To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prawie i już pieciolatki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
addera
Zgodnie z obietnicą zakładam nowy wątek.
Watki miesięczne rówieśnicze umierją, więc może dalej będziemy wymieniac doświadczenia rocznikowo.
Ja się przypominam z Michałem z 24 marca 2002.
Potwora
22 lutego 2002 Maks ( Maks proszę Państwa, Maksio to imię "dzidziusiowe" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif pięciolatkowi nie przystoi wink.gif )
Cleo
Michasia- 2 czerwca 2002:)
ale o czym w tym wątku mamy rozmawiac??icon_smile.gif
agak
Ale ten czas leci. Teraz już pięć lat Szym będzie obchodził. Starzeje się. icon_wink.gif
On oczywiście a nie ja.
Urodził się 8 października 2002.


Cleo - możemy obgadywać swoje dzieci. icon_wink.gif
mamuśka.chłidzw
Artur 7.07.2002
addera
Cleo, no jak to o czym ? O dzieciach naszych icon_wink.gif
Co lubią, a czego nie icon_evil.gif
Czym sie interesują, czym się lubia bawić, jak idzie im edukacja przedszkolna icon_wink.gif
No i dlaczego je tak mocno kochamy icon_biggrin.gif
aminka
Kinga - 01.04.2002 witam
mamboo
Kieszonkowa acz o żelaznym charakterze Kalinka urodzona 24.02.2002
mama_oliwki
oliwka ledwo skończyła 4 icon_wink.gif
Agnieszka.zg
no my już za parę dni dokładnie za 10 - będziemy obchodzić urodzinki już 5 !!!!!! 02.gif mały bardzo lubi wszelkiego rodzaju Power Rengers S.P.D mógłby godzinami je oglądać oraz ganiać po pokoju z okrzykami z tych bajek ale mamusia munie pozwala........poza tym lubi dużo rysować i jak jest ciepło na dworze tzn. w sezonie letnim od rana do wieczora jeżdził na rowerze a tak poza tym jest w miarę ułożonym dzieckiem , słuchającym rodziców. sprzątającym po sobie zabawki choć od czasu do czasu potrafi pokazać malutkie różki diabel.gif
Monika ww
Maja 6. stycznia skończyła 4,5 roku, także bliżej jej teraz do pięciu niż czterech icon_lol.gif

Dzisiaj miała w przedszkolu bal karnawałowy icon_biggrin.gif

Pecia
widze, Moniko,,ze wszystkie ksiazniczki icon_lol.gif
mamuska26
W takim układzie i My sie dopisujemy.

Julia urodzona 18.maj 2002


aluc
25 lutego icon_biggrin.gif

z rozkosznego i rozgarniętego malca zmienia się na moich oczach w osobnika stwierdzającego "i o co było tyle krzyczeć?" albo "oj mamo, przecież ci już tyle razy mówiłem, dlaczego nie lubię mówić wierszyków na przedstawieniach" albo "a z czego miałem spaść? z księżyca?????"
kasiask
Antoni - 28 kwietnia 2002
Zapraszamy na bloga - www.antek.blox.pl
Potwora
Maks występuje dzisiaj na balu w charakterze Spidermana wink.gif dobrych ludziów będzie ratował a złych zlepiał pajeczyną icon_wink.gif
agak
Szym też był Spidermanem.icon_smile.gif Nie było nigdzie stroju żółwia ninja ani Kubicy.

syli
Adaś 03.11.2002r icon_biggrin.gif

Złote dziecko.... jak śpi icon_wink.gif
Wszedł w okres "gadaj do mnie jak do ściany" icon_evil.gif
10 razy człowiek powtarza a on i tak swoje
ojjj cierpliwa jestem ale czasami mam wrażenie że wybuchnę icon_exclaim.gif
syli
agak jej jaki piękny Spidermen icon_biggrin.gif

Mój syn prawie kwiczy do monitora icon_rolleyes.gif
on bal ma dopiero 15 lutego a ja... zero pomysłów na przebranie!
bb
Sofia 01.04.2002
W zeszlym roku byla Kubusiem Puchatkiem podczas gdy wszystkie pozostale dziewczynki w grupie to ksiezniczki a w tym optuje za Smerfetka. Bale karnawalowe w Grecji dopiero w lutym/marcu
bb
OT: AGAK- zagladnij do nas na forum Polki-w-Gr, dawno Cie nie bylo...
Lila_
Emilia z 09 lipca icon_biggrin.gif

Bal dopiero 31 I ale pewne , że będzie różową księżniczką icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Teraz siedzi w domu bo wirus oskrzelowy dopadł moje towarzystwo i strasznie sie "rozdarta" zrobiła icon_evil.gif
Uparta bardzo i sknerowata jest ale to już raczej genetyczne dziedzictwo po swojej babci icon_wink.gif icon_lol.gif

Ale walczę z tym z całych sił swoich i reszty rodziny - postępy są icon_exclaim.gif icon_lol.gif
mamuśka.chłidzw
mój po balu się rozłożył.Był słoniem, a chciał Power Ranger'sem Aktualnie drugi antybiotyk, bo pierwszy był do kitu. Ma postawione bańki a tu śnieg zapowiadaja w tym tygodniu. Wrrrr. W zeszłym roku smigał z dziadkami na łyzwach, z ciocią na nartach. W tym natomiast bez przerwy w domu chorujemy icon_rolleyes.gif Tym samym ominie go Dzień Babci i dziadka w przedszkolu.
Cleo
A u nas bal jutro! Wróżka-Michasia przez cały dzien był Wróżką, a od połowy dnia uszczęśliwiona przez ciocię-Wrózkę Marchewkę icon_biggrin.gif paradowała z różdzką i skrzydłami. Wszystko RÓŻÓWE. ja spędzilam upojne minuty an podszywnaiu rękawków stroju bazowego (baletnica -RÓŻOWA), by na koniec uslsyzec, ze 'dalej drapie'. icon_twisted.gif to sie zalamalam i jutro panie beda musialy pod trykto wcisnac jakos koszulkę jeszcze.
Wrozka zasneła we wrozkowej poscieli, którą ofiarnie prasowałam, doglądajac wróżkowej kapieli. wink.gif
Szkoda, ze rodzice nie moga byc! chcialabym to zobaczyc! icon_lol.gif
[/url]
paulap
CYTAT(Cleo)
Szkoda, ze rodzice nie moga byc! chcialabym to zobaczyc!  :lol:  
[/url]


U nas rodzice byli (Zu oczywiście różową księżniczką była) i to było straszne. Bawiące się dzieci i rodzice/ciocie/babcie/dziadkowie/siostry/bracia właściwie w jednej sali. Niewielkiej sali. Tłum wszystkich i dzieci płaczące, bo zmęczone "zagęszczoną" atmosferą. OKROPNIE. Pomijam fakt, ze dzieci miały na przykład konkurs, w którym brała udział trójka dzieci a reszta miała siedzieć na podłodze, na której wszyscy krewni i przyjaciele króliczka łazili w butach. Ogólnie bardzo mi się nie podobało, Zu się szybko zmęczyła i ubłagała mnie, zebym ją stamtąd zabrała...
addera
U nas bal w piątek - strój pirata gotowy wink.gif
A dziś Michał występował w roli pajacyka, bo był bal lalek i pajacyków z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dorka
Krzys - urodziny 10.08.2002
Na balu ponownie został żołnierzem, jakos nie mogłam wymślic stroju lotnika icon_rolleyes.gif

Agnieszka.zg
CYTAT(agak)
Szym też był Spidermanem.icon_smile.gif Nie było nigdzie stroju żółwia ninja ani Kubicy.


ja stój już miałam kupiony w zeszłym roku w lipcu jakoś tak mi się odało że miałąm okazję i myślę sobie " biorę sie przyda" a że oryginalny ZÓŁw Ninja to wzięłąm
a mały swoje 5 urodzinki przesiedział w domku ze mną bo coś mu w oskrzelach furczało no i na antybiotyku.
Potwora
Maks wyznał mi skrycie, że lubi kobiety icon_wink.gif oczywiście najbardziej mamusię, czyli mnie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
iff
CYTAT(Ola Fisia)
Maks wyznał mi skrycie, że lubi kobiety icon_wink.gif oczywiście najbardziej mamusię, czyli mnie  :lol:  :lol:  :lol:


ha ha ha
maly dzentelmen icon_smile.gif

moj dzisiaj byl w telewizji, przyjechali do przedszkola na przedstawienie, ktore 5 latki robily dla babc i dziadkow i dal z siebie wszystko, aby pani go zauwazyla icon_wink.gif hehehe
tzn bez telewizji tez by dal icon_biggrin.gif
oczywiscie od swiata mu sie wszystko nalezy, jak czetos zabronie to jestem brzydka i glupia tia juz sobie wyobrazam 13 latkow icon_twisted.gif
Potwora
Jestem zdumiona, Maks ciągle drąży temat kobiet wink.gif Kobiety są ładniejsze niż panowie i fajniej jest się do nich przytulać, poza tym on ciągle sprawdza miękkość mojej skóry icon_eek.gif icon_lol.gif
Cleo
U nas tez ciagle; 'mamusiu jestes taka..GŁADKA i masz taka miekka skore,a tata jest SZORSTKI' oraz: 'dziewczynki są mądrzejsze od chlopaków, bo mają wieksze mózgi!' (kiedys je tę rewelacje o rozmiarach powiedziualam icon_redface.gif ) ...
Cleo
aa, poza tym w sylwestra wyznala milosc pewnemu 6-latkowi, a pzoa tym ciagle slysze o Kacprze i Krzysiu z przedszkola.
kasiask
Antoś ma ulubioną koleżankę z przedszkola - Milenke. Jednak to ona jest siła przewodnią w tym związku - ona próbuje go całować, a on przed nią ucieka. Mogą tak długo i namiętnie. icon_wink.gif
alatanta
......
Cleo
U nas tez to strojenie sie zaczelo! tzn ine mamy wyboru strojow z aduzo i dotad ubieralam ją najczesciej w spodnie, ale poniewaz dziewczynki w przedszkolu niektore rpzychodza wstorjach WIZYTOWYCH icon_rolleyes.gif , Michasia zaczela tesknie wzdychac i porownywac sie np z Wiktorią czy Julką. poza tym moze 20 minut przed lustrem czesac sie (a ma krotkie wlosy) i robic FRYZURE - czyli przypinac wsyztski spinki, spineczki w dziwnych zawijasach i konfiguracjach. i na koniec zawiesic sobie an szyi 3 rozne sznury koralikow plus bransoletki na rece. ja sie rzadko maluję, po domu chodzę w spodniach, kolczyki nosze, to fakt, ale tez jak wychodzę. jak w święta pomalowalam paznokcie na czerwono, MIchasia wpadla w zachwyt i przez pol Wigilii ogladala moje rece, icon_wink.gif
addera
Się ubawiłam waszymi postami.
Przyszła żoną mojego syna niezmiennie od roku... jestem ja icon_lol.gif
A ostatnio słuchałam męskiego dialogu ojciec-syn:
- tato,to prawda, że chłopcy się kochają w dziewczynach
- prawda
- i że się całują
- no chyba tak - tato na to icon_wink.gif
- bo wiesz, ja to sie znam na kobietach icon_cool.gif (mówi Michał).

Ostatnio jeszcze teściowa wychodziła z Michałem z przedszkola i mi opowiadała jak on stanął w drzwiach i babcię przepuszcza. Babcia mówi - no idź Michałku, a mój syn na to - dziewczyny pierwsze, dżentelmeni z tyłu icon_lol.gif
paulap
CYTAT(addera)
Się ubawiłam waszymi postami.
Przyszła żoną mojego syna niezmiennie od roku... jestem ja  :lol:  
A ostatnio słuchałam męskiego dialogu ojciec-syn:
- tato,to prawda, że chłopcy się kochają w dziewczynach
- prawda
- i że się całują
- no chyba tak - tato na to  :wink:  
- bo wiesz, ja to sie znam na kobietach  8)  (mówi Michał).

Ostatnio jeszcze teściowa wychodziła z Michałem z przedszkola i mi opowiadała jak on stanął w drzwiach i babcię przepuszcza. Babcia mówi - no idź Michałku, a mój syn na to - dziewczyny pierwsze, dżentelmeni z tyłu  :lol:



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Gdyby nie to, że Zu ma już narzeczonego oczywiście i to nawet z tego wątku icon_smile.gif to chętnie zapoznałabym ją z Twoim dżentelmenem icon_smile.gif

Ale póki co Szymuś jest absolutnie pierwszy icon_smile.gif
CrazyMary
Czy wasze dzieci mają biurka? Bo właśnie postanowilismy Marcie kupić. Do tej pory rysowanie i malowanie było w dużym pokoju na stole "rodzinnym". Szukam teraz małego biurka z szufladami i nie mogę znaleźć nic sensownego.
mamuśka.chłidzw
mój ma ale nie uzywa. Stoi na nim akwarium i mnóstwo "potrzebnych" rzeczy. Na codzień korzysta ze stolika z krzeselkiem. Drugi stolik stoi w pokoju Idy i korzystają zamiennie.
iff
moj korzysta ze stolika z ikei mammut juz 4 lata i pewnie ze 3 jeszcze bedzie korzystal icon_wink.gif
Monika ww
U nas też stolik mammut + 3 krzesełka, stolik na początku był Alka, teraz obie dziewczyny z niego korzystają, Alek czasem się do nich dosiądzie jak się bawią przy stoliku icon_biggrin.gif
Lila_
Mała ma pełne umeblowanie gdzie biurko było przyczyną wyposażenia icon_biggrin.gif

Pomim stołu rodzinnego to zawsze Ją ciągnęło do pokoju brata gdzie było biurko a wiadomo czym to się kończyło - wielkimi awanturami icon_rolleyes.gif

W tej chwili korzysta cały czas- podstawowy i najbardziej używany element mebli icon_lol.gif

CrazyMary jeżeli szukasz już biurka to proponuję szukac już coś większego - już za 2 lata szkoła i swój kąt do pisania i nauki mała będzie potrzebowała większy icon_wink.gif
Cleo
Michaska ma od dluzszego czasu zawsze COS-raz byl to nizszy stolik- biurkowy, od lata ma odnowione jako-tak rpzeze mnie 'spadkowe' po siostrze biurko. i podkręcane krzesło z Ikei. ALe biurko za male wg mnie. tzn za wąskie. choc to niby szkolne biurko. Jednak gdy stoi tam globus, kredki rozne, farby i np rozlozone płachty papieru oklorowgo, robi sie malo miejsca i ciagle cos sapda, rozlewa sie itd. ale juz mi zal teraz roboty mojej przy tym meblu, no i nie mam niczastepczego. ta ze krozystamy z tego. przydaje się szafeczka wewnatrz i szuflada.
kas
My czekamy z kupnem biurka do zerówki. Póki co rysowanki, malowanki odchodzą przy małym stoliku albo na podłodze icon_confused.gif

Fifi też zainteresowany "dziewuchami" icon_biggrin.gif - "mamusiu czy ty zauważyłaś jaka Ania miała PIĘKNĄ sukienkę? Tak ślicznie w niej wygląda".

No i zaczyna się też drążenie tematu: a skąd się biorą dzieci? ;D

Martwi mnie natomiast ciągłe obrażanie się, negowanie "w własnie że nie!!!" i takie tam różne za które bym udusiła !!! icon_twisted.gif
Kas
agak
CYTAT(paulap)
Ale póki co Szymuś jest absolutnie pierwszy icon_smile.gif


No! I grzecznie tam.
Teściowa na posterunku icon_wink.gif
addera
U nas też stolik mammut i krzesełko. Na razie sie sprawdza, ale latem planujemy remont pokoju dla Michała i wtedy będziemy wymieniać wszystkie meble.
aluc
nie ma biurka, rezyduje przy stole w kuchni, póki co dostał brata do pokoju icon_biggrin.gif
Potwora
No to widzę, że nasze dzieci weszły w fazę zauważania różnic płciowych icon_wink.gif
Wczoraj usłyszałam "Ech te kobiety..." z ust syna bo nie chciałam z moimi facetami nacierać się śniegiem. icon_eek.gif

A biurko to ja już dawno bym kupiłam tylko ciągle jakoś tak brakuje nam kasy icon_wink.gif Myślę, że na wiosnę będzie obowiązkowo.
zilka
To ja się dopiszę z sierpniową Flo. A w sprawie stolika to u nas cały czas Ikea, to jest własnie ten mammut?
Biurko może za rok jak będzie miały własny pokój a może przy okazji zerówki, zobaczymy.

Flo chce się na zmianę żenić albo z tatą albo z mamą, różne ma fazy. W kazdym razie "to drugie" może dostąpić zaszczytu niesienia obrączek, po warunkiem zakupu odpowiedniej sukienki - to ja, w co ma się ubrać tata, Flo nie precyzuje icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.