla mnie. Jestem mu bardzo wdzięczna za to co zrobił w mojej sprawie wręcz beznadziejnej, którą każdy inny adwokat oceniał negatywnie. Pan Cejrowski to człowiek, który nie zdziera z człowieka kasy i jest dla mnie profesjonalistą.
Ma kancelariÄ™ w Tczewie.
Maluszki
Ja osobiście wiele słyszałam na temat mecenasa Budrewicza. Jego profesjonalne podjeście sprawia, że wiele klientów jest zadowolonych z efektów jego działań. Podobno opracuje bardzo dobre strategie. Obecnie moja siostra szuka adwokata i chciałabym poznac na jego temat opinie pochodzace od ludzi, ktore mialy z nim stycznosc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.