To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poduszka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monisia
Od kiedy można włożyć maluszkowi poduszkę do wózka? A w łóżeczku?

Słyszałam,że w łóżeczku dziecko powinno do roku czasu leżeć płasko ale o wózku nic nie słyszałam.Jak Wy robicie?

Pozdrawiam
Agnisma
Od samego początku Natalia w łóżeczku miała złożony na czworo w poszewce ręcznik, żeby nie miała tak całkiem płasko icon_wink.gif
Poduszkę dostała jak miała prawie roczek, ale i tak śpi "poniżej" na prześcieradle-jak mamusia icon_lol.gif icon_lol.gif
Do wózka wkładałam jej małą poduszeczkę, ale miała skończony miesiąc na pierwszym spacerze, było dość mroźno, więc ta poduszka raczej miała ją"grzać: w plecki, niż "unosić" icon_lol.gif
Jak tylko nastała wiosna, Nata miała 3-5miesięcy obywałyśmy się bez poduszki w wózku(tylko śpiworek).
Dorotka
A Kacper nadal jest bezpoduszkowy icon_lol.gif nawet jak śpi z nami, to śpi pod poduszką wink.gif
MamaJiP
Julia też była bezpoduszkowa i gdy skończyła pół roku dostała płaską małą poduszkę. icon_smile.gif
W wózku wogóle nie miała bo uważałam że jej nie potrzebuje i żeby miała proste plecki. icon_smile.gif


Decyzja nalezy do ciebie Monisia icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.