To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Antykoncepcja u naszych sÄ…siadow

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Ciekawa jestem,czy są jakieś ciekawe srodki,ktore nie są dostępne w Polsce,a są np. u naszych sąsiadów.
moze warto po coÅ› pojechac..?
jakiÅ› czas temu czytalam o Nuva Ring,ale jakos o tym cicho.
Macie jakies rozeznanie..?
reszka
Implanty.
Moje marzenie.
Gdybym mogła stosować jakiekolwiek hormony - ściagnęłabym je choćby spod ziemi.
Mika
CYTAT(reszka)
Implanty.
Moje marzenie.
Gdybym mogła stosować jakiekolwiek hormony - ściagnęłabym je choćby spod ziemi.



oooo ja również

jake życie byłoby prostsze wink.gif
AnkaSkikanka
O Matko. A cóż to za implanty? Jakiś laserek, który strzela do wrednych plemników? Gwiazdy różowych filmów ich nie stosują, bo za często trzeba baterie wymieniać? icon_wink.gif
Mika
a tak w ogóle to marzę o ogólnodostępnej wasektomii icon_twisted.gif
gdyby to jeszcze było refundowane,byłabym w 7 niebie icon_wink.gif
AnkaSkikanka
Zgłoś to jako postulat Partii Kobiet. Nie takie rzeczy mają w postulatach icon_wink.gif
Mika
Plombiusz -ale tak serio

ja NIE ROZUMIEM czemu w innych krajach wasektomia czy podwiązanie jajników są normalnym zabiegiem "na rządanie" ba-jeszcze darmowym

czemu u nas jest to przestępstwo?
to jak wyrwannie zęba-miałam-nie mam,nikt mnie nie zmusi do leczenia chorego zęba,mogę go wyrwać i mieć problem z głowy icon_wink.gif

mnie tam wszystko jedno czy męza bym wysłała czy sama bym poszła -jeśli byłoby to dozwolone i choć w części refundowane poleciałabym w podskokach
AnkaSkikanka
To nie to samo, co wyrwanie zęba. To jest operacja nieodwracalna - czyli w sumie można podciągnąć pod okaleczenie.

Mi by legalna wasektomia nie przeszkadzała. Mogę się podpisać na jakimś wniosku obywatelskim jakby co icon_wink.gif
Potwora
CYTAT(Mika)
a tak w ogóle to marzÄ™ o ogólnodostÄ™pnej wasektomii  :twisted:  
gdyby to jeszcze byÅ‚o refundowane,byÅ‚abym w 7 niebie  :wink:


Ja też uważam, że czy to podwiązanie nasieniowodów czy też jajników powinno być ogólnodostępne i legalne. icon_twisted.gif Co do refundacji to nie jestem tego taka pewna icon_wink.gif
Mika
CYTAT(plombiusz)
To nie to samo, co wyrwanie zęba. To jest operacja nieodwracalna - czyli w sumie można podciągnąć pod okaleczenie.


wyrwanie zęba też nieodwracalne icon_wink.gif
i też niby się okaleczam to urody pozbawiam icon_lol.gif
Sel
CYTAT(Mika)
CYTAT(plombiusz)
To nie to samo, co wyrwanie zęba. To jest operacja nieodwracalna - czyli w sumie można podciągnąć pod okaleczenie.


wyrwanie zęba też nieodwracalne wink.gif
i też niby się okaleczam to urody pozbawiam icon_lol.gif

Niby tak Mika, ale aby móc gryźć wstawisz sobie koronkę lub implanta-a tu juz nic nie zrobisz. Ja mam co do tej sprawy mieszane uczucia.
A gdyby Twój mąż chciał sobie kiedyś jeszcze życie ułożyć z inną żoną icon_razz.gif i mieć z nią dzieci? icon_lol.gif Nigdy nie wiadomo co sie w życiu wydarzy. Boję sie takich nieodwracalnych decyzji.
Mika
CYTAT(czarna_żmija)
CYTAT(Mika)
CYTAT(plombiusz)
To nie to samo, co wyrwanie zęba. To jest operacja nieodwracalna - czyli w sumie można podciągnąć pod okaleczenie.


wyrwanie zęba też nieodwracalne icon_wink.gif
i też niby się okaleczam to urody pozbawiam icon_lol.gif

Niby tak Mika, ale aby móc gryźć wstawisz sobie koronkę lub implanta-a tu juz nic nie zrobisz. Ja mam co do tej sprawy mieszane uczucia.
A gdyby Twój mąż chciał sobie kiedyś jeszcze życie ułożyć z inną żoną icon_razz.gif i mieć z nią dzieci? icon_lol.gif Nigdy nie wiadomo co sie w życiu wydarzy. Boję sie takich nieodwracalnych decyzji.


nie chce -wystarczą mu te co już ma
na alimenty by nie wyrobił icon_lol.gif

u faceta są jakieś 2 rodzaje -jeden zabieg odwracalny a drugi nie -znaczy w jednym przypadku przecięcie,a w drugim tylko podwiązanie
czy jakoÅ› tak
u kobiet chyba też tak jest
ale może cos pokręciłam?
lekarzem w końcu nie jestem icon_wink.gif
Sel
Tak czy siak we mnie taka decyzja budzi niepokój. Już tak mam, że jak czegoś nie mogę to wtedy NAGLE tego chcę. icon_lol.gif
Taka juz moja natura, choć zdaję sobie sprawę, ze mój poglad i sytuacja nijak mają się do sytuacji innych kobiet.

Zapewne byłoby to jakimś rozwiązaniem w przypadku rodzin patologicznych, rodzin ubogich.
Mnie mimo wszystko przeraża nieodwracalnośc takiego zabiegu.
Ale to MNIE. I zdaję sobie sprawę, że kogoś innego świadomość tego nie wstrząsa.
AnkaSkikanka
CYTAT(czarna_żmija)
Zapewne byłoby to jakimś rozwiązaniem w przypadku rodzin patologicznych

No Mika. Wydało się icon_lol.gif icon_wink.gif
Sel
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(czarna_żmija)
Zapewne byłoby to jakimś rozwiązaniem w przypadku rodzin patologicznych

No Mika. Wydało się icon_lol.gif icon_wink.gif

haha icon_lol.gif no tak icon_lol.gif
zreszta juz kiedys był na ten temat watek oliweczki icon_biggrin.gif
zapomniałam dodać znak=wielodzietnych icon_lol.gif icon_lol.gif
AnkaSkikanka
No właśnie. Mika - jak znajdziesz magika podwiązywacza, to daj mi znać. Trzeba tą patologię=wielodzietność jakoś zwalczać icon_lol.gif
zoadka
ja i owszem byłabym jak najbardziej za tym zabiegiem, ale dopiero po 38 roku życia wink.gif
AnkaSkikanka
Cholercia. Musze się zakręcić w temacie, bo inaczej skończę tak: https://www.youtube.com/watch?v=m1QxJZgGXIE...related&search= icon_lol.gif
Mika
CYTAT(plombiusz)
No właśnie. Mika - jak znajdziesz magika podwiązywacza, to daj mi znać. Trzeba tą patologię=wielodzietność jakoś zwalczać icon_lol.gif


trzeba,trzeba
bo my nic tylko łapy po jałmużnę do państwa wyciągamy po te wszystkie dodatki,zasiłki i dofinansowania icon_twisted.gif

jak znajdÄ™ tego magika to od razu nas razem zapiszÄ™ wink.gif icon_lol.gif
Mika
CYTAT(plombiusz)
Cholercia. Musze się zakręcić w temacie, bo inaczej skończę tak: https://www.youtube.com/watch?v=m1QxJZgGXIE...related&search= icon_lol.gif


ooo mamo ,ten to dopiero pojechał icon_lol.gif
dobrze,że to na nasz rząd nie trafiło,bo poszliby z torbami po roku icon_lol.gif
Kocurek
CYTAT(plombiusz)
Cholercia. Musze się zakręcić w temacie, bo inaczej skończę tak: https://www.youtube.com/watch?v=m1QxJZgGXIE...related&search= icon_lol.gif


Nie masz szans icon_lol.gif za późno zacząłeś, masz tylko jedną zonę, no i rodzą się Wam dzieci pojedynczo icon_lol.gif
Ale pomarzyc zawsze możesz icon_cool.gif
AnkaSkikanka
[quote=Kocurek]Nie masz szans icon_lol.gif za późno zacząłeś, masz tylko jedną zonę, no i rodzą się Wam dzieci pojedynczo icon_lol.gif
Ale pomarzyc zawsze możesz icon_cool.gif

Nie jestem zawzięty i nie chce mi się takiej fantazyjnej kości w nos wtykać - poza tym na I miejscu nieodzownie jest Sabina, więc nic nie będę udowadniać. Ale nie znam faceta, który by powiedział wprost, że nie dałby rady icon_wink.gif icon_lol.gif
Sel
CYTAT(plombiusz)
poza tym na I miejscu nieodzownie jest Sabina

na razie-po dwudziestej żonie hierarchia może ulec zmianie icon_twisted.gif
AnkaSkikanka
Terefere. Nie ma żadnych zmian. I już icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.