To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bobotic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidka21
Maz kupil to dla malej na wzdecia jakie sa Wasze opinie?
Monia5
Witam, ja z Boboticu byłam zadowolona Kacperkowi bardzo pomógł.Tylko nie pamiętam jak podawac bo to było rok temu, a pamięć nie ta icon_smile.gif
mama_misia
CYTAT(Monia5 @ Thu, 11 Jan 2007 - 12:07) *
Witam, ja z Boboticu byłam zadowolona Kacperkowi bardzo pomógł.Tylko nie pamiętam jak podawac bo to było rok temu, a pamięć nie ta icon_smile.gif


U nas tez sie sprawdził.Kupilam pełna obaw bo malo co nam pomagało. I cenowo bardzo przystepnie.
agak
U nas działa. 8 kropli 3 razy po posiłku i raz na noc. Ok. 8 zł za buteleczkę.
Beciak1
U nas również się sprawdził.
Dzaga
również polecam
mama_misia
CYTAT(mama_misia @ Sat, 06 Jun 2009 - 16:03) *
U nas tez sie sprawdził.Kupilam pełna obaw bo malo co nam pomagało. I cenowo bardzo przystepnie.

O to jeszcze taniej niz ja kupiłam.
gnypek
A u nas niestety po Boboticu to dopiero zaczęła się jazda 21.gif , wróciłam do Espumisanu nie jest idealni ale chociaż mały tak bardzo nie krzyczy.
oluśia
Też podawaliśmy bobotic synowi na kolki -pomagał .Espumisan i bobotic to ten sam lek tylko inna nazwa .Główny składnik to simetikon tylko bobotic jest silnieszy 66,66 mg/ml. a espumisan 40 mg icon_smile.gif
Mika
CYTAT(gnypek @ Thu, 03 Sep 2009 - 09:09) *
A u nas niestety po Boboticu to dopiero zaczęła się jazda 21.gif , wróciłam do Espumisanu nie jest idealni ale chociaż mały tak bardzo nie krzyczy.


ha
a co zrobić jak ani bobotic ani espumisan nie pomaga,a wzdęcia są ciągłe?
katiek
A picie koperku przez mamę o ile karmi?? Kindze właśnie to pomogło. Tomkowi kładzenie na brzuszku na kolanach i klepanie w pieluchę bardzo pomagało się "wywietrzyć" 03.gif . I jeszcze ćwiczenie-nóżki do brzuszka, tylko je trzeba regularnie, codzienie jak tylko zacznie się prężyć. Jak się nie pręży też można.
bambo225
Nam nie pomaga możliwe dlatego że jest smakowy bobotic malinowy zostaliśmy przy espumisanie z_choinka.gif
golamar
Tak jak pisze katiek - pozycja na brzuszku; a z kropli to Sab-Simplex.
beata1104
Nam pomagał tylko infacol
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.