To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A my już po balu...........

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka.zg
No właśnie dziś u nas w przedszkolu odbył się tradycyjnie bal przebierańców. maciej w tym roku był przebrany za ZóŁwia Ninja zielonego dodam a jak u was? wink.gif
ewita 77
Już? icon_eek.gif icon_eek.gif a u mojego dziecka dopiero w lutym icon_rolleyes.gif .
Mika
my mamy bal w piątek
przedszkole mnie miło mnie zaskoczyło,bo kiedy zaczęłam się martwić gdzie ja strój kupię okazało się,że przedszkole prowadzi...wypożyczalnię
wybierać mogliśmy do woli
mnóstwo strojów
a wypożyczenie tylko 15zł icon_wink.gif
Jaś zażyczył sobie strój pirata icon_wink.gif
grzałka
przedszkolny jutro

a "branzowy" jakoś koniec stycznia
Agnieszka.zg
CYTAT(ewita 77)
Już? icon_eek.gif  :shock: a u mojego dziecka dopiero w lutym icon_rolleyes.gif .

u nas zawsze w pierwszą środę po nowy roku
ewita 77
Kurcze ,czemu u nas tak pózno? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
cydorka
u nas w zeszłym roku tez byl w lutym
w tym roku jeszcze nic nie wiem
cyd
semi
Jak mnie dziś dziecię poinformowało-za 9 dni icon_wink.gif . Strój przygotowany - wojownik Power Rangers pomieszany z Batmanem. Tzn. kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.
mama_do_kwadratu
CYTAT(emi)
kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.

super icon_smile.gif
superheroes mnie rozbrajają- moi mają bal w lutym: Harry Potter i....
Wulkan icon_eek.gif
mamuśka.chłidzw
Emi Rangersi to marzenie nieustanne mojego synka. Przyniesiony trend z przedszkola icon_rolleyes.gif
My bal mamy 12 stycznia. Artur chce być czymś strasznym icon_confused.gif icon_eek.gif Może być duch icon_lol.gif
agak
Szym ma 13 stycznia zabawę w przedszkolu. Ma być zespół i pani prowadząca zabawę. Potem prezenty i zdjęcia z Mikołajem. W zeszłym roku Szym prawie się nie bawił. Mam nadzieję, że w tym się rozkręci. icon_smile.gif


Nie mam pojęcia za co go przebrać a ceny strojów mnie przerażają.
Muszę namierzyć jakąś wypożyczalnię.
Maciejka
Maciek ma bal 17 stycznia. Przebiera się za krzyżaka. Mamy strój, chociaż musze mu pelerynę nową wykombinować, bo ta, którą mamy jest za długa, ale Maciek nie chce dac jej obciąć. No i mam pomysł jeszcze na jeden element stroju, ale nie wiem czy zdołam go zrobić.
e_Ena
CYTAT(emi)
Jak mnie dziś dziecię poinformowało-za 9 dni wink.gif . Strój przygotowany - wojownik Power Rangers pomieszany z Batmanem. Tzn. kompletny strój wojownika + peleryna batmana, z którą dziecię się rozstać nie potrafi.


Emi, a strój Power Rangersa wypożyczałaś gdzieć, kupowałaś czy sama tworzyłaś icon_wink.gif. Tomek też się uparł na PR, przeszukałam allegro, znalazłam jeden przyzwoity strój (nawet nie taki drogi) tylko widzi mi się że mały. Dzisiaj spróbuję jeszcze obdzwonić wypożyczalnie icon_lol.gif
iguana
u nas bal był dzisiaj. Młody był kombojem. Strój wypożyczony. Niedgoro- 17 zł za nowy strój.
Pięknie udekorowane przedszkole. Panie włożyły w to naprawdę dużo pracy.
Całą zabawę prowadziło dwóch panów, którzy potrafili dzieciaki rozśmieszyć do łez.
Był i mikołaj i prezenty.
Zaobserwowałam, że maluchy były bardzo stremowane obecnością rodziców. Mój tylko chlipał i dopiero po pół godzinie dołączył się do zabawy, ale też jkakoś niemrawo:)
Ale paczki mnie rozczarowały. Kupa słodyczy.
Ola BN
No to się uspokoiłam, że nie tylko mój synek, pała niepochamowaną miłością do Power Ranger - widziałam ten film, o zgrozo, brrrrr....
Też koniecznie chciał się przebrać za Power'a, musiał być czerwony. Szukałam na Allegro i jak mu pokazałam to stwierdził, że nie jest to ten strój, że oni stanowczo inaczej wyglądają i on nie będzie się wygłupiał, bo każdy pozna, że to nie Power Ranger. Przerzucił swoją sympatię na Spidermana. Właśnie przed chwilą zakupiłam na Allegro. A bal pod koniec stycznia, oczywiście bez Rodziców.
Bo nasze Przedszkole nie lubi Rodziców i rzadko ich wpuszcza, a już poza łąweczkę to broń Boże, ale to jest dygresja na inny temat niż w tytule...
Dominika_
U nas tydzień pełen wrażeń się zaczyna. W środę przełożne przedświąteczne przedstawienie, w którym moje dziecko gra rolę głowną - kota w butach 06.gif , a w piątek bal przebierańców. O tym drugim dowiedziałam sie w piątek, tak więc musimy szybko zaklepać w wypożyczalni strój (tak jak u Miki - pirata).
semi
Ena, przepraszam za brak odpowiedzi, dopiero dzisiaj tu zajrzałam. Strój kupiony na Allegro - https://www.allegro.pl/item153506831_power_...angers_116.html.
Leoś wygląda w nim ślicznie. Rozmiar 116. W zasadzie przez pomyłkę. z opisu zrozumiałam, że to rozmiar uniwersalny 116/128 (wtedy jeszcze były rozmiary, widze, że już nie ma). Tymczasem okazało się, że to od do. No i ta 116 jest na styk, w zasadzie sadziłam, że się nie zmieści, ale jest akurat. I naprawdę bardzo ładnie dziecko w nim wygląda. Gdybyś chciała to moge jutro po pracy pomierzyć i wysłać Ci wymiary, miałabyś orientację, czy będzie pasował. Leo ma 116 cm wzrostu.
mama_do_kwadratu - jak będzie wyglądał strój - Wulkan???!!!!
mama_do_kwadratu
CYTAT(emi)
mama_do_kwadratu - jak będzie wyglądał strój - Wulkan???!!!!

icon_lol.gif
też byłam w szoku, ale moje dziecko uświadomiło mi, że to wcale nie takie trudne:
- na głowie tekturowy stożek ze spływającą lawą (oklejone czymś świecącym+ z czubka wystający taki pompon cheerleaderski w kolorze czerwonym, jeszcze nie wiem gdzie to kupić icon_confused.gif może na allegro, albo jakieś dekoracje świąteczne)
- strój czarny (mama, przecież muszę wyglądać strasznie)
- długa, czarna peleryna z naklejonymi jęzorami ognia (kupię takie arkusze samoprzylepne)
- makijaż ognisto- przerażający icon_wink.gif

Bal 6 lutego.
semi
Rewelacja icon_biggrin.gif . Ale masz pomysłowe dziecko ! Zrobisz zdjęcie?
mama_do_kwadratu
Zrobię icon_smile.gif
Mika
Mama-jeestem pod wrażeniem pomysłowości Twojego syna icon_biggrin.gif
z niecierpliwością czekam na fotki
e_Ena
CYTAT(emi)
Ena, przepraszam za brak odpowiedzi, dopiero dzisiaj tu zajrzałam. Strój kupiony na Allegro - https://www.allegro.pl/item153506831_power_...angers_116.html.  


Emi, akucja mi się nie otwiera, ale to chyba ta sama którą wcześniej wypatrzyłam. Jednak obawaim się, że strój (nawet ten na 128) byłby za mały. Wymiary mam od sprzedawcy. No nic, śledzę dalej allegro i obdzwaniam wypożyczalnie. Może uda się gdzieś zdobyć icon_smile.gif.
skika
My już też po balu, mój mały w tym roku był kierowcą rajdowym (zdjęcia będą z opóźnieniem icon_wink.gif ) a rok temu strażakiem

Stroje były szyte na tą okazję icon_smile.gif
Tobatka
Oto Piotrek-pirat w próbie kostiumowej przed jutrzejszym balikiem icon_smile.gif
marghe.
Tobi, fajny pirat

My też juz po
Gabiszon był elfem, a jakze...
grzałka
co wy z tymi nickami icon_rolleyes.gif
burek
Emi była na dwóch balach. Przedszkolnym i angielskim. Na przedszkolnym była księzniczką, na angielskim wielką damą.
Zdjęcia z przdszkolnego bedą z opóźnieniem, ale wielką damę mam.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.