To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

2 rocznica śmierci mojej Mai

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mam(a)
Dokładnie 3 stycznia 2005 roku urodziłam Majkę w 33 tc, ale Malutka umarła po dwóch godzinach... Dziś obchodzimy jej drugą rocznicę śmierci. Nie mogę jej życzyć radości, ale nie mogę też nie robić nic. Nie mogę patrzeć, że tak po prostu mogę jej tylko zanieść kwiatki na grób. A więc Majeczko, wierzę, że byłabyś wspaniałą córeczką i strasznie żałuję, że nigdy nie zobaczyłam Cię żywej. Wciąż czuję, że było trochę w tym mojej winy i wyrzuty sumienia pozostaną mi do końca. Kochany Aniołku czuwaj nad swoimi siostrami, które wiedzą o Tobie wszystko i dziś modliły się przy Twoim grobie. Kochana, miej nas w swojej opiece!!
[*]
[*]
[*] to dla Ciebie Majeczko! Nie mogę zrobić nic więcej
sdw
przytul.gif
amania
mam, trzymaj siÄ™ kochana w tym smutnym dniu
ja też co roku, na swój sposób celebruję urodziny mojej zmarłej córeczki
historia podobna do waszej, tylko Alicja urodziła się ponad rok wcześniej
marchewka
przytul.gif
Cleo
Mam ( i Amania) - mocna modlitwa i uscisk mocny dla Was!
Mika
przytul.gif
Maciejka
przytul.gif
ilona
przytul.gif
mama_do_kwadratu
przytul.gif
mam(a)
dziękuję, dzisiaj jest już lepiej icon_smile.gif
miriam
mam, Amaniu przytul.gif przytul.gif
Pecia
(*)(*)
przytulam Was dziewczyny, Mam, Amaniu przytul.gif
ulcik
Mam przytulam cię mocno .. a Mai świecę wirtualną świeczkę ['] i dla Alicji ['] Amaniu przytulam
u.
cydorka
przytul.gif
cyd
mama_oliwki
przytul.gif przytul.gif
Agulka 333
Mam przytulam CiÄ™ mocno:przytulam, wiem co czujesz icon_sad.gif
I mocno trzymam kciuki za powodzenie Twoich planów.
Amaniu przytul.gif
mam(a)
Agulka
niestety dziś powinien być dzień testu, a jest dzień @ icon_sad.gif To już 4 miesiące starań, zaczynamy 5 cykl, ech.. wiedziałam, że będzie trudno, ale powoli mam dość i przestaję wierzyć. Byłam dziś jak co tydzień na grobie Majeczki. Stoi on wśród innych dziecięcych grobów, często czytam wszystkie napisy, większość dzieci umarłych takich małych myłaby już dorosłymi ludźmi, nie ma ani jednej na szczęście takiej istotki w okresie 3 lat w pobliżu Mai, która by umarła po porodzie do roku po porodzie. Na szczęście, bo zadna matka nie musi przeżywać tego co ja.
malinowa i Malina
mam, takich jak ty niestety jest sporo.
Alrys
rycze.gif przytul.gif
mamboo
Żadna matka nie powinna tego przeżywać! Tak bardzo mi przykro, ale nie potrafię tego oddać słowami...
Agulka 333
Mam tylko nie trać nadziei - może potrzeba Ci troszkę czasu żeby Twój organizm załapał - na pewno pewnego dnia @ nie przyjdzie. Trzymam mocno kciuki. Będzie dobrze icon_smile.gif
Ale powiem Ci, że ja też zawsze podczytuję napisy na sąsiedzkich małych grobach i też nie zauważyłam żadnego bliskiego czasowo grobu - teraz to już się rzadko zdarza, medycyna coraz więcej potrafi.
Najgorsze jak się czyta o takich przypadkach jak ten uratowany 22 tygodniowy wcześniak 280g to łzy mi się cisną, że mój Piotruś też miał szansę był dużo większy a jednak Bóg mi go zabrał icon_cry.gif
mam(a)
I kolejny rok minÄ…Å‚...
Majuś, wiem, że czuwasz teraz nad Kinią, żeby i ona ode mnie nie odeszła.
A ja wciąż się modlę i nigdy nie zapomnę o Tobie, NIGDY!
(*)
Saskia
mam - przytul.gif
z Kingą na pewno wszystko będzie dobrze icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
(*) dla Majeczki
Ewelinek
dla Majeczki (*)
anax
przytul.gif
Monika ww
mam przytul.gif

dla Majeczki [*]
annana
przytul.gif
Mi
pamiętam razem z Wami...
Mika
MajuÅ› [*]
Mam przytul.gif
emce
Mam przytul.gif
Kiśka
Majceczko [*]
MagduÅ›
Dla Majeczki (*)

mam przytul.gif
Asa
dla Majeczki [*]
mam
przytul.gif
A.
Guciowa
przytul.gif
mama_oliwki
[****]
przytul.gif przytul.gif
Dorotka
Mam przytul.gif przytul.gif
Majeczko (*)
oliweczkas
Takie to przykre i niesprawiedliwe...[*]
eni20
przytul.gif
mam(a)
Dziękuję Wam wszystkim!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.