To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciężarne mamusie z Wrocławia i okolic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Są jakieś? Razem raźniej icon_smile.gif
Agusiątko1981
A sa jakies:)Wroclaw-Fabryczna termin 20,08,2007r plci jeszcze nie znam:)Pozdrawiam
monga
No pewnie, że są icon_biggrin.gif
aj80
Agusiątko gratuluję icon_smile.gif Monga a ty z jakiej dzielnicy?
Gdzie zamierzacie rodzić?
monga
Ja jestem z Żernik, a nad wyborem szpitala cały czas się zastanawiam i jakoś nie widzę dla siebie żadnej opcji, naprawdę nie wiem na który się zdecydować.
aj80
To ode mnie z pracy dośc blisko, bo pracuję na Gądowie icon_smile.gif

A Krzysia nie rodziłaś we Wrocku? Bo ja rodziłam poprzednio w Zielonej Górze i muszę teraz myśleć na nowo icon_smile.gif
monga
Rodziłam jak najbardziej - na placu 1 maja, niestety porodówkę tam zamknęli / przenieśli na Brochów.
aj80
Widzę, że twój synek ma na drugie Mateuszek, ostatnio najczęściej myślę właśnie by tak dać małemu na imię (jeśli się potwierdzi icon_smile.gif), a ty wiesz już czy będziesz miec chłopca czy dziewczynkę? I powiedz mi czy byłaś może na usg 3d, bo podobno dobrze robić mniej więcej w tym tygodniu, w którym jesteś (ja pójdę chyba 25-26).
monga
Według wszelkich danych będzie dziewczynka icon_smile.gif I mam nadzieję, że to się nie zmieni. Co do imienia zdania z mężem mamy podzielone jak się niedawno okazało, więc nie wiem jeszcze jak to będzie - ja jestem za Kasią w każdym razie.

A USG 3d nie robiłam i nie planuję robić, jakoś nie czuję potrzeby icon_smile.gif
aj80
No to chyba mamy podobne gusta co do imion, u nas poprzednio miała być Kasia, i jeśli okaże się że będzie dziewczynka to zostanie kasią na 100% icon_smile.gif
monga
No na to wygląda, bo u mnie obok Krzysia wchodził w grę też Grześ icon_lol.gif
aj80
CYTAT(monga)
No na to wygląda, bo u mnie obok Krzysia wchodził w grę też Grześ  :lol:


Hihi, a to dobre. Tak w ogóle to na początku żłobka Grzesia mylili z Krzysiem i przysyłali mi niemoje dziecko icon_lol.gif
klaudia77
Czesc wszystkim mamuskom icon_smile.gif jestem z krzyków i mam termin na kwiecien icon_smile.gif moze któras mieszka w poblizu? icon_smile.gif
aj80
Krzyki są wielkie, a który rejon? Jestem z Bielan.
klaudia77
REJON ULICY SZTABOWEJ I WISNIOWEJ,NA BIELANACH PRACUJE W SKLEPIE DZIECIECYM icon_smile.gif MOZE KIEDYS BYŁAS U MNIE icon_smile.gif
aj80
No to nie tak daleko mieszkasz. A jesli chodzi o sklep dziecięcy to na marketach? Bo jeśli już to tylko tam icon_smile.gif Kto wie, kto wie icon_smile.gif
ewelinka24
Witam!! Ja z Kozanowa icon_smile.gif a termin mam na 16.05.2007 r. icon_smile.gif
Pozdrawiam wszystkie Wrocławianki icon_smile.gif
Madzia25
Jescze rok temu mieszkałam we Wrocku teraz w Siechnicach - więc niedaleko. Mam dwa pytanka. Gdzie można zrobić dokładne USG 3d? Chodzi o takie, które nie trwa 5 min, ale dłużej, gdzie na dzidziula można sobie spokojnie popatrzec i jakąś płytkę z filem dostać na pamiątkę.
Drugie pytanie - jaki szpitał polecacie? NIe mam samochodu więc narazie najbliższy dla mnie jest Brochów. Co o nim sądzicie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź icon_smile.gif
aj80
Madzia25 ja raczej zbytnio nie pomogę, rodziłam w Zielonej Górze i teraz dopiero czytam o wrocławskich szpitalach. Jeśli chodzi o usg3d to ja będę robiła u swojej lekarki w mediconcepcie (www.mediconcept.pl). Koszt 150 zł.
Madzia25
aj80 ale czy wiesz jakie to 3D robią? A kiedy będziesz szła bo bardzo jestem ciekawa Twoich wrażeń? Ja wiem, że mój dzidziuś zdrowy jest, ale jak na złość nie chce pokazać co ma między nóżkami więc pomyślałam sobie, że takie połówkowe 3D mogłoby pokazać wreszcie płeć.
Czekam na odpowiedź z niecierpliwością icon_biggrin.gif
aj80
Pytałam się pani dotor i powiedziała mi, że najlepiej jak zrobię je w połowie marca (w połowie lutego będę miała zwykłe połówkowe). Bardzo podoba mi się jak opisuje wszystko na zwykłym usg i jest bardzo dokładna, więc myślę, że to 3d będzie dużo ciekawsze. A płeć określiła nam w 12 tygodniu (na połowkowym będzie potwierdzenie icon_smile.gif)

Na ich stronie
https://www.mediconcept.pl/ginekologia.phtm...e_article_id=49

pisze, że najlepiej zrobić je między 24-28 tygodniem.
Madzia25
Dzięki!!!
aga_mama
Usg 3d w mediconcepcie robi dr Mydłowski, bardzo dobry fachowiec. Badanie trwa długo, jakieś 20minut, jest bardzo szczegółowe, pan doktor dokładnie wszystko pokazuje i omawia. Po badaniu nagrywa płytkę, na której jest film z całego badania.
Agusiątko1981
gdzie zamierzam rodzic?na Kamieńskiego,Brochow zle mi sie kojarzy:(
Monia i Wika
CYTAT(Madzia25)
Jescze rok temu mieszkałam we Wrocku teraz w Siechnicach - więc niedaleko. Mam dwa pytanka. Gdzie można zrobić dokładne USG 3d? Chodzi o takie, które nie trwa 5 min, ale dłużej, gdzie na dzidziula można sobie spokojnie popatrzec i jakąś płytkę z filem dostać na pamiątkę.
Drugie pytanie - jaki szpitał polecacie? NIe mam samochodu więc narazie najbliższy dla mnie jest Brochów. Co o nim sądzicie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź  :)


Ja robiłam na Krzyckiej w mediconcepcie. Trwało jakies 40 minut. Jestem bardzo zadowola. Mam piekne zdjęcia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Dr Robert Mydłowski
Madzia25
Monia:))) a mogłabyś mi podać dokładny adres i cenę za to badanie? Wiem, może zbyt wygodna jestem, ale może masz telefon do tej przychodni, byłoby łatwiej wink.gif
aj80
Madzia podawałam ci stronę do Mediconceptu wyżej. Ceny, adres ten sam, tylko ja będę robiła u dr Balcerek bo ona mnie prowadzi.
Madzia25
aj80 stronka rzeczywiście jest, jakoś ją przeoczyłam - dzięki jeszcze raz icon_biggrin.gif
klaudia77
WITAM:) MAMUSIE:)JA POLECAM RÓWNIEŻ MEDIX NA UL.GRABISZYNSKIEJ 37/39,TEL.3412707.DR.FLORJANSKI TAM ROBI USG 4D,CENA TAKIEGO BADANIA 150 ZŁ,DOSYC DROGO,ALE SUPER WRAZENIA,TRZEBA ZAPISYWAC SIE Z DWUTYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM BO SA TERMINY TAK ZAJETE.POZDRAWIAM icon_biggrin.gif
Agusiątko1981
hej dziewczyny czyzby temat nam sie nie udal?juz od jakiegos czasu zadna z nas na niego nie wchodzi i nie kontynuuje:(szkoda bo fajny temat:(pozdrawiam i buziaki dla brzuszkow:)pa


klaudia77
No własnie icon_biggrin.gif dobra uwaga,moze jakas mamusia bedzie juz niebawem rodzic??? bo ja moze za tydzien,albo w tym tygodniu icon_eek.gif .Pozdrawiam
Madzia25
klaudia77 to w takim razie gorąco dopinguję. Czujesz już jakieś "objawy porodowe" ? Odezwij się koniecznie...
domonia
Witajcie!

Wprawdzie nie jestem z Wrocławia, ale 26 marca jadę do Wrocka na badanie 3/4 D do Centrum Medycznego Medex na ul. św. Mikołaja do dr Fuscha.

Czy słyszałyście coś o tym Centrum albo o tym lekarzu?
Jakie są Wasze opinie???
anuleczka
Witajcie!
Jestem mamą 3 letniej Oli a drugi dzidziuś ma zobaczyć świat 7 czerwca.
Tym razem ma być to chłopak.
Ciągle zastanawiam się gdzie rodzić.Ole urodziłam na klinikach,poród ok.,ale opieka po nie podobała mi się.Niby z za drugim razem już lepiej bo wiesz co masz z dzieckiem robić i nie potrzebujesz już pomocy innych.No ale mam jeszcze troszkę czasu... :D
Magda_lena
Witajcie Mamuski i ich Dzidziuski

Ja nie jestem z Wroclawia, ale autostrada dojezdzam w ponad pol godzinki icon_wink.gif
Ja jeszcze nie wiem kto mieszka w mim brzuszku, ale moze dzisiaj sie dowiem

A tymczasem chcialam sie zapytac o adresy sklepow dzieciecych, ktore polecacie icon_question.gif Chcodzi mi o duzy asprtyment - od wozkow po pieluchy, zabawki i takie tam icon_wink.gif
Bylam w sobote w takiej hurtowni "Askot" i nie wiem czy moze jest jeszcze cos wiekszego icon_question.gif
monga
anuleczka, to masz podobnie do mnie - ja mam na odmianę prawie 3-letniego chłopca, a teraz będzie dziewczynka icon_smile.gif Krzysia rodziłam na 1 maja, teraz na 99% a w zasadzie nawet na 99,9999% będę rodzić na Kamieńskiego. Tyle, że ja akurat z 1 maja byłam bardzo zadowolona i gdyby tylko dalej funkcjonowała tam porodówka nie miałabym dylematu gdzie rodzić drugi raz.
daisy1980
Witam Widze ze sa tu mamy z Wroclawia, Czy Mozecie mi polecic dobrego Gina, który moze prowadzil Wasze ciaze, lub znajomych, Z mojego poprzedniego nie jestem zadowolona, a wlasnie musze sie zapisac, gdyz zobaczylam II na tescie 02.gif
agulek8
czesc

ja też jestem z Wrocławia-krzyki....

zamierzam rodzić na klinikach na chałbińskiego....termin mam na 25 lipiec ale chyba szybciej się "rozsypie" icon_lol.gif

pozdrawiam
ewisia
Hej 02.gif
Też jestem z Wrocławia. Termin mam na 26 października. Witam gorąco wszystkie wrocławianki icon_smile.gif
Też zastanawiam się nad szpitalem, myślę o Trzebnicy ale jeszcze nie wiem - macie może jakieś informacje na temat tego szpitala?
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.