To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chusty dla niemowlÄ…t np premaxu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marzka
Mam pytanie odnośnie chust do noszenia niemowląt. Czytałam na stronach producentów same superlatywy ale czy rzeczywiście są dobre. Moze ktoś miał i mi pomoże podjąć decyzję?
mamboo
Ja mam chustÄ™ Premaxx i jestem zadowolona. PrzydajÄ… siÄ™ te kieszonki.
marzka
mamboo a czy dzidziol chętnie z niej korzysta i czy nie ma problemów z zakładaniem jej lub wkładaniem dzieciątka bo chusta wygląda fajnie ale czy funkcjonalna i warta ceny?
mamboo
Marzka, moja Zosia podróżuje w chuście od bodajże trzeciego tygodnia życia i obie sobie to chwalimy. Z wkładaniem nie mam większych problemów i uważam, że jest nawet łatwiej niż w zwykłych nosidełkach. Wózka prawie nie używam icon_smile.gif - ostatni raz na początku grudnia... W tej chwili Zosię noszę już w drugiej pozycji - na biodrze, ale jak zaśnie to zdarza mi się jeszcze ją przekładać żeby leżała. Ja jestem bardzo zadowolona i mimo, że mam inne nosidełka, to będę używać tylko chusty, bo nosząc Zosię na biodrze mam dużo więcej swobody ruchów niż kiedy mam ją na brzuchu.
marzka
Dzięki więc kupuje napewno. icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
A ja bym się zastanowiła nad chustą ze sklepu. Kawał szmaty icon_wink.gif równie dobrze spełnia tę funkcję. I nie kosztuje jak za zboże.

Z
Paris mon amour
Ja też jestem posiadaczką premaxxa. I powiem szczerze, że dopiero teraz jak mała ma pół roku zaczęłam ją wykorzystywać 06.gif Przedtem katastrofa 08.gif
Cleo
Ja nie wiem, co to Premax:)
ale kolezanka dala mi jakas chuste jej zbywajacą- firmy ZEFIR (oni robia chyab rozne rzeczy ciązowo- poporodowe). Wlasciwie na metce jest napisane, ze to'kangurka'. Korzystam z niej czasem w domu i faktycznei Hanka uspokaja sie, zasypia (po odlozeniu jednak od razu sie budzi wrr icon_wink.gif) Jakos boję sie na dwor wyjsc -moez ktos mnie upenwi, ze nic sie nie stanie. Dzis probowalam męzowi to zamontoawc, ale za mało materiału/długosci. Ta moja ejst kólkowa i am takie 'wyłogi' na brzegach, materiał jest dosc gruby i w upały nie bylam w stanie nosic dziecka w tym. mam tez problemy z rozlozeniem materialu na plecach tak, by faktycznie byla ulga dla kręgoslupa. Moze łatwiej jak cieńszy materiał??
Koleznaka chwali chusty Oppamama- chyba teraz przeniesli siÄ™ na allegro.
Saskia
moja kumpela będąc w ciąży z zapałem planowała jak to będzie dziecko w chuście nosić, kupiła właśnie premaxx
potem okazało się, że po pierwsze młody ma tendencje do wyginania się w jedną stronę i pozycja leżąca w chuście jest raczej niewskazana, po drugie szybko rósł i kręgosłup kumpeli odmówił współpracy
w sumie użyła tej chusty parę razy zaledwie
Choco.
Ja mam i używasz chustę NATI. Michał od pierwszych tygodni życia ją zaakceptował i szybko w niej zasypiał. No i do karmienia super sprawa. Teraz gdy jest starszy noszę go na plecach lub przed sobą (chusta posiada wiele różnych wiązań aby nosić dziecko w różnych pozycjach). Jestem z chusty bardzo zadowolona i sądząc po radosnych piskach Michała gdy widzi chustę- on chyba też. Polecam ale radzę przed zakupem ( o ile ma się taką możliwość) sprawdzić jak dziecko na chustę reaguje. Nie kupiłabym chusty, w które nosi się dziecko na biodrze bo starczają na krótko- NATI sprawdza się o wiele dłużej.
Tu mały Miśku w chuście

I 8-miesięczny
odynka
dziś przyjechała Premaxxu wyprałam i będziem testować;)
Choco.
I jak tam Nel? Spodobało się jej?
odynka
CYTAT(*Dagmara* @ piÄ…, 13 lip 2007 - 16:46) *
I jak tam Nel? Spodobało się jej?


dopiero uprałam więc jeszcze nie wiem;)
Choco.
icon_smile.gif ach, zawsze byłam niecierpliwa:) W sumie nawet nie wiem jak ta premaxx wygląda, muszę poszukać w necie..
magdalenka
Ja kopiłam niedrogą chustę ze strony chusta.pl , używamy jej do tej pory, jestem zachwycona. Wygoda, wygoda, wygoda. No i cena super. Polecam.
Ponadto kiedy miałam problemy z zakładaniem chusty, znajdowaniem nowych pozycji, wystarczyło napisać mejla.

m.
kalarepa78
CYTAT(Zwierzo. @ nie, 21 sty 2007 - 23:06) *
A ja bym się zastanowiła nad chustą ze sklepu. Kawał szmaty icon_wink.gif równie dobrze spełnia tę funkcję. I nie kosztuje jak za zboże.
Z



Zwierzo i tak i nie. Chusta z chusta.pl, która mi nie odpowiadała była po prostu uszyta z kawałka flaneli, a mój ukochany Hoppediz jest z zupełnie inaczej tkanej bawełny.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(kalarepa78 @ piÄ…, 20 lip 2007 - 21:42) *
Zwierzo i tak i nie. Chusta z chusta.pl, która mi nie odpowiadała była po prostu uszyta z kawałka flaneli, a mój ukochany Hoppediz jest z zupełnie inaczej tkanej bawełny.



Ja stosuję icon_wink.gif prześcieradło. Nie wiem jak dokładnie tkana jest bawełna. icon_biggrin.gif

Z
odynka
mój Premaxx na sprzedaż jakby ktoś się zainteresował;) nie umiem w nim nosić dziecka:(
kalarepa78
CYTAT(Zwierzo. @ pon, 30 lip 2007 - 00:26) *
Ja stosuję icon_wink.gif prześcieradło. Nie wiem jak dokładnie tkana jest bawełna. icon_biggrin.gif

Z


Zwierzo, ale używasz przeciętego i zszytego prześcieradła? Bo samo prześcieradło chyba za krótkie jest? Nie myśl, ze nie próbowałam tego patentu, ale chyba jestem mało sprytna, bo nie zadziałał 21.gif
mamboo
Ja też oprócz kupnej chusty używam czegoś w podobie prześcieradła. Nie obwiązuję się tak po prostu.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(kalarepa78 @ pon, 30 lip 2007 - 12:06) *
Zwierzo, ale używasz przeciętego i zszytego prześcieradła? Bo samo prześcieradło chyba za krótkie jest? Nie myśl, ze nie próbowałam tego patentu, ale chyba jestem mało sprytna, bo nie zadziałał 21.gif


A, no faktycznie, zwykłe jest za krótkie. Miałam po prostu na składzie nieco bawełny takiej jak na prześcieradła. Wymierzyłam odpowiedni kawał, dałam krawcowej do wykończenia żeby się nie siepało i jest. Patenty na to jak nosić znalazłam na www.peppermint.com

Z
użytkownik usunięty
Zwierzo a ty dalej Rycha nosisz??
cydorka
https://www.kasiamarcin.com/online/zblog.ns...ums/KZAI-6RYL29

niezła stronka, dużo zdjęć ciekawych
cyd
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(jully @ pon, 30 lip 2007 - 20:11) *
Zwierzo a ty dalej Rycha nosisz??



Jully, on przecie malutki jeszcze icon_wink.gif

Ja z kangurzyc. Noszę do upadłego. No, teraz już nie tak non stop ale w dłuższych trasach pieszych czasem niosę.

Z
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.