To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak powinien wyglądać pirat....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
...żeby było wiadomo, ze jest piratem? icon_wink.gif

Z różnych względów późno dowiedzieliśmy się o balu w przedszkolu, ponadto z jeszcze innych wzgledów termin balu został przesunięty na wcześniejszy i teraz mam weekend, żeby wymyślić dziecięciu przebranie.
Oskar nie przepada za jakimiś wielkimi przebierankami. Potrzebuję czegoś lekkiego, ale żeby jednak było to przebranie.
Pirat wziął mi się stąd, ze mamy taką czapkę-bandankę, czarną, z trupią czachą na czole icon_smile.gif Ale co poza tym?? Nasuwa mi się jedynie pasiasta koszulka - nie mamy pasiastej. Jak ja mogę chałupniczo stworzyć tego pirata? Nie mając umiejętności, by coś uszyć, of course icon_rolleyes.gif

Ewentualnie może ktoś ma pomysł na inne przebranie, spełniające warunek "lekkości"?
polasia
Koniecznie czarna opaska na jedno oko. Do tego rozchełsatana biała koszula i kamizelka a za paskiem jakaś broń. Jak do przedszkola to pewnie najlepiej nie groźny nie ostry plastikowy nóz.
Tyle mi przyszło do głowy.
Ika
Na oko to sobie na pewno niczego założyć nie pozwoli...
Arwena.
Ika to namaluj przepaskÄ™ o np takÄ…
Ika
CYTAT(Arwena.)
Ika to namaluj przepaskÄ™ o np takÄ…


O, to już prędzej, może na to by się zgodził...
Bo Oskar generalnie nie lubi mieć niczego na twarzy. Na głowie też niespecjalnie, o ile to nie jest jego ulubiona czapka...
Ale moze na malowanie by się zgodził. Tylko co, musiałabym jakieś specjalne farby kupić, prawda?
Arwena.
Ja maluję moją kredką do oczu icon_wink.gif ale takie farbki do twarzy widziałam w necie po ok 11 -15 zł więc to nie jest jakiś spory wydatek.
Ika
CYTAT(Arwena.)
Ja maluję moją kredką do oczu icon_wink.gif ale takie farbki do twarzy widziałam w necie po ok 11 -15 zł więc to nie jest jakiś spory wydatek.

Przez net nie zdążę, bo muszę mieć na poniedziałek rano. Ale może gdzieś stacjonarnie można kupić... Kredkę do oczu mam brązową i został z niej ogryzek icon_wink.gif

Jeszcze muszę ciuchy dobrać...
Arwena.
Ika wyguglaj sobie w grafice pirata i poszukaj inspiracji.

Ja w tym roku muszę kota wykombinować ale mam jeszcze trochę czasu.
Ika
Kota to chyba łatwo...? Ubrać na czarno, buzię pomalować - tylko trzeba umieć zrobić ogon i uszy...
Arwena.
No kot ma być puchaty i czarno- biały, całkiem taki jak kot sąsiadów.
I nie będzie zakładał zwykłej bluzki bo od razu widać, że ona kocia nie jest.
wink.gif
Ika
CYTAT(Arwena.)
No kot ma być puchaty i czarno- biaÅ‚y, caÅ‚kiem taki jak kot sÄ…siadów.  
I nie bÄ™dzie zakÅ‚adaÅ‚ zwykÅ‚ej bluzki bo od razu widać, że ona kocia nie jest.  
icon_wink.gif


icon_lol.gif
No tak icon_wink.gif
blaire
Ika, w ub roku mój Kuba był piratem-przebranie mieliśmy od Duszków. Więc może do nich się usmiechnij? icon_wink.gif
blaire
CYTAT(Ika)
CYTAT(Arwena.)
Ja maluję moją kredką do oczu icon_wink.gif ale takie farbki do twarzy widziałam w necie po ok 11 -15 zł więc to nie jest jakiś spory wydatek.

Przez net nie zdążę, bo muszę mieć na poniedziałek rano. Ale może gdzieś stacjonarnie można kupić... Kredkę do oczu mam brązową i został z niej ogryzek icon_wink.gif

Jeszcze muszę ciuchy dobrać...

A hipermarkety? Teraz wszędzie tego pełno.
Ika
CYTAT(blaire)
Ika, w ub roku mój Kuba był piratem-przebranie mieliśmy od Duszków. Więc może do nich się usmiechnij? wink.gif

Wiem, ale do poniedziałku nic nie zdążymy zrobić.
Graz
Ika, ja mam dwa przebrania dla piratów icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif serio

czapka
przepaska na oko
miecz czy cos tam - ze sztywnej pianki
sukmanÄ™
nawet przebranie dla majtka pokładowego, gdyby nie chciał byc kapitanem wink.gif
Graz


do wyboru do koloru, nawet jeszcze jeda bluzka w paski dodatkowo wink.gif
Ika
CYTAT(Graz)
Ika, ja mam dwa przebrania dla piratów  :lol:  :lol:  :lol: serio

czapka
przepaska na oko
miecz czy cos tam - ze sztywnej pianki
sukmanÄ™
nawet przebranie dla majtka pokÅ‚adowego, gdyby nie chciaÅ‚ byc kapitanem  :wink:


Graż, z nieba spadasz - pożyczysz?? W weekend musiałabym wziąć, zaraz po poniedziałku oddaję icon_smile.gif
Graz
Toc nie pisze przeciez po to, by sie pochwalić. Pozyczę icon_lol.gif Zadzwoń jakoś - uprzedzam jedynie, że Sz. jest chory, tzn. ma gorączkę... piszę pod katem Żuka
Graz
A, przypomniało mi sie, jutro o 19 icon_cool.gif
Ika
CYTAT(Graz)
A, przypomniaÅ‚o mi sie, jutro o 19  8)


Właśnie miałam zapytać, czy będziesz icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.