To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

po porodzie kolejna ciąża

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klaudia.beluczi
dziewczyny kiedy można znów po porodzie zajść w ciążę. po porodzie nie dostałam jeszcze okresu(julka30.06)czyli nie jestem płodna.




julka30.06
Mika
to,że nie masz okresu NIE oznacza,że w ciążę zajść nie możesz wink.gif
nie mało jest przypadków ciąż już w 3 miesiące po porodzie wink.gif

z medycznego punktu widzenia lepiej dać odpocząć organizmowi z 9,a najlepiej 12 miesięcy od porodu
dominika1
po porodzie najpierw wystepuje owulacja a potem dopiro @ , chyba ze karmi si edziecko to powinna byc zachwana antykoncepja naturalna - chociaz z tym powinna postepowałabym ostroznie bo jest wiele dzieci włąsnie z takiej antkoncepcji tu nawet na foryum była dziewczyna która zaszła wciąze 3-4 miesiace po urodzeniu zanim jeszcze dostała @ ale onabardzo tego chciała takze miała wielką niespodzianke chcoiaz lekarze zalecaja odczekac 6 mieseicy z koljeną ciążą
dominika1
klaudia ja na twoim miejscu jezeli si enei zabezpieczacie to profilaktycznie zrobilabym test
katiek
Niedawno spotkałam znajomą z oddziału ginekologii, gdzie leżała w pierwszej ciąży, o którą się bardzo długo starali, w końcu zadłużyli się na in vitro i im za drugim razem wyszło. Urodziła synka 14 miesięcy temu. W październiku spotkałam ją znowu. Miała duży brzuch i termin cesarki za kilka dni-zaszła w ciążę 2,5 miesiąca po porodzie, a dodam, że piersią karmiła.
A lekarz jej mówił, że to niemożliwe, że jak będą chcieli drugie to też in vitro...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.