To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nareszcie zdałam..hurra!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ewita 77
No właśnie jak w temacie.
Pomóżcie mi dziewczyny znależć fajną szkołę i w dodatku nie drogą wink.gif .
I gratis poproszę od was wielkiego kopa na ruszenie się z miejsca, by zrealizować swój zamiar, bo z reguły to mam słomiany zapał icon_confused.gif.
Z góry dziekuje za pomoc.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Agatkie
Hej, ja robiłam prawko dość dawno temu, bo papierek dostałam w styczniu 93 roku, ale szkoła jazdy do której chodziłam nadal działa i ma się dobrze. Ja byłam bardzo zadowolona i nawet poleciłam ją mojemu mężowi, który wykupił sobie u Pana kilka jazd i też stwierdził, że jest bardzo dobry. Ten Pan ma szkołę na Placu Wolności na tym odcinku między Nawomiejską a Pomorską w bramie. Nazywa się Krzysztof Palmowski. Telefonu nie mam, trzeba poszukać gdzieś w internecie. W każdym razie jak bylam zapisać się na egzamin Pani w okienku pytała do kogo chodziłam, jak powiedziałam, to powiedziała mi, że to bardzo dobry instruktor i jego podopieczni mają bardzo dobrą zdawalność. Mi udało się zdać za drugim razem, co na warunki łódzkie uważam za spory sukces icon_smile.gif.

I teraz kop icon_smile.gif. Nowy Rok się zaczął! Ruszaj do boju i rób prawko (zanim znów ceny nie pójdą w górę icon_wink.gif )
Saskia
dość dawno bo 8 lat temu robiłam kurs w szkole WOTA przy Nawrot
nie byli najtańsi ale byłam dość zadowolona
szukając kursu nie kieruj się wyłącznie ceną ale ofertą np jak daleko jest plac manewrowy, ile kosztują dodatkowe godziny (mało komu wystarcza ta obowiązkowa ilość), czy na jazdy możesz umówić się w dogodnym dla siebie miejscu czy zawsze zaczynasz spod siedziby szkoły, czy szkoła ma takie samochody na których jest egzamin itp
jeśli chodzi o motywację to po prostu musisz chcieć i uzbroić się w sporo cierpliwości, zwłaszcza w kwestii egzaminów icon_wink.gif
powodzenia icon_wink.gif
ewita 77
Dziekuje wam dziewczyny icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Słyszałam też ,że jest dobra "Delta".
W tym m-cu się zapisuję. icon_lol.gif
ewita 77
No i zapisałam się wkońcu icon_rolleyes.gif bo po 5 latach zastanawiania się.
Wybrałam całkiem inną szkołe niż zamierzałam ale czy to wazne?
Kurs zaczyna się 25 stycznia.
Bardzo się cieszę ,że ruszyłam tyłek z miejsca icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Saskia
Powodzenia icon_wink.gif
ewita 77
CYTAT(Saskia)
Powodzenia icon_wink.gif


Dziekuję 06.gif
ewita 77
No jestem po egzaminie wewnetrznym z teorii... oczywiście z wynikiem pozytywnym 01.gif
Teraz mam jazdy i jeżdżę sobie żółtą corsą...ale odlot 06.gif .
Podobno idzie mie b.dobrze...czytaj powiedział instruktor.
Byle do przodu i z pozytywnym podejściem.....że się uda to wszystko zdać pozytywnie 08.gif .
Pozdr. wszystkich zdających.
Agatkie
Gratuluje ukończonego kursu icon_smile.gif. To teraz powodzenia na egzaminach!!!!! Trzymaj się i pochwal się jak już będziesz miała prawko icon_smile.gif
ewita 77
CYTAT(Agatkie @ pią, 18 maj 2007 - 02:29) *
pochwal się jak już będziesz miała prawko icon_smile.gif


Mam nadzieje,że będzie "czym" się pochwalić 03.gif .
Na razie przede mną teoria a później praktyka, strasznie sie to wszystko rozciąga w czasie 21.gif .
Pozdrawiam.
Ewa.
ewita 77
no dziś zdałam teorię .....jestem cała w skowronkach brawo_bis.gif brawo_bis.gif
natomiast praktyka dopiero na 29 czerwca 29.gif .
myszowata
Trzymam kciuki za praktykę icon_smile.gif
Ja kurs robiłam w ubiegłym roku - jak mała skończyła miesiąc musiałam wyjść z domu bo myślałam, że zwariuję 06.gif W efekcie od lipca mam prawko i bardzo mi z tym dobrze icon_smile.gif Tak więc zdawaj za pierwszym razem i fruuuu w drogę icon_smile.gif
Saskia
gratuluję zdania teorii icon_wink.gif
weź sobie parę jazd w czerwcu dla przypomnienia
ostatnio mam wrażenie na ulicach że gdzie nie spojrzeć to elki jeżdżą
Agatkie
Gratulacje!!! To w czerwcu trzymamy kciuki!!! Będzie dobrze!!!!
ewita 77
CYTAT(Saskia @ sob, 26 maj 2007 - 09:57) *
weź sobie parę jazd w czerwcu dla przypomnienia


Kochana tak zrobiłam, mam zapisane jazdy przez cały tydzień poprzedzający egzamin i nawet w dzień zdawania mam jazdy na 11.00 a o godz. 13.00 państwowy 29.gif .
Dziekuję za dobre słowa przytul.gif .
.
ewita 77
Jutro dla mnie sądny dzień....
dzień próby...
dzień ostrych nerwów, które już dziś dają o sobie znać 41.gif , bowiem jutro zdaje egzamin praktyczny na prawko 29.gif .
Proszę wspomóżcie mnie fluidkami ,osobę ,która jutro będzie u kresu wytrzymałości psychicznej 41.gif .
Statystyka kursantów z Łodzi, którzy chociaż wyjechali z placu manewrowego jest dość niska 13.gif .
Strasznie się boję 37.gif .


a tak nawisem mówiąc......
wzięłam sobie dodatkowe jazdy przypominające przed egzaminem i okazało sie ,że "mój" instruktor już tam nie pracuje....
Więc po pierwsze jeździłam z osobą kompletnie mi nie znaną co dało dodatkowy stres..a w konsekwencji popełnianie błędów( chodź to nie jest wytłumaczenie)
po drugie okazało się ,że jeżdżę momentami nie tak jak powinnam co w przypadku "pierwszego" instr. było dobrze ........
I teraz nie wiem czy jeżdżę dobrze czy nie.. bo jeden mówi tak drugi mówi nie....
Czuje ,że będzie niezła jazda jutro 43.gif .
Saskia
trzymam kciuki icon_wink.gif
i nie przejmuj się tak bardzo gdyby się nie udało od razu - ja zdałam za piatym razem icon_rolleyes.gif ale to dawno było, teraz plac chyba bardziej przyjazny
ewita 77
Dzięki Saskia ......
ale Ja chyba i tak oszaleję ze strachu 37.gif .
mama_do_kwadratu
trzymam kciuki- nastaw się pozytywnie


p.s. ja zdałam za trzecim icon_wink.gif
Agatkie
Wirtualny kop na szczęście icon_smile.gif
Daj znac jak poszło icon_smile.gif. Zgodnie ze statystyką łódzką... na zdanie za pierwszym podejściem bym się nie nastawiała... ale życzę Ci, żebyś złamała ten stereotyp.
.uzytkownik.usuniety.
Temat jakże mi bliski 21.gif

Trzymam moooooocno.

Z
sylwiakrol
Ewita no i jak? Ja dopiero teraz przeczytałam, ale jest 14 więc jak potrzymam jeszcze kciuki to nie zaszkodzi.
ewita 77
No dziewczynki niestety... 29.gif . nie udało się.... pijak.gif
Ale placyk zaliczyłam..he he
zawaliłam miasto....
podobnie jak [użytkownik x] jechałam pasem... ale nie dla mnie przeznaczonym i tym samym przekroczyłam linie ciągłą... 43.gif .
Wiecie co?... jest mi smutno... ale czuje sie nadzwyczaj spokojnie..co w moim przypadku jest dość dziwne bo ja to taki typ płaczki 04.gif ,która jak jej sie coś nie uda to ryczy... a tu nic..
Egzaminator super facet..
Kolejny egzaminek mam dopiero 8 sierpnia 08.gif, może tym razem?....

Dziękuję wam za słowa wsparcia... to dla mnie bardzo dużo brawo_bis.gif .
Saskia
jesli zaliczyłać plac, to jestes niezła icon_wink.gif
strasznie długie te terminy
postaraj się jeżdżąc po miescie z kimś albo nawet komunikacją miejską obserwować ruch z punktu widzenia kierowcy - co Ty byś w tym momencie zrobiła, w którym momencie zjechała na sąsiedni pas itd
powodzenia następnym razem icon_wink.gif
Agatkie
Czyżby na skręcie z Północnej w Strykowską? Bo tam łatwo pasy pomylić...

Powodzenia za drugim razem! Statystykę zaliczyłaś, że za pierwszym się nie zdaje, ale za drugim podejściem powinno się udać! Trzymam kciuki. Szkoda tylko, że termin tak odległy. A nie myślałaś o zdawaniu w Sieradzu? Mój mąż ostatnio słyszał wypowiedź Dyrektora naszego łodzkiego WORDu, że jego córka dwa razy nie zdała i niestety , ale jedzie zdawać do Sieradza 23.gif . Powiedział, że w Łodzi mają mało instruktorów, mnóstwo chętnych na egzamin i nie może pozwolić sobie na zwolnienie niektórych niereformowalnych egzaminatorów. Tzn. nie było to w sensie, że zwolnić, bo córkę oblali, tylko w sensie, ze ogólnie za dużo ludzi oblewają i jemu też się to nie podoba.
Ale tak z mojego punktu widzenia. Gdyby zwolnił paru tych niereformowalnych egzaminatorów, to pechowcy do nich trafiający po raz kolejny wreszcie by zdali (a nie z 16-ty raz zajmowali kolejkę) i ośrodek również nie byłby aż tak oblegany i nei brakowało by aż tak terminów. Ale skoro kazdy musi swoje wyjeżdzić (czyt. zaplacić) to tak się zdaje w naszym ośrodku...

Tak patrząc czysto matematycznie, to zdawalność dużo mniejsza niż wśród przystępujących do matury.
ania26
W Sieradzu tez nie jest tak kolorowo ale napewno lepiej niz w Łodzi czy Piotrkowie Tryb. Co do terminow czeka sie min miesiac na kolejny termin. Jestem akurat w trakcie kursu i wybralam Sieradz,instruktor po kilku pierwszych jazdach bedzie juz nas zapisywal na egzami bysmy nie czekali nie wiadomo ile od ostatniej jazdy.
ewita 77
Mąż mi właśnie mówił o Sieradzu,że gdzie nie spojrzy to same "L" jeżdżą 04.gif .
Ale jak się nie zna miasta to nie wiem czy to takie proste? 08.gif .

" Agatkie
Czyżby na skręcie z Północnej w Strykowską? Bo tam łatwo pasy pomylić... "

Błąd popełniłam na ul. Brzezińskiej przy M1, wjeżdżając na rondo 21.gif .

Pozdrawiam.
myszowata
CYTAT(Agatkie @ sob, 30 cze 2007 - 01:13) *
Czyżby na skręcie z Północnej w Strykowską? Bo tam łatwo pasy pomylić...


Oj łatwo, ale już chyba każdy na kursie tam parę razy jest maglowany icon_smile.gif ja przynajmnije pamiętam to aż za dobrze 08.gif a co do statystyki zdawania za pierwszym razem to nie wiem jakim cudem, ale mnie się udało icon_smile.gif Może moje 4-ro miesięczne wówczas dziecko mocno ściskało kciuki ???

ewita a tak serio to niestety zdanie prawka to nie tyle umiejętności (bo trudno, by ktoś po kursie śmigał jak ta lala) ale szczęście, którego jak najwięcej życzę w drugim podejściu icon_wink.gif

A swoją drogą to jednak posiadanie prawka to bardzo wygodna rzecz:) Czemu zatem tak późno na to wpadłam 21.gif
ewita 77
Znowu oblałam rycze.gif .

Dziewczyny ja już nie mam siły 41.gif .
Ile razy można oblewać ten pieprzony egzamin?
rycze.gif .

Dorotka
ojej 32.gif Może pomyśl że do trzech razy sztuka 08.gif kiedy kolejny egzamin? Tym razem musi się udać icon_smile.gif
Saskia
CYTAT(ewita 77 @ śro, 08 sie 2007 - 13:19) *
Znowu oblałam rycze.gif .

Dziewczyny ja już nie mam siły 41.gif .
Ile razy można oblewać ten pieprzony egzamin?
rycze.gif .

hm, ja zdałam za piątym razem 08.gif
tez się wściekałam bo naprawdę jeżdziłam nieżle, tylko placyk chrzaniłam
trzymaj się icon_wink.gif
ewita 77
Następny mam 13 września.
I już sikam w majtki.

Ja placyk zdaje za każdym razem..tylko to miasto...ostatnio nie zatrzymałam sie na warunkowej zielonej strzałce skręcając w prawo przy czerwonym świetle 21.gif .
Boję sie tego ,że w końcu się poddam i nie będę próbować dalej 32.gif .....a bardzo mi zależy na tym prawku.
Dzięki dziewczyny za wsparcie przytul.gif.
Saskia
ewita - jesli Ci zależy, to dasz radę, prędzej czy później
też miałam chwile zwątpienia, ale teraz widząc na mieście elki błogosławię swój upór sprzed lat
trzymam kciuki icon_wink.gif
koniecznie weź dodatkowe jazdy
pzdr
ewita 77
Proszę kolejny, mam nadzieję ,że ostatni raz o wsparcie duchowe na czwartek godz.11.00.

Szlag mnie trafia z nerw jak sobie pomyślę czy trafię na Yariske czy Corsę?
Czemu w tym naszym mieście nie może być normalnie?
Byłabym bardziej spokojniejsza gdyby był tylko jeden samochód ,tak jak było jakiś czas temu.

Chaotycznie trochę ale już sie denerwuję 29.gif .
Pozdrawiam.
myszowata
Będę ściskała kciuki icon_smile.gif I oby sie tym razem udało !
Dorotka
Ja też trzymam kciuki && zobaczysz tym razem będzie dobrze icon_smile.gif
Agnieszka Kamila
trzymam kciuki bardzo bardzo mocno Ja zdawałam trzy lata, nie liczyłam ilości egzaminów. W pewnym momencie zmieniłam ośrodek, nie przyznałam się nikomu że mam egzamin i zdałam. W dniu egzaminu obiecałam instruktorowi że zadzwonię umówić się na kolejne jazdy. Zadzwoniłam, powiedziałam ze zdałam i dowiedziałam się że jestem małpa, że mu nie powiedziałam.

Wiem jakie to stresujące dlatego jestem z Tobą. Ja też się bałam samochodu którym będę jechać. Już 3 dni wczesniej modliłam się zeby jechać puntem, tak jak na kursie i udało się, chyba dlatego zdałam bo stres od razu odszedł jak zobaczyłam że fiacik na mnie czeka icon_razz.gif . Wcześniej zawsze trafiałam na Corsę i zamiast na drogę to patrzyłam gdzie jest skrzynia biegów icon_sad.gif

ewita 77
Dziewczyny strasznie się boję icon_sad.gif bardzo , bardzo ,bardzo......
Wiem ,że jak trafię na Yariske to leżę.

Instruktor mi powiedział ,że jak będę jeździła tak jak dziś to zdam, natomiast jak dołączy do tego stres to Nie.
Agnieszka Kamila
oni napewno nie mają już ochoty Ciebie oglądać więc napewno zdasz && trzymam kciuki
użytkownik usunięty
Trzymam! To już za chwilkę icon_smile.gif
ewita 77
No i powtórka z rozrywki , czyli oblanko 29.gif .
Moja wina, połowa egazaminu , super egzaminator.
Cóż zrobić?...
Nie mam siły komentować i tak mi nic to nie pomoże.
Mam wewnętrzny żal do siebie i tyle.
Dziękuję wszystkim którzy byli ze mną 06.gif .
użytkownik usunięty
Ewita, przykro mi...
Może zmień instruktora? Chociaż kilka jazd wykup u kogoś innego, żeby mieć lepszą ocenę swoich umiejętności. Czego nie wyłapie jeden, wyłapie drugi.
Dalej trzymam kciuki. Kiedyś się musi udać!
Dorotka
Ewita przytul.gif tak mi przykro 13.gif następnym razem musi sie udać.
Paka ma rację, może wykup kilka jazd u kogoś innego
Adasia
Ewita, kibicuję Ci po cichu i miałam nadzieję (cichą), że tym razem...
Najważniejsze, żebyś się nie poddała. I koniecznie, tak jak radzą dziewczyny, zmień instruktora. Wykup kilka godzin w dobrej szkole, ale nie szkole jako takiej, tylko uprzyj się na konkretną osobę. Jak chcesz, mogę popytać, kto jest dobry (mój brat w tym siedzi). Pamiętam egzaminy (liczne) mojego męża. Ale zdał. Nie moge Ci powiedzieć, za którym razem, bo by mnie udusił icon_wink.gif A jeździ naprawdę dobrze.
Czy egzaminator miał na imię Łukasz?

Pozdrawiam, głowa do góry!
ewita 77
CYTAT(Adasia @ czw, 13 wrz 2007 - 19:02) *
Czy egzaminator miał na imię Łukasz?


Nie, miał na imię Michał Andrzejewski i odważyłam się napisać nazwisko bo to był pierwszy egz. , który było po prostu Super icon_biggrin.gif .
Dziękuję za ciche wsparcie icon_wink.gif .

Dziewczyny a co do instruktora to ja miałam ich kilku bowiem firma , w której się uczyłam i u której dalej brałam jazdy, zmienia ostatnio instruktorów.
I zauważyłam u siebie dzięki tym zmianom dużo nieprawidłowości w swojej jeździe.
ewita 77
Dziś miałam egzamin..i zdałam!!!!!!!!!
Jestem w szoku i nie dociera do mnie , że naprawdę zdałam... impreza.gif .
Dziękuję wszystkim mobilnym mamom za to ,że mnie wspierały brawo_bis.gif .
Pozdrawiam.
Ewa.
AJA
kurcze moje gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Ja dopiero zaczynam 06.gif
użytkownik usunięty
Ewita, gratulacje przeogromne! Bardzo się cieszę.
Adasia
Ewita, to do zobaczenia na łódzkich, wyjątkowo przyjaznych kierowcom, drogach.
Po czym Cię poznam??

Gratuluję najserdeczniej.
Agatkie
Pięknie!!!! Brawo!!!!
Ewita! Szerokiej drogi!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.