To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Espumisan czy cos innego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidka21
Moja coreczka ma 3tygodnie karmie jÄ… butla puls 2 razy w nocy moim odciagnietym mlekiem.

Pila Bebiko ale wydawlo mi sie ze ma wzdeia po nim kupilam BEBILON I JEST 100 RAZY GORZEJ:(

ma okropne wzdecia prezy sie i placze masaze nie pomagaja meczy sie:(

Jak uwazaie co jest dobre na wzdecia Espumisan czy cos innego co sie u Was sprawdziło?
alunia822
CYTAT(lidka21)
Moja coreczka ma 3tygodnie karmie jÄ… butla puls 2 razy w nocy moim odciagnietym mlekiem.

Pila Bebiko ale wydawlo mi sie ze ma wzdeia po nim kupilam BEBILON I JEST 100 RAZY GORZEJ:(

ma okropne wzdecia prezy sie i placze masaze nie pomagaja  meczy sie:(

Jak uwazaie co jest dobre na wzdecia Espumisan czy cos innego co sie u Was sprawdziło?


Droga koleżanko, Ja mam 2 miesięczną wcześniaczkę, która na chwilę obecna waży dopiero 3400 gram.Do 3 kilo dostawała bebilon nenatal no i wzdęcia nie pozwalały Jej normalnie spać i wciąż płakała jak przekroczyła barierę 3 kg zalecono mi bym zaczęła podawać bebilon 1 i tak też zrobiłam. Okazało się, że Julka czuła się jeszcze gorzej, po karmieniu była bardzo pobudzona i dosłownie wiła się z bólu płacząc w niebogłosy. Dawalam Jej debridat i espumisan ale nic nie pomagały aż w końcu zmieniłam mleko na nan 1 no i trafiłam w 10:) dziecko o wiele spokojniejsze w nocy śpi od karmienia do karmienia ładnie odbija i jak nawet czasem ma troszkę wzdęć, bo np. łapczywie się napije to podaję kropelki SAB Simlex i pomagają.
Jasiucha
Mleko nalezy dopasować do niemowlaczka, to sprawa indywidualna, jednym słuzy jedno, innym drugie.
Jeśli po Bebiko było wg Ciebie wiele lepiej to wróć do niego lub wypróbuj inne.

Jeśli zaś chodzi o specyfiki przeciw kolkom i wzdęciom to przeczytaj ten, dość świeży wątek:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=70...hlight=#7034025
aga301
Mój synek też ma wzdęcia i użyamy Espumisan ale jeżeli karmisz też swoim mlekiem to spróbuj wypić FITO-MIX firmy Herbapol. Jest to środek mlekopędny a do tego działa wiatropędnie dla dzieci. Mojemu Wojtkowi pomaga icon_biggrin.gif
1979misi
moj synek mial wzdecia i straszliwe koli juc od 4 dnia życia:( "caly czas plakal, nawet nie chcial jesc:( ale zaczelam mu podawac juz od 2 tygodnia zycia 2 kropelki Esputicon rano i wieczor tez 2 kropelki i jeszce do dzis mu je podaje i problem zniknol- cale szcescie bo nie moglam patrzec jak moje malenstwo sie meczy.
pozdrawiam
Sun
Dziewczyny, na kolkę tylko suszarka do włosów!icon_smile.gif A co do mleka NAN - potwierdzam. Tobianowi zmieniłam Nutramigen na NAN 1. Rewelacja, waży 7 kg 210 gr a nie ma 4 mies.! icon_wink.gif icon_lol.gif Ale Mateusz był na Nutramigenie conajmniej do roku. Jednym słowem - dla każdego coś dobrego, lecz może innego! icon_wink.gif
Honey*
Ja tez karmilam i karmie Nanem. Mala nigdy nie miala kolek, zadnych problemow z brzuszkiem. Dawalam dodatkowo po 4 kropelki dziennie Espumisanu.
alka29
Mojemu starszemu synowi na kolkę świetnie pomagał esputicon, także młodszemu też kupiłam te krople jeszcze przed urodzeniem i okazało się, że na niego kompletnie nie działają. Drugiemu dla odmiany pomagał espumisan. Za to jeden i drugi wymiotowali po mleku Nan. Starszy dostawał w końcu zwykłe Bebiko i było ok a teraz malucha dokarmiam Bebiko Omneo.
maultier
Na mojego synka tez swietnie dzialal espumisan.A suszarke do wlosow tez polecam:)
malgosia0023
ja używałm bobotic i pomogło.Dziecko po prostu z tego musi wyrosnąć icon_sad.gif
Asik 75
U nas Sab Simplex , który jest zachwalany nasilał kolki. Robiłam do niego dwa podejścia i zawsze było to samo. za to infacol pomaga w odchodzeniu gazów. Podaję go przed spodziewanymi kolkami czyli popołudniu, na noc i nad ranem.
malgosia0023
infacol i bobotic to to samo.Roznica taka ze bobotic silniejszy icon_cool.gif
[/list]
ania26
Ja odkad karmie butelka,tj,od drugiego miesiaca daje malemu nan ha najpierw 1 teraz 2 i od chwili kiedy dostal pierwsza kolke zaczelam podawac przed wieczornym jedzeniem espumisan,kilka kropelek.Kupki nieregularne sie unormowaly i zadnych kolek.
A do szuszarki dodaje pralke wlaczona na wirowanie i dziecko na tej pralce icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.