To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ból jajników - symptom ciąży?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kamixx
okres dostałam 25.12.2006 wieczorem, kochałam się z moim lubym codziennie (nawet kilka razy dziennie) od 3-9 dnia cyklu bez zabezpieczenia do końca (cykle mam różnie w granicach 24-28 dni). Niestety musieliśmy przestać starania gdyż musiałam wracać do domu mieszkamy o 160 km od siebie i widujemy się co 1-2 tyg. Dziś jest 14 dc od 3 dni jestem osłabiona wieczorem mam mdłości i potwornie bolą mnie jajniki, a dziś rano na bieliźnie załważyłam zaschnięte plamki kwi (nic takiego nie miałam nigdy w środku cyklu) nie wiem czy to objaw ciąży czy tylko zbyt bardzo tego bym chciała i sobie wmawiam.
Madzia25
kamixxo ile zrozumiałam Twojego posta to staraliście się o dzidziusia zaraz po Twojej @ wobec tego jest mało prawdopodobne, że jesteś w ciąży mimo tego że działania były kontynuowane aż do 9 dnia cyklu, codzienne współżycie znacznie osłabia nasienie mężczyzny i jest świetną metodą antykoncepcyjną. Jeśli starasz się o dziecko i na tyle znasz swój organizm, że wiesz kiedy występuje u Ciebie owulacja to najlepszą metodą jest współżycie na 2 dni przed, w trakcie oczywiście i 2 dni po owulacji czyli przy Twoich 28 dniowych cyklach od 12 do 16 dnia cyklu, powodzenia icon_wink.gif
alanis
kamix bój jajników to raczej zwiastuje owulację, proponuję się zapoznać z fizjologia cyklu kobiety, kochana 14DC to raczej niemożliwe żebyś wiedziałą że jestes w ciąży a już na pewno żebyś to tak wyraźnie odczuwała, to raczej oznaka owulacji, która występuje zwykle 14 dni przed końcem cyklu, przy twoich 27-28 dniowych tak by to wypadało wink.gif
mama_oliwki
14dc to niemozliwe zebys wyczuwała ciąże
najprawdopodobnie to owulacja
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.