To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przyjęcie urodzinowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
dziewczyny- na początku lutego Zosia kończy 6 lat. Z tej okazji, jak co roku, chcemy zorganizowac przyjęcie urodzinowe. Dotychczas imprezy te odbywały się u nas w domu, w gronie dzieci znajomych. W tym roku Zosia chciałaby zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkola.
Warunki lokalowe do zorganizowania imprezy w domu są. Problemem jest dojazd. Mieszkamy pod Toruniem, około 8 km od osiedla na którym jest przedszkole i gdzie mieszka większość kolezanek Zosi. Z rodzicami dzieci z przedszkola raczej się w ogóle nie znam- mniej więcej rozpoznaję kto jest rodzicem dziecka.
Nie wiem, czy zaproponować zostawienie dziecka na czas przyjęcia, czy zorganizować odwiezienie i przywiezienie gościa, gości. Co zaproponować rodzicom, którzy nie chcieliby zostawiać dzieci bez swojej opieki u nas w domu (zanaczam, że prawie w cale się nie znamy) ?
Imprezy urodzinowe dzieci z przedszkola. na których nyła Zosi odbywały się na plachach zabaw w centrach handlowych, jedna latem w ogrodzie botanicznym.
czekam na wasze opinie i ewentulane pomysły.
pozdraiwam
Joanna
fifafo
dobra okazja do zapoznania sie z rodzicami dzieci zapros do domu kogos kto profesjonalnie zajmie sie dziecmi
a jak dojazd jezs zagmatwany z tyłu zaproszenia wydrukuj mapkę taką mniej wiecej
A moze umówice sie pod przedszkolem
Żyrafo
Ja miałam podobną sytuację - napisałam na zaproszeniu, że urodziny przewidujemy do ok. jakiejśtam, że rodziców, którzy chcą towarzyszyć dzieciom zapraszamy na herbatę i ciacho i pogaduchy. Mój monsz konwersował z mamami a ja się zajmowałam dziećmi. A większość rodziców skorzystała z wolnego icon_smile.gif
Meggi
joanaz no to po sÄ…siedzku ci mogÄ™ polecic kogoÅ› do prowadzenia imprezy.
znam studenta który organizuje zabawy urodzinowe w domu ,kończył bodajże jakąs szkołe cyrkową . Często chodzisz może latem po ulicy Szerokiej? Może rzucił ci sie w oko taki fajny ktoś w przebraniu ,co grał na ogórkach i innych warzywkach , do tego był super przebrany , moja córka na niego wołałą zawsze pan pszczółka wink.gif

Jeśli byś była zinteresowan daj znać podam ci jego numer , bo nawet zostawił u nas w pracy ulotki.
joanaz
Meggi- niestety po Starówce chodzę rzadko. I Pana Pszczółki nie widziałam. Ale o namiary poproszę.
A gdzie jest wasza kawiarenka?
Ja dawnymi czsy bywałam w Baranim łbie- tak, tam przed Gęsią Szyją była kawarienka netowa, Na dworcu PKP i na Szerokiej.
pozdrowienia
J
Meggi
Hej Joanaz , podaj mi swojego maila bedzie szybciej wysle ci jego ulotkÄ™ ,
joanaz
helmutek2@wp.pl
zuza1313
Hej, dziewczyny, trafiłam przypadkiem na wątek i pomyślałam ,ze napiszę , ja również prowadzę zabawy urodzinowe dla dzieci na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego. Mam do tego pełne kwalifikacje. Gdyby któraś była zainteresowana to proszę pisać na priw. Pozdrawiam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.