To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ktora komorke wybrac?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ptysiak
mam teraz zwykla nokie z klapka w zasadzie bez niczego
i chce ja zmienic
jedyne rzeczy na jakich mi zalezy to aparat i dzwonki mp3 i zastanawiam sie nad bluetoothem - czy jest tak bardzo potrzebny

wszystkie te 3 rzeczy ma nokia 6103

ale znowu ma klapke icon_rolleyes.gif tyle tylko ze z wyswietlaczem, bo teraz mam bez

a drugi telefon baaardzo mi sie podoba ale nie ma bluetootha

zloty albo rozowy


i nie wiem co wybrac, czy jeszcze innego szukac
generalnie telefony z tymi funkcjami sa dosc drogie

co byscie wybraly?

aha, i w gre wchodzi tylko nokia
Madziulek
Ja wybralabym opcje druga, ze wzgledu na mily dla oka design icon_smile.gif Oczywiscie pod warunkiem, ze tylko te dwie opcje mam do wyboru. Nie zalezy Ci np na mozliwosci wsadzenia do telefonu karty pamieci ? Na odtwarzaczu mp3?
Mika
hmmm fukcje praktycznie identyczne
nie rozumiem opisu 7360 ze strony ery
jest napisane,że nie posiada bluetooth,a pod spodem "sposób połączenia z PCC-bluetooth" icon_lol.gif
6130 ma mocniejszÄ… bateriÄ™ wink.gif

jeśli masz dość telefonu z klapką-bierz złoty wink.gif
Agnieszka.zg
ja bym wzięłą z klapką (ale ten akurat model to chyba nie ( mają je moje dwie koleżanki i obydwa się im często psują) no ale ja mam generalnie słabośc do tych klapek - no dla mnie są takie kobiece .... 02.gif ale skoro ty masz dośc klapek to też drugie też jest śliczny
sdw
Ja napalona byłam na złoty jak szczerbaty na suchary (tyle, ze z klapką icon_lol.gif ale za to obracaną wink.gif ) i nasz bardzo miły i kompetentny fachowiec odradził mi szczerze modele lamour. On sie fachowo wyp[owiadał wiec nie powtórzę faktem jest jednak, że namówił mnie na nokię 6131 (z klapką icon_lol.gif ), która faktycznie jest rewelacyjna. Choć czarna. Jeśli nie zraziłaś sie do klapek zupełnie rozważ tę 6131. Wszystko ma icon_lol.gif
Ptysiak
tylko ze ta 6131 jest ciut za droga icon_rolleyes.gif
i chyba mam jednak dosc klapek


a czemu odradzal te lamour? napisz cokolwiek

Madziulek, karta pamieci mi nie potrzebna i odtwarzacz mp3 tez nie

glownie zalezy mi na aparacie i na tym zeby dzwonkami mogly byc mp trojki icon_smile.gif
anetadr
Od paru miesięcy używam Nokii 6103 i naprawdę nie narzekam. Jak dla mnie, jest OK.

Aneta
addera
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=39315

ja mam nokiÄ™ 6131 i ... kocham icon_lol.gif
minka.
Od kilku miesiecy mam ta czerwona Nokie z klapka. Jak dla mnie swietna! Polecam.
sdw
Aha, Ptysia, Ty ogladałaś na żywo tę złotą nokię czy tylko zdjecia? Bo, nie iwem czy wiesz, ona z przodu złota a z tyłu kremowobiała. Jak dla mnie porażka, po miesiącu już taka cudna nie będzie. Juz lepsza brązowa z tej serii.

Pan Kompetentny mówił, ze bateria nie bardzo (akurat w tej serii), słaby aparat, wyświetlacz w porównaniu z 6131 też ma kiepski. Cos jeszcze mówił alem nie zrozumiała icon_wink.gif . Jak Ślubny raczy się obudzic to zapytam i przekażę.

Faktem jest, ze on mi porównywal dwa modele - 6131 i złotą z obrotową klapką. O tej, którą nam tu na zdjeciu pokazałas w ogóle mysleć nie kazał i, jeślibym się uparła jak wół, pozwoliłby ewentualnie wziąc złotą z klapką. Fajnego mam Pana, co? icon_lol.gif
Gaja
Mam Nokię 6103. Jest super icon_biggrin.gif Trwała, dobra bateria, dobra klapka.

A nie mam zwyczaju "głaskania" telefonu icon_lol.gif (dwa razy już miała wysokie lądowanie icon_rolleyes.gif )
amania
ja mam Nokię 7373, ma przyzwoity aparat, obracaną klapkę i jest miła dla oka icon_wink.gif
Ptysiak
i fajna cene icon_rolleyes.gif
odynka
fajna stronka z opisami i testami telefonów www.gsmonline.pl icon_smile.gif
ja myślałam kiedyś nad 6103 ma sporo funkcji tylko plastikowa jest niestety za bardzo jak dla mnie;) a musi być nokia? tyle jest fajnych telefonów - z klapkami też:)
Mika
ja przed wyborem telefonu zawsze posiłkuję się stroną www.komforum.net

nie ma jak opinie użytkowników i ICH testy icon_wink.gif

poza tym nie jestem dobrym doradcą,bo nokii nie lubię,za to uwielbiam Sony Ericssona,a mąż odwrotnie icon_lol.gif
Ptysiak
odynka, MUSI byc Nokia icon_smile.gif

ale juz wybralam i mam : 7360 rozowa - jest boska i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
odynka
ważne że się cieszysz:) bo gusta każdy ma inne;) ja ostatnio też zmieniłam z V3 na Samsunga P730 i też uważam że jest boski przedewszystkim dlatego że nikt prawie go nie ma hihi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.